Пара запитань по Nissan Almera N16 II

0

Пара запитань по Nissan Almera N16 II

Сообщениеот sano » 01 сен 2015, 19:15

Власне нещодавно став власником Nissan Almera N16 II (механіка 1.5) і от з'явилось декілька питань,так як ніколи не мав з цим справи.
1. При включеному запалюванні, коли машина стоїть на передачі,чутно пищання під капотом в районі інжектора,коли на нейтральній - пищання нема. З чим це пов'язано,щось типу попередження,що машина знаходиться на передачі чи проблема в іншому?
2. Чи реально на даній машині визначити справжній пробіг? Бо як казали деякі люди,що визначати тут не реально,на бортняку стирають всю інформацію.
3. Хочу визначити скільки "п'є" дана машинка,які клавіші потрібно натискати на панелі приборів для того щоб засікти кілометраж?
4. При гальмуванні чутно свист колодок,знімали колеса,колодки в хорошому стані,не стерті. Чи може бути проблема в тому,що самі колодки не якісні,китай?
sano Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Пара запитань по Nissan Almera N16 II

Сообщениеот Guard » 01 сен 2015, 21:01

sano писал(а):2. Чи реально на даній машині визначити справжній пробіг? Бо як казали деякі люди,що визначати тут не реально,на бортняку стирають всю інформацію.

Пробіг можна зкрутити на будь-якому авто.
Співставити кілометраж, рік випуску та в кого вона була в експлуатації. Стан педалей, керма. Якщо на них накладки - зняти, подивитись. Стан сидінь (особливо водійського). Так само зняти чохли, якщо вони є.
В принципі, по старих авто я інших способів не чув.

sano писал(а):3. Хочу визначити скільки "п'є" дана машинка,які клавіші потрібно натискати на панелі приборів для того щоб засікти кілометраж?

Ем... А що там, не стандартно на спідометрі кнопочка?

sano писал(а):4. При гальмуванні чутно свист колодок,знімали колеса,колодки в хорошому стані,не стерті. Чи може бути проблема в тому,що самі колодки не якісні,китай?

Свистіти можуть не тільки китайські. Якщо колодки дорогі, можна наліпити на них спеціальні накладки. Якщо дешеві - краще поміняти на щось більш якісне.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441



  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Загальні технічні питання



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air