СТО Renault/Nissan-Life

Рихтовка авто

+6

Рихтовка авто

Сообщениеот sAV11A » 24 авг 2017, 17:38

Професійний кузовний ремонт автомобілів

г.Киев, ул. Изюмская, 1, тел. 093 331 34 33

Ремонт кузова, тієї чи іншої складності - одна з найбільш часто надаються з усіх, які надаються нашим автосервісом. Рихтування, усунення подряпин, фарбування автомобілів - все це кузовний ремонт. Казань - місто велике, потік машин на багатьох дорогах досить щільний, тому ті мул інші пошкодження кузова зустрічаються часто, відповідно, часто потрібно і кузовний ремонт. Кузови надходять в «Автофаворит» в різному стані - в одному випадку потрібно усунути невелику вм'ятину і зробити локальне фарбування, а в іншому потрібно вирівнювати геометрію кузова, усувати численні вм'ятини й тріщини. Але, незалежно від складності роботи, наші майстри справляються зі своїм завданням на відмінно. І після робіт автомобіль виглядає, як новий, тільки що випущений із заводу.
Кузовний ремонт автомобілів в Киеве Ремонт кузова автомобіля
Інші приклади робіт
Наші послуги:
Відновлення геометрії кузова. Це складна робота, яка потрібна часто, навіть якщо не дуже пошкоджений (або візуально взагалі не пошкоджений) кузов автомобіля. Ремонт полягає в витягуванні кузова за допомогою спеціального стенду, під комп'ютерним управлінням.
Зварювання й рихтування. Вм'ятини, розриви металу, отвори в кузові, деформація частин авто - все це виправляється за допомогою рихтування та зварювання.
Ремонт пластикових елементів кузова автомобіля. Пластик - хороший матеріал, але якщо метал піддається пошкоджень, то що вже говорити про пластик. Розриви, тріщини, відколи й інші ушкодження, особливо, бампера, займають велику частку робіт, що здійснюється нашим автосервісом. Варто сказати, що подібний кузовний ремонт - не проблема для наших майстрів.
Заміна елементів кузова. Не можна сказати, що в якихось випадках неможливо відремонтувати крило або бампер. Можна, можливо. Тільки вартість ремонту буде занадто високою. І щоб не проводити свідомо дорогий кузовний ремонт авто, ми пропонуємо заміну деталі, на аналогічну, але цілу.
Локальне фарбування кузова, ремонт відколів і подряпин лакофарбового покриття. Раніше для усунення подібних ушкоджень потрібно було перефарбовувати всю деталь кузова, але сьогодні, завдяки новим технологіям, стало можливим проводити локальне фарбування, тільки в місці пошкодження. При цьому збіг фарби буде 100%, і ніхто не зможе побачити різницю між старою і новою фарбою.
Фарбування кузовних елементів. Як правило, проводиться після ремонту (рихтування, зварювальних робіт) або заміни деталі.
Повне фарбування автомобілів.
Полірування і захисна обробка кузова.
Таким чином, якщо вас цікавить ремонт автомобілів (кузовний ремонт), ви можете сміливо звернутися в наш «Автофаворит».рихтовка авто
Цех кузовного ремонту
Чому саме до нас?
Зрозуміло, що не тільки ми пропонуємо ремонт кузова. Казань не обділена автосервісами, але все-таки, вам варто звернутися до нас. І ось чому.
Всі роботи проводяться швидко і якісно, ​​з використанням сучасних матеріалів і високотехнологічного обладнання.
Ми приймаємо машини цілодобово - на території нашого автосервісу є стоянка.
У нас - доступні ціни!
У цьому ви можете переконатися самі, вивчивши інформацію, розташовану на сторінці ціни. Хочемо додати, що «Автофаворит» надає і таку послугу, як оцінка вартості кузовного ремонту за нормативами страхових компаній.
Аватара пользователя
sAV11A Offline
Автор темы
Рейтинг: 6

Облако тэговрихтовка авто, рихтовка авто киев

0

Re: Рихтовка авто

Сообщениеот sAV11A » 30 авг 2017, 07:43

Аватара пользователя
sAV11A Offline
Автор темы
Рейтинг: 6


0

Re: Рихтовка авто

Сообщениеот Guard » 30 авг 2017, 07:55

"Перекрасить бампера стоимость 1800 - 2900 грн."

Це за обидва бампера чи за один?
Аватара пользователя
Guard Offline

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Член ББ За активность 
Рейтинг: 3320


0

Re: Рихтовка авто

Сообщениеот sAV11A » 12 сен 2017, 07:40

Аватара пользователя
sAV11A Offline
Автор темы
Рейтинг: 6


0

Re: Рихтовка авто

Сообщениеот sAV11A » 14 сен 2017, 07:34

Аватара пользователя
sAV11A Offline
Автор темы
Рейтинг: 6
0

Re: Рихтовка авто

Сообщениеот sAV11A » 13 окт 2017, 07:41

рихтовка авто
Аватара пользователя
sAV11A Offline
Автор темы
Рейтинг: 60

Re: Рихтовка авто

Сообщениеот sAV11A » 28 окт 2017, 07:48

рихтовка машины
Аватара пользователя
sAV11A Offline
Автор темы
Рейтинг: 6


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в АвтоТехЦентр 911 - Ремонт бамперов - любая сложность(C) 2008-2018 Ukrainian Nissan Club • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air