Флудилка

0

Re: Флудилка

Сообщениеот Белорус » 28 окт 2016, 08:55

Та нi, лiтак то такэ... Такое с каждым может случиться. Мой школьный друг сейчас заместитель председателя погранкомитета Беларуси. В последний приезд встетились, выпили по рюмке, рассказал мне дела пограничные. В среднем через день на границе задерживают оружие с украинской стороны. Бывают даже такие случаи, вообще не в какие ворота - едет обычный дядьку, в якие гости в РБ, а у него в кармане два патрона от АКМ. В куртке. Это абсолютно случайно, он забыл о них, но они У НЕГО В КАРМАНЕ! Человек, не имеющий оружия, будет носить в кармане патороны? :grin: Так это случайный человек, а сколько вашего вурдулачья лезет с оружием целенаправленно? Зачем? А ты говоришь - зачем танки? :ai: Пока рядом такие соседи - со всех сторон - порох держи сухим.

Добавлено спустя 1 минуту 25 секунд:
Вы вон свою армию проворовали - теперь расхлебываете. :hi:
Белорус Offline
Член ББ Приятный собеседник 
Рейтинг: 288


0

Re: Флудилка

Сообщениеот скромный » 28 окт 2016, 09:07

порох ваще-т должен быть сухим независсимо от того какие соседи и там прочее :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Guard » 28 окт 2016, 16:58

Не уявляю, для чого українцям лізти в Білорусь зі зброєю.

Белорус писал(а):Вы вон свою армию проворовали - теперь расхлебываете. :hi:

Це точно.  :ac:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Saena730304 » 11 ноя 2016, 23:52

Останнім часом в голові одна думка жити не дає, так як я люблю кататись на машині, а ще мені довподоби ретро-авто, і частенько так буває, що є вільна година-друга, то ось про що думаю. А чи не купити собі класну Волжану, стилізувати її під старе таксі і тим самим отримувати кайф і від водіння ретро-авто, і від спілкування з клієнтом, ще й бабоси за це отримувати. Але є блядь у цій всій історії вагомий мінус, місто невелике, люди мене знають, чи не скажуть що їбонувся на старість, що думаєте друзяки? :grin:

Добавлено спустя 12 минут 6 секунд:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Guard » 12 ноя 2016, 08:56

Я по життю дотримуюсь принципу класти на те, що про мене думають інші.
Якщо самому ця ідея до душі, то чому б і ні.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Saena730304 » 12 ноя 2016, 14:54

Та я кось не зручно чи що, кожному ж не поясниш, що то є таке собі хоббі, а знаєш як воно в селі, тіпа о бля, вже до ручки бізнес довів, аж таксомотрити почав, та ще й на Волзі свого ж віку. :grin:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Guard » 12 ноя 2016, 16:59

Ну, в магазин за жрачкою/напоями все одно прийдуть. А на станцію ГБО приїдуть, бо конкуренції немає. Так що я б не праився.
Кільком друзям скажеш, що в тебе таке хоббі. А вони вже рознесуть по місту.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Saena730304 » 12 ноя 2016, 17:43

Ну не знаю, мабудь варто спробувати. Прикольно в дощ, чи сніг за кермом Волжани з Біломором в зубах, з зеленим вогником, некваплячись по місту покататись під якийсь древній музон.))) А конкуренти вже є, один якусь беушку тягає з Польщі і ставить, правда тільки перше, та друге покоління, ну й нова СТОшка відкрилась, а ті вже ставлять й четверте.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Guard » 12 ноя 2016, 18:03

Може гримуйся перед виїздом?  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Флудилка

Сообщениеот Saena730304 » 12 ноя 2016, 18:09

Хм, а це ідея, прикинь скільки зразу відкривається нових можливостей, скільки нового я зможу взнати, в тому числі й про себе. Це вже буде схоже на якусь гру.)) Тільки от що з голосом робити?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

Вернуться в Развлекухи



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air