23.02.2010 24-25 лютого у зв'язку з інавгурацією Президента України в Києві буде частково обмежено рух транспорту
В середу, 24 лютого, у зв'язку з прибуттям офіційних делегацій, з 15-ї години буде обмежено рух транспорту по проспекту Бажана у напрямку центральної частини міста Києва.
Крім того, як повідомлялося раніше, 25 лютого відбудуться основні заходи щодо проведення інавгурації.
Так, з 9-ї години у м. Києві, на території Києво-Печерської Лаври пройде молебен.
З 10-ї години у Верховній Раді України новообраний Президент України прийматиме присягу.
Зустріч з керівниками іноземних делегацій та урочистий прийом відбудуться пізніше на вул. Банковой, 11. Після цього офіційні особи до 14-ї години планують прибути в Український Дім (вул. Хрещатик, 2), а потім в Будинок прийомів на вул. Грушевського, 22.
Під час проведення заходів на такому високому рівні, як правило, не можна обійтися без короткочасних обмежень в русі транспорту, тому Департамент ДАІ МВС України звертається з проханням до учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до короткочасних незручностей.
З урахуванням висловленого Державтоінспекція України рекомендує водіям по можливості планувати свої поїздки так, щоб уникнути відвідування центральної частини столиці в ці дні.
Якщо ж така необхідність виникла, то слід бути гранично уважними, неухильно дотримуватися вимог сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, а також не залишати на проїзній частині транспортні засоби.
23 лютого 2010 року
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України