Привітайте мою КОХАНУ.

+17

Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот НИК » 15 сен 2015, 20:39

Сьогодні День народження моєї дружини. Один раз вона була на зустрічі клубу, після чого, бачачи відкриту сторінкуь нашого сайту, ніколи ні слова не каже....
Саме дякуючи їй я купив Х-Трейла. З її настанов привів його до ідеального стану і саме через неї я кожен вечір лягаю спати з думкою про те, коли і де я знову придбаю Х-Трейла.
Саме дякуючи їй, єдиний седан, який може з"явитися в нашій сім"ї - це Макс А33.
Саме дякуючи їй, я дізнався, що існують майже ідеальні жінки, настільки ідеальні, що ідеальнішими залишаються лише наші мами...
Можу багато писати, але .... саме їй я зрозумів, що можна бути щасливим, коли все навкруги погано, обвалено і, здається, дальше нема куди, але з"являться вона і навіть всесвітся війна здається зміною погоди))))
Я вдячний Господу, Долі чи будь-чому чи кому в цьому світі за те, що це Чудо є моєю дружиною (з 17.08.2015 :rolleyes2: ) і цією радістю хочу поділитися з вами, брати, побратими та побратихи :hahaha: .
Наташа через 20 хвилин почне приймати ваші привітання :rolleyes2:

Добавлено спустя 2 минуты 2 секунды:
Я її обожнюю ще й за те, що вона вже 3-ій місяць носить мого сина :yahoo:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот скромный » 15 сен 2015, 20:51

ВІТАЮ!!!! :cooler:

Добавлено спустя 8 минут:
Бережіться, шануйтеся, кохайтеся! :ab:

Добавлено спустя 4 минуты 47 секунд:
Ось! :flowers:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот Saena730304 » 15 сен 2015, 21:55

Ну що ж ти тут напишеш...
Коля, передай й мої вітання своїй коханій, нехай щастя до неї... до вас всіх заглядує кожен день, рідко так буває, щоб жінка принесла стільки позитивного коханій людині. Мирного неба вам, міцного здоров'я, достатку, здійснення задумів, позитивних та добрих людей в оточенні і всього, всього самого найкращого.
І дай Бог, щоб через півроку +-))), ми знову вас вітали з ще одним Днем Народження!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот Guard » 16 сен 2015, 08:36

Вітаю.  :shar:  Краси, кохання, здоров'я, взаєморозуміння, гармонії у всьому, достатку в домі, мирного неба над головою.
Гіп-гіп!!!  :drinks:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот Berk » 16 сен 2015, 08:42

Поздравляю! Всего вам доброго!
Аватара пользователя
Berk Online
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот L@M@K » 16 сен 2015, 09:55

Поздравляю !!!
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот MicraTanchik » 16 сен 2015, 11:26

Ник, твоя дружина  щаслива жінка, маючи такого люблячого та уважного чоловіка :ad:  Взагалі, дійсно велике щастя знайти в житті "свою людину", яка б тебе розуміла на 100% і завжди підтримувала. Я приєднуюсь до побажань, світла і добра вашій Родині :hy:
Аватара пользователя
MicraTanchik Offline
Рейтинг: 598


0

Re: Привітайте мою КОХАНУ.

Сообщениеот НИК » 17 сен 2015, 06:34

Дуже дякую за привітання. Наташі було приємно. Крім сюрпризу з приїздом (я в Одесі, вона в Могилів-Подільську, приїзжати не планував) була дуже приємно здивована словами від одноклубців.
Дякую :drinks:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927



Вернуться в Поздравления и благодарности



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air