Где лучше купить моторное масло

0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот скромный » 21 фев 2024, 18:07

перед тим як лізти в допуски спочатку б відповіли на поставлене питання
Повторю простими словами
Що означає, в Європейському понятті, по відношенню до моторних олив, визначення - ЕкоОлива?
От хто знає, ану, розумнички, де ви?

ЗИ: а тоді вже будемо лізти на допуски і таке інше...
ЗИЗИ: якщо не знаєте далі спілкуватися нема сенсу купляйте "Шелл" з базарів і "автомагазинів"
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Sherlok » 09 мар 2024, 15:52

Про "Екооливу" не знаю що ви під цим розумієте, в мене знайомий в Німеччині живе, там точно такий же Шелл як у нас продається, стоїть на вітринах в магазині. Країни виробник на каністрах як у нас.
По другому питанню, а де я писав про покупку мастилу Шелл з базару? Собі особисто замовляв через Original helix store, рахуй через офф. імпортера Шелл Україна, а де як не там буде оригінал? :pardon:
Ось, у нас аналогічний продається.
Прикрепленные файлы
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Demin » 24 мар 2024, 09:29

Ну я собі останній раз ось брав Шелл Ультра 5в40, по тестам гуд мастило, подивимось як себе покаже в довгу. Зроблено в Франції. :hi:
Прикрепленные файлы
Demin Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Yan87 » 09 апр 2024, 10:11

Я поки на Helix HX7 5W-40, питань немає, допуск є, інтервал заміни 8000 політ чудовий, тому не бачу сенсу гнатися за супер-пупер технологіями. Це працює нормально, по ціні влаштовує. Купую в великих мережевих магазинах, де є сертифікат що засвідчує що магазин офф.продавець. Ну і звісно онлайн перевірку через ШеллЧек ніхто не відміняв. Як кажуть, довіряй але провіряй. Оце як раз той самий випадок.
Yan87 Offline
Рейтинг: 0


Пред.

Вернуться в Розхідники



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air