Nissan E-nv200

0

Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 17 июн 2016, 17:57

:cooler: Пригнав і я собі ніссанчика з електротягою . хто може поділитись картами України для рідного навігатора.?
це аналог Leaf але грузовий варіант  :cooler:
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3

Облако тэговe-nv200

0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот НИК » 17 июн 2016, 19:57

Нічого собі ситуЯція: тут Ліфи ще не приїлися, а ти вже десь грузовий варіант надибав :good:
Картами не допоможу, але фотки попрошу - в студію свого диво-звіра, пліз :ad:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 17 июн 2016, 22:09

почали випускатись з кінця 14-го року.давно чекав цього грузовичка. потрібна штука для бізнесу на кожен день. дорогий правда поки що. але за років 2 буде як ліф :good:
от як фото показати щось ще не розібрався
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот xeene » 18 июн 2016, 00:58

Так вот здесь можно посмотреть
http://www.env200.com/
Аватара пользователя
xeene Offline
За финансовую поддержку клуба 
Рейтинг: 1739


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот скромный » 18 июн 2016, 19:52

Посмотреть сообщение - asterlix писал(а)::cooler: Пригнав і я собі ніссанчика з електротягою . хто може поділитись картами України для рідного навігатора.?
це аналог Leaf але грузовий варіант  :cooler:

для служби таксі, в місті, або для розвозки доставок, так, пойдьот.  
а для дальняків, та в мороз, та в стужу, з таким запасіком пробігу...- мотлох непотрібний
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 18 июн 2016, 20:25

взяв як перший автомобіль на кожен день.для бізнесу(встановленн відеоспостереження та сигналізації)
дизиляка тепер вдпочиває до дальніх переїздів(пежо експерт 2008)
той хто покатається на електричці 99% нею захворіє))))))) :cooler:

Добавлено спустя 4 минуты 6 секунд:
Посмотреть сообщение - скромный писал(а):
Посмотреть сообщение - asterlix писал(а)::cooler: Пригнав і я собі ніссанчика з електротягою . хто може поділитись картами України для рідного навігатора.?
це аналог Leaf але грузовий варіант  :cooler:

для служби таксі, в місті, або для розвозки доставок, так, пойдьот.  
а для дальняків, та в мороз, та в стужу, з таким запасіком пробігу...- мотлох непотрібний

здається про стужу в Україні пора забуватись помаленько..клімат то міняється не слабо....
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот скромный » 18 июн 2016, 20:39

клімат то міняється, та це в першу чергу означає неочікувані сюрпризи, а не гарантоване тепло на довгий період
а у нас зимушки, а особливо зміна погоди зимою, дуже мінлива та непередбачувана
тому повторюсь якщо неуважно прочитано мій пост - для міста так, за місто - ні, дальняки - не реально.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот barmaley919 » 18 июн 2016, 20:51

Со все время поднимающейся ценой на электричество ( и не хило поднимающейся), если этот бусик все время дома от розетки заряжать и каждый день его юзать, сколько по итогу за месяц етот девайс монет сожрет? Може выйти как заправка дизеляки на месяц по городу или нет?
Аватара пользователя
barmaley919 Offline
За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 380


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот asterlix » 18 июн 2016, 21:08

все так. але ти теж читай мій пост уважно. це машина на кожен день. а я (як напевно процентів 90 усіх водіїв)роблю щодня кілометрів 40-60 а для дальняка є поки дизель2.0. :hi:

Добавлено спустя 4 минуты 14 секунд:
Посмотреть сообщение - barmaley919 писал(а):Со все время поднимающейся ценой на электричество ( и не хило поднимающейся), если этот бусик все время дома от розетки заряжать и каждый день его юзать, сколько по итогу за месяц етот девайс монет сожрет? Може выйти как заправка дизеляки на месяц по городу или нет?

зараз в разів 10 дешевше. можливо і піднімуть ціну на електрику. є ще сонячна енергія :ad:
та і потім все може бути...але у мене тепер не штиняє соляркою в гаражі весь день після виїзду :grin:
asterlix Offline
Автор темы
Рейтинг: -3


0

Re: Nissan E-nv200

Сообщениеот скромный » 19 июн 2016, 10:38

ну добре. візьмемо калькулятор. а то аж самому цікаво стало. отже, два питання:
1. У скільки обійшлося авто?
2. Споживана потужність зарядного пристрою?
P.S.: порахую все сам тільки надай дані :yakrut:

Добавлено спустя 24 минуты 3 секунды:
якщо зарядне буде споживати 2,0 кВт/год, зарядка буде виконуватися повністю, а це з вечора до рана = 12 годин х 2,0 кВт х 30 днів(місяць), в ідеальних умовах, виходить = 720,00 кВт в місяць на зарядку буса для міста.
В грошах виходить, по звичайному тарифу 720,00 х 1,56 = 1123,20 гривень на місяць(якщо рахувати по денним тарифам для населення при споживання більше за 600 кВт/місяць то ціна 156,00 грн за 100 кВт з ПДВ).

За 1123,00 гривень можливо придбати 70 літрів дизелю. Тобто 1 повний бак.
При витраті буса ТАКОГО РОЗМІРУ по місту біля 8,0 л виходить палива вистачить на десь 900,00 км пробігу.
По вашим заявам ви проїджаєте по місту за одинь день в середньому 50 км.
Виходить, що за 30 днів по місту ви накатаєте всього 1500 км пробігу.

А ви зазначаєте різницю у ДЕСЯТЬ! :ai: РАЗІВ, коли навіть простий прорахунок показує що різниця то
складає = всього навсього 1,5 рази.

Також, тут має значення те, що підрахунок зроблено для ідеальних умов.
Однак, всі ми прекрасно знаємо, що реальні умови зовсім відрізняються від ідеальних :hahaha:
Виходить, наприклад, що для зимового періоду, для прохолодних періодів, заряд батареї може впасти не те що на 10...20%, а на всі 80% від номіналу. Я вже мовчу про ожеледицю, снігопади і таке інше...
Також, тут варто враховувати те, що, одне діло електричний автомобільчик - а зовсім інше діло буструдяга...

Коротше, висновок такий.
Якщо для міста - то більш/менш. Для зимового періоду - вже сумнівно.
І то враховуючи наші затори та пробки як би потім той бус не тягти... :hahaha:
За місто - скоріш за все ні. На дальняки - непотрібна річ. :yakrut:

Добавлено спустя 2 минуты 55 секунд:
та й не в усіх є теплі гаражі. 80% авто у містах - під небом. коротче, херня всьо ето...
а як то авто зимою заряджати в морози на стоянках? та під вікнами квартир? :ai:  :hahaha:
мутная муть якась...

Добавлено спустя 1 минуту 43 секунды:
гы, а скілько ж коштує таке авто в Україні - 65 косарів в баксах?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Leaf



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air