Трудности со светом Primera P10

0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Волк » 01 авг 2011, 19:07

Перевіряв,- порядок !
Аватара пользователя
Волк Offline
Автор темы
Рейтинг: 402


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Mykola STARyy » 01 авг 2011, 20:20

Шо порядок? Ви тицьнули + на вихід запобіжника?
Аватара пользователя
Mykola STARyy Offline
Рейтинг: 303


+3

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Волк » 02 авг 2011, 08:27

Не варто думати що Ви самий розумний у цьому питанні ! :)
Не складно відкрутити щиток і глянути на вхід проводки у нього, тобто,перевірити точку з*єднання проводки зі щитком !
Аватара пользователя
Волк Offline
Автор темы
Рейтинг: 402


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Mykola STARyy » 02 авг 2011, 12:51

А я так і не думаю. Тут цього і не треба. Достатнньо взяти кусень дроту, одною ногою стати на +акумулятора, другою тицяти в з"єднання від запобіжника і до лампи. Де світло пропаде(з"явиться)в залежності від напряму перевірки, там і бяка :ad: Відкручувати нічого не треба.
Аватара пользователя
Mykola STARyy Offline
Рейтинг: 303


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Волк » 02 авг 2011, 13:26

То- самий простий,хоча й дієвий спосіб,та,не у даному випадку!Я ж говорив,- фара включається через деякий час після прогріву машини до повної робочої температури !
Пропонуєте завести і хвилин 20 чекати?:)
Аватара пользователя
Волк Offline
Автор темы
Рейтинг: 402


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот НИК » 02 авг 2011, 18:20

Вовче, заінтригував-КАПЕЦЬ. Напиши знайшов проблему чи ні? Реально цікаво. Однозначно проблема повязана з температурою, тобто зміни контакту від температури. Може й дійсно - масса. :drinks:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Волк » 02 авг 2011, 18:59

Єлектрики не знайшли,а я особливо часу немав вникати(за виключенням мілких перевірок), тому вирішили обійти,поставивши дві додаткові релюхи(ближній і дальній відповідно) і взли "+" із лівої фари! Та дилемка залишилась! Ось і думаю,може де хто із цим пересікався ?!?
Аватара пользователя
Волк Offline
Автор темы
Рейтинг: 402


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Mykola STARyy » 02 авг 2011, 19:48

Посмотреть сообщение - Волк писал(а):То- самий простий,хоча й дієвий спосіб,та,не у даному випадку!Я ж говорив,- фара включається через деякий час після прогріву машини до повної робочої температури !
Пропонуєте завести і хвилин 20 чекати?:)

:rofl:
Та не треба заводити. Включаєте дальнє -не світить. Берете дріт, подаєте(+) на нитку дальнього безпосередньо на лампі. Якщо далі не світить, подаєте(-). Потім провіряєте на роз"ємах фари, потім на запобіжнику. Причому провіряєте "папу" і "маму". Там де нема контакту, лампа перестане світити. Це складніше від того, що зробили ви? Роботи три хвилини.
фара включається через деякий час після прогріву машини до повної робочої температури !
А чому не після виходу напруги на 14В? Як один із не врахованих факторів?

Добавлено спустя 1 минуту 54 секунды:
Ага, (-) подаєте на мінусову ногу лампи :ad:
Аватара пользователя
Mykola STARyy Offline
Рейтинг: 303


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Волк » 03 авг 2011, 08:21

Запобіжники в порядку! Та,якщо відключити додатково підключені до лівої фари релюхи, то, на "холодній" машині, плюси на правій фарі відсутні,оба ! Як прогріється- з*являються! Що правда перевіряв я тестером :ai: ,може дійсно лампочкою варто спробувати ?!? :rofl:
Аватара пользователя
Волк Offline
Автор темы
Рейтинг: 402


0

Re: Трудности со светом Primera P10

Сообщениеот Mykola STARyy » 03 авг 2011, 12:36

Посмотреть сообщение - Волк писал(а):Єлектрики не знайшли,а я особливо часу немав вникати(за виключенням мілких перевірок), тому вирішили обійти,поставивши дві додаткові релюхи(ближній і дальній відповідно) і взли "+" із лівої фари! Та дилемка залишилась! Ось і думаю,може де хто із цим пересікався ?!?

Якщо згорить запобіжник на лівій фарі(вдвоє перевантажений) то з зовнішнього освітлення лишаться тільки очі. :hahaha:
Аватара пользователя
Mykola STARyy Offline
Рейтинг: 303


Пред.След.

Вернуться в Загальні технічні питання



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air