Замена масла в автомат.коробке передач

0

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот MicraTanchik » 17 фев 2016, 14:32

Дорого мне обойдеться это фото :grin: Не забываем о том, что юзает она Ниссан, а вдруг ей вздумается присоединиться к нам?? Я уже много говорю :ai: ...да ну вас..по сути дела попрошу :grin:  все остальное в приват :yakrut:

Добавлено спустя 26 минут 25 секунд:
Посмотреть сообщение - Guard писал(а):
ЗИ "Шикарне" обслуговування в офіціала.  :rofl:

ще такий момент - заміну коробки робили їй на не офіційному СТО, і висновок такий там же зробили.
Аватара пользователя
MicraTanchik Offline
Автор темы
Рейтинг: 598


+5

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот Guard » 17 фев 2016, 15:15

А-а-а... То вона сама протупила. Потрібно було їхати до офіціала, бити морди всім підряд і вимагати заміни коробки по гарантії.
Те що офіціал вніс відмітку в сервісну книжку, реально не замінивши масло - це щось  :scare3:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+1

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот НИК » 17 фев 2016, 15:21

Привіт, Танюш. Суто по темі: заміну рідини в АКПП треба здійснювати кожні 60 тисяч км. Якщо машина рідко виїзжає з міста, або тягає причепи, або господар любить помісити какашки, то заміну краще робити частіше.
Я на своїх всіх Нісанах міняв рідину не рідше ніж раз на 40 тисяч (на Максимі - 40, на Х-Трейлі - 30-35). Проблем з АКПП не мав :good:
По випадку. який ти описала: я б так це не залишив :yazol2:
Твоя знайома - знахідка для продавця :grin:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот MicraTanchik » 17 фев 2016, 15:23

а як вона може вимагати заміну коробки у ОД, якщо "хтось" її вже вскрив...треба було робити експертизу, або взяти довідку з СТО про огляд і виявлену причину..і тоді вже бігти до ОД з пред'явою
Аватара пользователя
MicraTanchik Offline
Автор темы
Рейтинг: 598


+1

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот НИК » 17 фев 2016, 15:33

Трошки про "знахідок" і "блондинок":
мій менший брат колись в Києві працював у "сірого" дилера "Мерс-Тойота". Приїхала один раз чучела з мальованим волоссям, нарощеними нігтями, надутими цицьками і пустотою в голові і з фразою "Мальчик, мне быстренько нуна развал-сходняк сделать, ну и что там еще по машинке глянуть, мож чаво подменять надо". Машина була Мерс, купе, модель не пам"ятаю.
Ну малий і запропонував їй ненав"язливо замінити колеса на літні (це в середині липня :rofl: ), а ще для зручності купити зразу і диски.
Підсумок: чучела приїхала на сход/розвал (80-150 грн тоді, в 2005 році), а залишила понад 11 000 грн :scare3:

Добавлено спустя 1 минуту 55 секунд:
Посмотреть сообщение - MicraTanchik писал(а):а як вона може вимагати заміну коробки у ОД, якщо "хтось" її вже вскрив...треба було робити експертизу, або взяти довідку з СТО про огляд і виявлену причину..і тоді вже бігти до ОД з пред'явою
запросто. Якщо СТО, на яке вона звернулася, не гараж у дяді Васі, то те саме СТО і могло все зробити: і дефектовку, і акт скласти. З тими документами вже можна було і до охфіціалів пертися
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот MicraTanchik » 17 фев 2016, 15:38

Посмотреть сообщение - НИК писал(а):Привіт, Танюш. Суто по темі: заміну рідини в АКПП треба здійснювати кожні 60 тисяч км. Якщо машина рідко виїзжає з міста, або тягає причепи, або господар любить помісити какашки, то заміну краще робити частіше.
Я на своїх всіх Нісанах міняв рідину не рідше ніж раз на 40 тисяч (на Максимі - 40, на Х-Трейлі - 30-35). Проблем з АКПП не мав :good:
По випадку. який ти описала: я б так це не залишив :yazol2:
Твоя знайома - знахідка для продавця :grin:

Гаразд, заміна кожні 60 тис., а як я можу перевірити чи замінено масло самостійно, якщо я так розумію, лізти туди самій не слід? Маємо заміну масла на 60 тис., і вже на 113 тис. з'являється така проблема, авто їздить тільки по городу (з роботи на роботу), тобто вона не доїздила до слідуючої заміни..Щодо випадку згодна, я б точно так не залишила..і так "знахідка" золота :grin:
Аватара пользователя
MicraTanchik Offline
Автор темы
Рейтинг: 598


+1

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот НИК » 17 фев 2016, 15:42

Танюш, знайди час і можливість заїхати до Віталіка (клубне СТО) - він з усім розрулиться.
Перевірити стан масла можна приблизно по щупу: не має бути темним, не має бути запаху гарі. Але краще замінити, якщо не знаєш, коли його міняли.
Який пробіг на твоїй Букашці?
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


+6

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот Guard » 17 фев 2016, 15:46

Посмотреть сообщение - НИК писал(а):Підсумок: чучела приїхала на сход/розвал (80-150 грн тоді, в 2005 році), а залишила понад 11 000 грн

Выходит менеджер спорттоваров в зал, а там продавец с покупателем разговаривает:
- Ну вот, купили Вы себе удочку, а если Вам на рыбалке крупная рыба попадется, как Вы ее доставать будете? Купите себе подсак.
Покупатель подумал, подумал и купил.
- А знаете ли Вы, - продолжает продавец, - Что действительно крупную рыбу можно поймать только, если отплыть подальше от берега. Купите себе отличную надувную лодку с насосом.
Покупатель махнул рукой и купил.
- Да, как же Вы теперь это все домой-то понесете, продолжает разводить его продавец. - Да и на рыбалку надо загород выезжать. Купили бы себе уже у нас почти новый автомобиль из тех, что во дворе стоят, да и пользовались бы на здоровье. Покупатель почесал затылок, делать нечего, аргумент железный, заплатил деньги, погрузил товары и поехал.
Менеджер и говорит продавцу:
- Ну, ты, Изя, и даешь... Мужик пришел к тебе за удочкой, а ты продал ему весь магазин.
- А кто Вам сказал, что он пришел за удочкой. Вообще-то он пришел купить ваты - у его жены месячные. Так я ему и говорю: "А что же ты будешь делать три дня в городе?..."
:grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот НИК » 17 фев 2016, 15:46

Тю, так в тебе з Мікрушка нова взагалі :good: . Не парся :dontment: . Сумніваюсь, що в неї пробіг більше 50 тисяч
Хоча і вмпадок з твоєю знайомою трошки дивний: Нісановські АКПП досить надійні і вбити коробас за 120 тисяч, навіть якщо не мінялося масло, досить проблематично.Хоча :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Замена масла в автомат.коробке передач

Сообщениеот MicraTanchik » 17 фев 2016, 15:52

Посмотреть сообщение - НИК писал(а): Якщо СТО, на яке вона звернулася, не гараж у дяді Васі, то те саме СТО і могло все зробити: і дефектовку, і акт скласти. З тими документами вже можна було і до охфіціалів пертися

Якщо б вона таки зробила такий акт експертизи, як вона докаже ОД що це їхня проблема, а не рук якогось там підпільного СТО, яке хоче пізаробити на ній?

Добавлено спустя 3 минуты 58 секунд:
Посмотреть сообщение - НИК писал(а):Танюш, знайди час і можливість заїхати до Віталіка (клубне СТО) - він з усім розрулиться.
Перевірити стан масла можна приблизно по щупу: не має бути темним, не має бути запаху гарі. Але краще замінити, якщо не знаєш, коли його міняли.
Який пробіг на твоїй Букашці?

Я для себе хочу зрозуміти питання на майбутнє :ab:  пробіг 20 тис. вчора рівно було :ab:
Аватара пользователя
MicraTanchik Offline
Автор темы
Рейтинг: 598


Пред.След.

Вернуться в Загальні технічні питання



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air