Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google Maps)

0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот Guard » 22 сен 2015, 19:21

Посмотреть сообщение - скромный писал(а):а зберігав кожний контакт в гугл аккаунті ?(в телефоні пропонується де зберегти перед кожним збереженням)

Ні. А це потрібно було робити?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441

Облако тэговgoogle, yandex, maps, карты, навигатор, город

+2

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот скромный » 22 сен 2015, 19:23

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):У вас поки що немає контактів.Скористайтеся пошуком або натисніть кнопку "Новий контакт", щоб когось додати.
:ac:
Шо за фігня... Точно пам'ятаю, що робив повну синхронізацію, в тому числі контактів.

в лівій верхній частині сторінки твого аккаунту є стовбчик приблизно такий: написати лист, вхідні, надіслані, кошик, спам, і так далі... Так от 9-та позиція і є "Контакти". Там повинно бути якщо нічого не збоїло.

Добавлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Посмотреть сообщение - Guard писал(а):
Посмотреть сообщение - скромный писал(а):а зберігав кожний контакт в гугл аккаунті ?(в телефоні пропонується де зберегти перед кожним збереженням)

Ні. А це потрібно було робити?

звичайно. я завжди так роблю. і періодично потім звіряю кількість контактів.
хоча можливо такее встановити і за замовчанням. але мені легше перевірити зайвий раз аніж потім скакати.

Добавлено спустя 15 минут 18 секунд:
Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Створював аккаунти gmail.com та ukr.net. На якому з них робив синхронізацію, не пам'ятаю. Зараз взагалі доступний тільки аккаунт ukr.net

я тобі підсказував по g.mail-ку аккаунту.
як працює укрнетівський не знаю ніколи не користувався.
а чому в тебе g.mail-кий аккаунт не працює, забув назву пошти та паролі?
якщо втратив ту інформацію то її можна відновити через Гугл - прийде СМС-ка з паролями і тоді відновиш.
Якщо, звичайно, при створенні аккаунту через компутер ти не забув вказати в додаткових даних свій номер телефону.
обовязково постарайся відкрити аккаунт g.mail.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот Guard » 22 сен 2015, 19:41

Зайшов в аккаунт gmail.com. Контактів немає.
Все зрозуміло. Значить я натупив і неправильно зрозумів, як зберігати контакти в гугл аккаунті.  :ac:
Ех!..
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот скромный » 22 сен 2015, 19:57

тут скоріше за все, можливо, мало місце створення аккаунту з телефону. я робив інакше.
а саме:
за компом створив аккаунт g-mail суто під контакти для телефону привязавши до додаткової інформації при створенні номер свого мобільного телефону.
потім, перевірив, чи працює аккаунт як суто аккаунт - ну тобто як електронна пошта. все працює.
і тільки після того, як у мене вже був цей аккаунт, привязав його при синхронізації до Анроїду.

Зробив декілька перевірок і все.

Також, додатково на телефон встановив додаток "Вайбер".

І тоді, коли в мене Вайбер відключено, в телефоні мені пропонує три місця зберігання: на СІМ, на телефон, ну і на g-mail аккаунт. Я завжди вручну роблю вибір на g-mail . Хоча, це можна зробити і за замовчанням. Також можна зробити за замовчанням і на всі три варіанти.

А коли я активізую Вайбер, то, він автоматично синхронізується з g-mail аккаунтом, і контакти також автоматично заганяються і на "хмару" Вайберу.

Тобто, в мене контакти на двох хмарах.

P.S.: але, так як машини можуть збунтуватися, то і старий дідівський метод також користую.
       Заганяю дані вручну в звичайні телефоні - для дублікату! :yakrut:

Добавлено спустя 5 минут 3 секунды:
Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Зайшов в аккаунт gmail.com. Контактів немає.
Все зрозуміло. Значить я натупив і неправильно зрозумів, як зберігати контакти в гугл аккаунті.  :ac:
Ех!..

стривай...
користувався цією джимейлівською поштою хоч декілька разів як поштою - чи тільки під аккаунт створив?
бо якщо користувався то аккаунт повинен сам зберегти адреси контактів пошт твоїх знайомих.
так в ньому закладено
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот L@M@K » 22 сен 2015, 20:09

та Юра сохранял контакты именно в памяти телефона, а не в гугл-аккаунте на телефоне. поэтому ничто ни с чем не синхронизировалось )
забудь ))))
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот Guard » 22 сен 2015, 20:15

скромный, так аккаунт я створював з телефону. Телефон без створення аккаунту взагалі працювати не хотів.
L@M@K, а те, що в меню телефону вибирав "синхронізувати контакти", ні на що не впливає.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот скромный » 22 сен 2015, 20:18

а що то за "кнопка звязи" зявилася в правій нижній частині екрану на нашому форумі?

то, часом, не активація режиму "віддалене керування", "вільний перегляд робочого столу мого компу", "безперешкодне зкачування моїх персональни даних",....??????????!!!!! :ai:                                                га?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот L@M@K » 22 сен 2015, 20:23

L@M@K, а те, що в меню телефону вибирав "синхронізувати контакти", ні на що не впливає.


впливае, лише в тому випадку, коли контакти зберігаються в гугл-аккаунті. пам'ять телефону це - не гугл-аккаунт, і вона не синхронізується.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот скромный » 22 сен 2015, 20:25

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):скромный, так аккаунт я створював з телефону. Телефон без створення аккаунту взагалі працювати не хотів.
L@M@K, а те, що в меню телефону вибирав "синхронізувати контакти", ні на що не впливає.

звичайно. аккаунт можна створити різними способами. але. в мойому випадку, на запит, в телефоні, "створити аккаунт" чи "вже маєте аккаунт", просто підтвердив, що "вже маю аккаунт", і ввів його адресу та пароль в запропоновані віконця. І все. Потім синхронізація аккаунту з телефоном через телефон. Ну перевірка. Вуаля.

Ну нічого. Не засмучуйся.  :friends:      мо спецам вдасться відновити твій гаджет.

P.S.: а до речі де це ти його топив? часом не з кралями в лазні в бассейну пірнав?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Яндекс навигатор (Yandex.Navi) VS Google Карты (Google M

Сообщениеот Guard » 22 сен 2015, 20:32

Якщо не відновлять - стільки номерів псу під хвіст.   :ac:
Та в якому басейні?.. Мив чашку і говорив по телефону, притиснувши його плечем до вуха. Ну, він і шубовстьнув у раковину. А там ще й трохи води було, яка не встигла збігти.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

Вернуться в Розмови про все



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air