Оптимальный выбор масла.

0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Akulla » 04 сен 2023, 14:49

Посмотреть сообщение - скромный писал(а):сьогодні прогрес дійшов то дого що навіть перевірочні оригінальні коди на каністрах Шелл співпадають з каністрами Шелл з пальонкою хакери постаралися покрали ті коди у офіційного Шелл і продали на чорний ринок
Тому хрен вам а не оригінал Шелл ви де купите в інтернетах і на неосяжних просторах базарів

Або оригінал у оригіналів або краще справжню японську моторну оливу купляти
Ціни за 5 літрів 30…70 баксів (мінеральне…напів…синтетика)

І хрен ви найдете за 600…1000 гривень (як підфартить  :hahaha: ) за 5 літрів оригінальний Шелл
Хоча може і найдете та тільки напис на бамажці Шелл і купа проблем двигуну то напевно

Це щось з області фантастики, тому що я купував Shell Helix HX7 5W-40 за 900 грн здається чи щось біля того весною на нього скидка була від виробника. А по коду, теж не дуже в це вірю де ви цю інфу взяли? Бо я як захист з коду стер, ввів на сайте воно його знайшло і написало так продукт оригінальний. А ось якщо той же код вбиваєш знову, пише що код вже використовувався. Так що не знаю, що там "хакери" можуть зробити.
Akulla Offline
Рейтинг: -5


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Sherlok » 21 сен 2023, 11:54

Все простіше, купуєш Шелл в магазинах де є ось такий сертифікат і думаю проблем не має бути і не гадаєш на кавовій гущі оригінал взяв чи підробку:) :ad:
Прикрепленные файлы
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Demin » 30 сен 2023, 21:45

Ооо не знав що в магазині має бути такий сертифікат, але я коли купував собі  HX6 10W-40, то завжди перевіряю через сайт ШеллЧекк і все, мені цього достатньо але буду мати на увазі що сертифікат теж має бути, мабуть якщо він є менший шанс заказати лівак а потім платити в пусту за нього за доставку і відмовлятись на пошті.
Demin Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Yan87 » 04 окт 2023, 09:18

Це щось з області фантастики, тому що я купував Shell Helix HX7 5W-40 за 900 грн здається чи щось біля того весною на нього скидка була від виробника. А по коду, теж не дуже в це вірю де ви цю інфу взяли? Бо я як захист з коду стер, ввів на сайте воно його знайшло і написало так продукт оригінальний. А ось якщо той же код вбиваєш знову, пише що код вже використовувався. Так що не знаю, що там "хакери" можуть зробити.

То ж було весною, не забувайте як зараз живемо, ось нові реалії був на вихидніх в магазині, тепер Helix HX7 5W-40 ось скільки коштує по скидці..
Прикрепленные файлы
Yan87 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Sherlok » 22 окт 2023, 22:42

Так ціни змінились нічого не скажеш, але все одно переходити на більше дешеву оливу, я сенсу не бачу, так як оплата на СТО теж піднялась ну ви зрозуміли про що я)) Просто треба моніторити коли будуть знижки на тому ж original helix store і закуплятись на перед, все одно в оливи термін придатності великий. Можна на 3-5 міс наперед сміливо брати. :ad:
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Demin » 02 ноя 2023, 14:23

Я дивився термін придатности 2 роки, там що можна навіть більше брати, тому що дешевле точно не буде. Доречі наткнувся на таку ось таблицю для швидкого підбора оливи від Шелл. Зручно, що б не сидіть на сайтах вичитувать допуск і т.д. оскольки олив багато, таблиця реально спрощує вибір оливи.
Прикрепленные файлы
Demin Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Sherlok » 03 ноя 2023, 20:58

Є ще більш простий варіант як підібрати мастило, є онлайн сервіс на офф.сайті Shell LubeMatch, там вводиш конфіг і там тобі конкретної пропозиції по мастилу і альтернативи які також підійдуть))
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Yan87 » 20 ноя 2023, 22:33

Дякую дійсно зручний сервіс по підбору оливи, заодно детально почитав в чому різниця між різними продуктами Шелл, про фішки і особливості)) :good:
Yan87 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Akulla » 29 ноя 2023, 23:00

Посмотреть сообщение - Sherlok писал(а):Все простіше, купуєш Шелл в магазинах де є ось такий сертифікат і думаю проблем не має бути і не гадаєш на кавовій гущі оригінал взяв чи підробку:) :ad:

Поки була акція замов собі на наступну заміну Shell Helix Ultra 5W-40, буду тестувать, по характеристикам виглядає краще ніж ту що я зараз залив.
Akulla Offline
Рейтинг: -5


Пред.

Вернуться в Розхідники



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air