Стук в правому задньому колесі.

0

Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Паша » 20 июл 2012, 15:39

Всім привіт.

Значить проблем така. Поміняв тормозні колодки (прімера Р12), після чого в правому задньому колесі при нажатті на тормоз чути звук - тук, + права сторона явно тарабанить (вроді супорт). Нюанс, тарабанить не завжди (але часто, причому на рівній дорозі теж), звук "тук" теж не завжи. Був на двох станціях, одна з них наше Львівське ГаланАвто (офіційний диллер Ніссан) на обох відповідь одна - " у вас все нормально, ходова гуд, тормоза гуд, супорта теж гуд, короче, кажуть, не шукай собі пригод на одне місце , катайся". Мало того сів зі мною механік проїхалися ми по полосі перепон, жодного, зараза, звука не було :yazol2: , поїхав з ТО, вже сам через метрів 500 - "тук" :wall:

На станцію їхати вже встидно, подумають ідіот повний. Шо робити дорогі мої ніссановоди??
Паша Offline
Автор темы
Рейтинг: 36


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот максимус » 20 июл 2012, 17:05

Посмотри стабилизатор поперечной устойчивости   такая длинная штука с одной стороны на другую особенно резинки крепления к корпусу авто .
Аватара пользователя
максимус Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 844


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Mykola STARyy » 20 июл 2012, 17:14

може  розбиті місця під колодки. Попробуйте взад- вперед.
Аватара пользователя
Mykola STARyy Offline
Рейтинг: 303


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Паша » 21 июл 2012, 18:31

Всі гумки в нормі (був на двох СТО, перевіряли), а от на рахунок місця під колодки не зовсім зрозумів. Це як так може бути? І як це ремонтувати? І не зовсім зрозумів як це перевірити. Буду вдячний за деталі.
Паша Offline
Автор темы
Рейтинг: 36


+1

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Saena730304 » 21 июл 2012, 18:41

У меня похожий стук был, пересмотрел всю заднюю подвеску. Причина оказалась банальной: плохо прикрученная запаска.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Ilya.Stoykov » 23 июл 2012, 16:41

попробуйте просто чем-то подвигать колодку вверх вниз, у меня например просто пальцем можно было ее подвигать вот она и тарабанила особенно по неровностям. Если в этом причина то нужно ставить хорошие колодки.
Аватара пользователя
Ilya.Stoykov Offline
Член ББ 
Рейтинг: 42


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Паша » 24 июл 2012, 11:04

Так і є колодка в супорті має хід. Але колодки нові, 5000 км наїздив. Чому вона має зараза хід? :yazol2:

Що робити?

Дякую.
Паша Offline
Автор темы
Рейтинг: 36


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Ilya.Stoykov » 24 июл 2012, 14:09

насколько я в курсе то подходят нормально только колодки либо оригинал либо ATЕ или TRW . остальные тарабанят. На мою приму например прикулибничали вставки какие-то металлические от другой марки авто(какие вставки и с каког авто не в курсе делали на сто) т.к. колодки только поставил не хотелось выбрасывать. Еще для информации http://www.primera-club.ru/forum/showthread.php?t=34228

Добавлено спустя 2 минуты 33 секунды:
так, что в будущем буду брать только указанные выше колодки :)
Аватара пользователя
Ilya.Stoykov Offline
Член ББ 
Рейтинг: 42


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Паша » 24 июл 2012, 14:28

Вот уроди. Купував колодки давав муділі техпаспорті він по ньому мені підбирав їх. Ще казав то оригінал. Козел! :yazol2:

Дякую за підказку. Але що тепер робити не знаю колодки по ходу нові. Буду терпіти. Блін.

Продавець магазину на вул Стрийській - ТИ УДОД!!!
Паша Offline
Автор темы
Рейтинг: 36


0

Re: Стук в правому задньому колесі.

Сообщениеот Ilya.Stoykov » 24 июл 2012, 14:34

и сколько дал денег за этот оригинал?
Аватара пользователя
Ilya.Stoykov Offline
Член ББ 
Рейтинг: 42


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Ходова



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air