Нужен совет. Фронт и саб

0

Re: Автозвук. С чего начать?

Сообщениеот almeraN16 » 23 янв 2009, 21:20

Spawn писал(а):ну хм если смотреть на багажник в слева есть углубление в крыло... вот я хочу туда саб поставить и закрыть панелью... чтоб оснавное место осталось не тронутым сфоткаю завтра место покажу... :)


Это кропотливая работенка :ad:  Не так просто
Аватара пользователя
almeraN16 Offline
Рейтинг: 190


0

Re: Автозвук. С чего начать?

Сообщениеот almeraN16 » 23 янв 2009, 21:23

Spawn писал(а):люблю слушать громко музыку но качество важней.... :)


А ты только зацепись за музыку и ...... начнется - хочу лучше фронт, потом усилки и т.д.:grin:  :grin:  :grin:
Наверное это бесконечный процесс :hahaha:  :hahaha:
Аватара пользователя
almeraN16 Offline
Рейтинг: 190


0

Re: Автозвук. С чего начать?

Сообщениеот DD Audio » 24 янв 2009, 01:09

Ну вот твій варіант який ти хочеш щоб був не замітний - називається стелс....Туди я б рекомендував сабік по імені Хелікс П12 (в мене його немає)....Він шикарно буде грати в ЗЯ (закритий ящик) у 28 літрах...Прикинь на око...Якщо получається 40-45 літрів, то можна й ДД туди закинути, також буде дуже гарно грати...А на щот усилків я тобі писав вище....кікс той шо алмера н16 предлагав за свої гроші - нормуль.....якщо хочеш щось покруче - то дивися длс са41, дд а4, и хеликс дарк блю
Аватара пользователя
DD Audio Offline
Рейтинг: 66


0

Re: Автозвук. С чего начать?

Сообщениеот DD Audio » 26 янв 2009, 10:17

Штатне місце під фронтальні овали за допомогою фанери - без проблем переробляється. На рахунок саба в крило. Такий тип ящика називається стелс...Дуже важко і дорого зробити таку коробку. В інсталяторів така коробка буде коштувати 200-300 долларів..І вже на місці після виготовлення ящика - потрібно дізнатися скільки получилося літрів, і аж тоді підбирати сабвуфер. В принципі коробка яку ми пропонуємо - досить компактна (almeraN16 - підтвердить).Якщо такий варіант не подобається, а все-таки хочете в крило (ящик стелс). Тоді 2 варіанта виготовляти ящик стелс самому або в інсталяторів. Потім поміряти об"єм - і тоді допоможу підібрати саб
Аватара пользователя
DD Audio Offline
Рейтинг: 66


Пред.

Вернуться в Автозвук



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air