Доброе утро всем!

0

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот НИК » 18 дек 2015, 10:26

Доброго ранку, друзяки і друзяшки)))). Сьогодні П"ЯТНИЦЯ :yahoo:  , а я вже біля коханої (втік вчора з роботи :grin: ).
Всім ще більш короткого зкороченого дня і кучу-кучу позитиву :cooler:

Добавлено спустя 1 минуту 44 секунды:
Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):Вот интересно, а кого то из нас подобным образом будят, Ник не в счёт!))
[ Изображение ][ Изображение ]

До речі, я цілий тиждень просипаюся сам, а коли поруч кохана, то, як правило, я її бужу подібним чином :rolleyes2:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот Saena730304 » 18 дек 2015, 13:24

Привэээээт пацанюры, з Добрым утром, хотя уже и обед... но это как кому, да Ламак? :grin:
ИзображениеИзображение
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот L@M@K » 20 дек 2015, 19:34

ага. я в такое время как раз завтракаю :)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


+1

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот НИК » 21 дек 2015, 07:50

Доброго ранку. У нас на календарі передостанній понеділок цього року, а за вікном скоро зацвітуть тюльпани. В мене в кабінеті вже три мухи проснулися і літають тунди-сюнди. Ми їх спецом не трогаєм - цікаво подивися що далі буде :hahaha: .
Ну, власне, з новим тижднем вас всіх. Гарного настрою і багато позитиву
Не забуваєм посміхатися :ad:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот НИК » 23 дек 2015, 07:54

Доброго ранку всім :cooler: .
Середина робочого тиждня :yahoo:  Позитиву всім і всіляких гараздів на сьогодня і до кінця тиждня :grin:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот скромный » 23 дек 2015, 14:05

прювед :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+7

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот НИК » 24 дек 2015, 09:31

Доброго ранку всім :cooler: . Де подівалися?
Перед Новим роком, пропорційно з збільшенням святкового настрою збільшується КІПІШ у всякого роду начальників і керівників: раптом терміново, ще позавчора, потрібно відпрацювати якусь інструкцію, наказ, розпорядження, термін виконання якого закінчився в далекому серпні :hahaha: , або ж провести перевірку стану благоустрою кабінетних таракашок, перевірити кількість прописаних мошок, а ще обов"язково потрібно провести карлупнадцять службових розлідувань, за результатами яких наказати 32% персоналу (не менше, так як в минулому році було 30%), потім той же персонал заохотити шляхом зняття стягнень (ну щоб статистика дисциплінарної практики не кулькала). Просто нереально провести день без нарад через кожні 15-20 хв, на яких ставити все нові і нові задачі і обов"язково за 15 хв до кінця робочого дня родити якусь задачу, на виконання якої потрібно 2-3 години :rofl: .
Впевнений, що це не тільки у нас таке. На це є одне золоте військове правило: отримавши наказ, не спіши його виконувати :hahaha:
Тому, посміхаємось, радіємо новому дню і не дуже поспішаємо у виконанні передсвяткових кіпішів начальства - воно майже все пройде само собою :ad:
Гарного всім дня
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


+22

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот kru_kru » 24 дек 2015, 10:00

Усім доброго ранку і гарного настрою!!!
Аватара пользователя
kru_kru Offline
Подружки 
Рейтинг: 285


0

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот Guard » 24 дек 2015, 11:12

Мнда... Друга половина грудня - кіпішна пора. Всі намагаються позакривати питання до Нового Року. Біганина, шарпанина. Ух-х-х...
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+7

Re: Доброе утро всем!

Сообщениеот скромный » 24 дек 2015, 11:23

не всі :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови про все



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air