Nissan E-nv200

0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 19 июн 2016, 14:03

все значно простіше. акумулятор 24 квт. на них я проїду реально120-140 км. авто 25євро. про тариф я не подумав що 1.65.але якщо так то вартість одного кілометра 0.3 гривня вартість в дизелі 1.68грн. 5.6 разів вигода.
якщо всетаки тариф 1грн. то17-18 коп. кілометр то вигода коло 10 разів.
незнаю чи ти приймеш до уваги ,що електрозаправки безкоштовні по всій європі в Україні також.
додай масла ,ремні,всякі роліки і т.д. :scare3: і потім сморід...екологія хіба це останнє на що
треба звертати увагу?
а їхати електричкою одне задоволення :good: по місті взагалі супер. стоп-старт у неї на порядок кращий за любий варіатор. у ДВЗ гальма труть диски а в електриці заряджають акумулятор.то ж гальмуй на здоровячко))))
доречі LEAF 12-17 доларів 12-15 рік
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3

Облако тэговe-nv200

0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот скромный » 19 июн 2016, 14:25

якщо без пробок та заторів в місті - до 120, може, натягнеш.
з пробками, снігом, та морозенками - дай тобі провидіння 50-т проїхати.

далі. скільки кВт потужності споживає зарядний пристрій авто?

Добавлено спустя 59 секунд:
авто 25 Евро - новеньке в целофані в Україні в салоні(про беу не гворим)?

Добавлено спустя 6 минут 20 секунд:
але якщо так то вартість одного кілометра 0.3 гривня вартість в дизелі 1.68грн. 5.6 разів вигода...
звідки такі розрахунки?
та я ж тобі порахував який буде тариф при споживанні електрики за 600 кВт у місяць.
і при твойому пробігу по місту у місяць ти закономиш всього в 1,5 рази - і то при ідеальних умовах.
нулі в тебе будуть а не економія. тим більше он з вересня знов електрику піднімуть.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 19 июн 2016, 14:35

авто 2015 рік. акумулятор 24 квТ. яка різниця скільки споживає зарядник. вони є різні.нехай на нагрів проводів піде 1 квт при зарядці
по місту і по заторах йому їхати легше ніж двз, коли стоїть споживає лише індикатор і пвдсв :grin: ітка(це я образно)
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот скромный » 19 июн 2016, 14:40

ще раз питання:
1. Авто куплялося у нас в автосалоні як нове чи тяглося самотужки з за бугра різними макарами?
2. Добре, скільки споживається електроенергії за годину при стандартній зарядці, в кВт?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот barmaley919 » 19 июн 2016, 15:34

Астерликс, Игореня правильно подбивает итог. Мы ведь говорим не о бесплатных электро заправках где то в европе, а о том, что есть у нас тут и сейчас. Наши тарифы на электричество, зарядку авто в домашних условиях от своей розетки. А то, что стоимость 1-го км пробега авто на электротяге дешевле чем ДВС (пока) - это понятно. Кстати если авто притянули б/у то х/з в какои состоянии там аккумы и как долго они проживут. Тут нужно учесть все. Стоимость авто с учетом всех растаможек и налогов, стоимость зарядки дома (сколько сожрет кВт за месяц и за год), реалии эксплуатации в зимний период, возможность  и стоимость замены батарей и пр. И сравнить с годовыми расходами на бусик с двс  с приблизительно такими же параметрами.

Добавлено спустя 14 минут 33 секунды:
При этом посчитать содержание бусика таких же годов выпуска. У Вас ведь девайс 15 -го года? Значит и сравнивать с годовалым бусом. А там затрат на содержание не так уж и много.
Аватара пользователя
barmaley919 Offline
За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 380


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот Saena730304 » 19 июн 2016, 17:11

asterlix та не слухай ти тих динозаврів, все ти правильно зробив! :good: Я знав таких чуваків що ходили з радіотелефонами Сенао, коли вже вхідні на мобільний стали безкоштовними.
При першій же можливості також придбаю собі електрокар.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот xeene » 19 июн 2016, 18:04

А на сколько такой авто дороже чем тот же самый дизельный?
Аватара пользователя
xeene Offline
За финансовую поддержку клуба 
Рейтинг: 1739


-3

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 19 июн 2016, 21:31

зарядник від розетки може взяти максимум 3квт за годину.але аналізує скільки може взяти стільки і бере.у мене бере десь 1.8 квт.1
зарядні станції в Україні БЕЗКОШТОВНІ.
можете все пропраховувати  10 раз і аналізувати ,аналізувати....
а мій бус вже працює :ad:
вигідно це хлопці. і дякуючи мені і таким як я наші діти будуть дихати чистішим повітрям.
не рахуйте а ставайте під наші прапори))))
це тільки початок ,я на теслу заглядаюсь. всього 35 доларів 460 пробігу з нуля в целофані.випускатимуть з2017 року.що на це скажете? ви рахуйте. а я як куплю то скажу чи це вигідно чи ні))))

Добавлено спустя 7 минут 24 секунды:
Посмотреть сообщение - xeene писал(а):А на сколько такой авто дороже чем тот же самый дизельный?

приблизно така сама а цього року.
на акум дають гарантію 5 років.
правда гарантія найближче це польща бо в нас ще з рік небуде тех підтримки на сервісах

Добавлено спустя 3 минуты 17 секунд:
Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):asterlix та не слухай ти тих динозаврів, все ти правильно зробив! :good: Я знав таких чуваків що ходили з радіотелефонами Сенао, коли вже вхідні на мобільний стали безкоштовними.
При першій же можливості також придбаю собі електрокар.

та я все розумію)) одні рахують а інші дітей роблять :grin:
але якщо це когось переконає то ж супер))

Добавлено спустя 3 минуты 30 секунд:
хто може поділитись досвідом. чи можна акум розрядити до повної зупинки авто і чи це не шкодить йому?
яку відстань ліф проїжджає на черепашках? може хтось поділиться мануалом хочаб на англійській мові бо в мене голландець.буду вдячний :hi:
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот скромный » 20 июн 2016, 08:12

щось дивно що з маленької голландії та зробили сброс того бусу. десь тут кодла...
P.S.: б/у електробус, та ні, вибачайте...   та і які там гарантії на батарею ті поляки дадуть?
       на словах без питань розкажуть казки будь-які аби тільки "клієнт созрел"
       так я і знав що авто б/у по 25. скільки ж воно буде нове в целофані з салону?

Добавлено спустя 6 минут 8 секунд:
тесла? та є тут у нас в Україні історії і про тесла. та й зрештою що то за ціна 35 за нову в целофані?
то де, в США? і за яку модель?
P.S.: до речі а офіційний ніссан такого електробуса продає в Україні?
       бо щось обіцянками-цяцанками панів ляхів про якісь гарантії якось аж на сміх бере
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 20 июн 2016, 08:56

та що ти мене розпитуєш про ляхів ? запитай в гугла там інфи гать.
виготовляють E-nv200 в іспанії.на Україну поки не йде,на штати теж. це лише початок
може ще поспориш що за електричкою майбутнє?)))
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Leaf



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air