Saena730304 писал(а):Пацани, він правду каже?
ХЗ Вродє, ні. У всякому випадку, я стрінги також рідко зустрічаю.
Шикарные мадам. |
Saena730304 писал(а):Пацани, він правду каже?
Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):чому це без нічого? Шикарні мадам, мають шикарну білизну, а не стрінги якісь....
парусів вже давно нема, розумію, ностальгія! 
Схаменись поки не пізно!:grin:
Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):чому це без нічого? Шикарні мадам, мають шикарну білизну, а не стрінги якісь....
| © Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2026 • О клубе • Соглашение • Членство • Партнёрcкая программа |
|
|
|