Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

+7

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот Guard » 29 окт 2015, 12:20

Ну... Я не чув, щоб  шумку на зиму чіпляли, а на літо знімали.
В мене на ТАЗіку-112 попередній власник поначіпляв всякої мури (в тому числі під капот), але влітку мотор не грівся. Тільки в пробках, але то болячка цих машин, а не через шумку.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот скромный » 29 окт 2015, 12:55

приходять на думку слова з пісні білоруської групи:
- Что это, может ГАЗ, или иномарка...
-Это точно ГАЗ, шеф, два счетчика, шшееееф!
- О-оу-оу-о-оу-оу-о, зеленоглазое такси!!!  :bayan2:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+23

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот Guard » 31 окт 2015, 17:12

Ітого...
Після консультацій ще з продавцями, товаришами (поради були різні) вирішив йти шляхом, запропонованим Ламаком: між ребрами жорсткості поклеїти віброізоляцію, поверх неї - тепло/шумоізоляцію.
Тільки матеріали, запропоновані Ігорем, вирішив не брати (ну не купую я принципово кацапське  :pardon: ). Тупо пішов на авторинок і там вибрав. По вібро, в принципі, все на одне лице. По шумці/тепло: словенського та польського виробництва виглядали щільніше, ніж нашого, але мали один недолік - не мали зеркального елементу. Взяв все українське. Фірму не знаю (та мені й пофіг). Товщина вібро 2 мм. Товщина шумо/тепло 8 мм. Все самоклеюче.
Власне, вібро:
ИзображениеИзображение - зовнішній бік
ИзображениеИзображение - внутрішній бік. Бумага здирається, підігівається смоляниста основа і клеїться до метала
ИзображениеИзображение - вібро в розрізі
Шумо/тепло:
ИзображениеИзображение - зовнішня сторона
ИзображениеИзображение - внутрішня сторона. Здирається плівка, підігрівається основа (щось середнє між поролоном та пінопластом), клеїться.
ИзображениеИзображение - в розрізі
З вібро було легко. На папері зробив лекала. Прикладав лекала до вібро і так вирізав. Правда, спочатку щось натупив і частину вирізаного для лівої сторони довелось клеїти на праву. Потім вже заміряв уважніше.
Результат:
ИзображениеИзображение
З шумо/тепло було важче. Вагався, як робити: цільним чи також нарізати між ребра. Більше хотів цільним, кращий вигляд має. Але боявся, чи не буде через нерівномірну поверхню відставати. Вирішив, все таки, клеїти цілим.
Незручно було приміряти. Спочатку заміряв довжину та ширину поверхні, яку мав заклеювати. Вирізав цей розмір з листа. Потім ізолентою приліпив жорстко один край, а в іншому вирізав лишнє, придаючи форму капоту. Потім приклеїв обрізаний край і далі йшов по довжині, поступово приклеюючи лист. В кінці обрізав інший край відповідно до капоту.
Прихопилось все нормально.
Результат:
ИзображениеИзображение
По грошам пішло в мене на це все 265 грн. (зробили знижку за опт. + ще нормальні куски і того, і того залишились). Часу на роботу потратив 3 год.
Про досягнуті результати: покатаюсь - відпишусь. В нас зараз ще й потепліло мало не до літнього рівня.

Добавлено спустя 3 минуты 23 секунды:
А, і ще питання. Залишилось в мене тої вібро і тепло/шумо по листку десь, щоб наліпити на дверцю чи на кришку багажника (вона в мене також повністю гола). Куди їх краще наліпити?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


+10

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот xeene » 31 окт 2015, 17:23

Лучше на двери и колёсные колодца что б шум в кабине был меньше.

А летом от тепла в капоте оно не отклеитца? Чтоб на загорелось.
Аватара пользователя
xeene Offline
За финансовую поддержку клуба 
Рейтинг: 1739


0

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот L@M@K » 31 окт 2015, 17:26

та впринципе некуда её больше лепить. багажник есть смысл заделывать, если там будет жить сабвуфер. а так абсолютно бесполезно, как и капот гггг :) не ну естетику и душевную радость никто не отменял, так что какая то польза все же есть :)

2мм вибро, наверно ты погорячился. хотя там её не много. и как вес капота теперь?

п.с. у меня если упадет крышка багажника, то руку может перерубать :)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот Guard » 31 окт 2015, 17:33

Посмотреть сообщение - xeene писал(а):А летом от тепла в капоте оно не отклеитца? Чтоб на загорелось.

Все жаростійке (принаймні, так мені обіцяв продавець  :grin: ).

L@M@K писал(а):2мм вибро, наверно ты погорячился. хотя там её не много.

Затовсте? Тонше я не бачив.
L@M@K писал(а):и как вес капота теперь?

Та, ніби, різниці не відчуваю.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот L@M@K » 31 окт 2015, 18:18

Можно было и 1,6мм.
Значит капот и так тяжёлый, вот и не заметна разница.
На крышке багажника сильно чувствуется.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот скромный » 03 ноя 2015, 09:29

чудово! на вид.   теперича осталось подождать "зимових" результатів
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот Серега_ » 03 ноя 2015, 10:58

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Недавно на нашому сайті хтось писав, що зробив собі підігрівач.
Я з таким заморочуватись не буду. По-перше, лінь. По-друге, зими в нас не на стільки люті, щоб аж так відігрівати мотор.

Добавлено спустя 46 минут 3 секунды:
Ну от лажу по інтернет-магазинам. Продають всілякі ізоляційні матеріали.

Это я писал, за эл.обогрев :) невероятно классная и удобная во всех отношениях приблуда :) Когда ты приходишь в гараж, а по дороге замерз как цуцык, заводишь в легкую мотор и тут же в салон идет теплый воздух... :) это словами не передать :) А зимы у нас разные могут быть, когда теплая, а когда и морозец хороший придавит.  А по теме,  купите себе теплоодеяло из термостойкого волокна и укройте им мотор :) часа 4-5 будет держать тепло.
Аватара пользователя
Серега_ Offline
Рейтинг: 543


0

Re: Теплоізоляційний матеріал в підкапотку?

Сообщениеот Berk » 03 ноя 2015, 11:31

Серёг, так ты узнал сколько стоит подогреватель? Сколько установка?
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


Пред.След.

Вернуться в Загальні технічні питання



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air