Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

0

Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот chmelvv » 10 май 2017, 14:55

Колеги ліфоводи, поки лише розглядаю покупку.
З-за практичної відсутності часу ніякі заїзди в ТЦ, і інші приколи з купою витрач часу на зарядку ні мені, ні моїй дружині не підходять. Так як власного дому поки не маю (якби був, то не було б взагалі проблем), то поділіться досвідом де в районі Київ, Багринова гора, Науки можна підзарядитися на нічних стоянках?

1) Зараз веду переговори з найбличною WOG, щоб була звичайна повільна зарядка від розетки. У них глобальний проект по основним трасам, на кожну заправку прийдуть не скоро, а мені треба зараз.

2) Є саморобна зарядка на державній парковці на пров. Моторному (дякую тобі невідомий власник Ліфа, що сам її організував) - це буде мій пріоритет №1. Гроші за організацію поділимо порівну.

3) "Сигнал-2" прямо біля дому страшно морозиться, директору 76 років, з людьми намагається не розмовляти. Як вони досі існують - дивуюся...

4) Звичайно Oxygen - це завжди опція, тим більше, що планую там купляти, але це на рік.

Так само спробую мотивувати людей в приватному секторі кинути кабель, гроші ще нікому не заважали ;)
Але можливо ви знаєте ще точки поруч, гаражі з електрикою, знайомих в приватному секторі?
Аватара пользователя
chmelvv Offline
Автор темы
Рейтинг: 24



0

Re: Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот chmelvv » 11 май 2017, 14:49

Шукав звичайно. Публічних біля мене не має, тому і організовую. Найближча біля Автовокзалу - Oxygen.
Аватара пользователя
chmelvv Offline
Автор темы
Рейтинг: 24


0

Re: Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот макенго » 11 май 2017, 19:37

Люди из квартиры проводят к месту парковки, к подъеду, как бы в этом нет проблем, было бы желание. почитай на дроме, мойнисанлиф и прочие форумы.
макенго Offline
Рейтинг: -20
Забанен


0

Re: Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот chmelvv » 11 май 2017, 22:36

Та провести не проблема. Проблема запаркуватися біля місця зарядки. У нас у багатьох в домі по 2 машини на квартиру. Спеціально ставили клубми, щоб деякі, яким не доходить не паркувалися на тротуарах. Заставлен не лише двір, а і все кільце для розвороту тролейбусів. Тому нічна стоянка десь трохи далі - саме воно.
Аватара пользователя
chmelvv Offline
Автор темы
Рейтинг: 24


0

Re: Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот макенго » 12 май 2017, 00:36

Ну вот на парковке организовать самое оно, все равно дешевле бензина выйдет :grin:
http://mynissanleaf.ru/viewtopic.php?id=919
макенго Offline
Рейтинг: -20
Забанен


0

Re: Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот irenashevela » 27 июл 2018, 14:46

Да сейчас этих зарядок уже намного больше.

Добавлено спустя 1 минуту 6 секунд:
У моего соседа вообще с окна свисает) :grin:
irenashevela Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот dogma911015 » 28 июл 2018, 16:56

Посмотреть сообщение - chmelvv писал(а):Колеги ліфоводи, поки лише розглядаю покупку.
З-за практичної відсутності часу ніякі заїзди в ТЦ, і інші приколи з купою витрач часу на зарядку ні мені, ні моїй дружині не підходять. Так як власного дому поки не маю (якби був, то не було б взагалі проблем), то поділіться досвідом де в районі Київ, Багринова гора, Науки можна підзарядитися на нічних стоянках?

1) Зараз веду переговори з найбличною WOG, щоб була звичайна повільна зарядка від розетки. У них глобальний проект по основним трасам, на кожну заправку прийдуть не скоро, а мені треба зараз.

2) Є саморобна зарядка на державній парковці на пров. Моторному (дякую тобі невідомий власник Ліфа, що сам її організував) - це буде мій пріоритет №1. Гроші за організацію поділимо порівну.

3) "Сигнал-2" прямо біля дому страшно морозиться, директору 76 років, з людьми намагається не розмовляти. Як вони досі існують - дивуюся...

4) Звичайно Oxygen - це завжди опція, тим більше, що планую там купляти, але це на рік.

Так само спробую мотивувати людей в приватному секторі кинути кабель, гроші ще нікому не заважали ;)
Але можливо ви знаєте ще точки поруч, гаражі з електрикою, знайомих в приватному секторі?


Зараз вже ситуація з заправками набагато краща. Теж вагався перед тим як купувати Nissan leaf. У салоні, в якому обрав автомобіль запевняли що зараз структура електрозаправок розширюється з кожним днем, та й навіть у них я маю змогу у будь-який час отримати таку послугу.
Вирішив перевіряти самостійно. Власник компанії, де купував свій Ніссан, надав спеціальну карту:
Изображение
Особисто я об'їхав всі пункти в моєму районі і виявилось що насправді заправок для електромобілів у Києві дуже багато. Не знаю як по Україні, ще далеко не їздив. Як буду кудись вирушати - обов'язково відпишусь.
dogma911015 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Зарядки в Київ (Багринова гора, пр-т Науки)

Сообщениеот скромный » 29 июл 2018, 08:31

Мабуть ще довго нікуди далеко прямувати не буде планиф :hahaha:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977



  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Leaf



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air