Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

0

Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот Guard » 21 авг 2015, 08:08

Просто якась містична фікня в мене почалась із зарядкою приладів (телефон, реєстратор) від гнізда прикурювача.
Заряд ніби йде. Але прилади все одно розряджаються. Якщо підзаряджати їх у вимкненому стані - ще так-сяк заряджаються. Тільки ввімкнеш навігатор на телефоні чи реєстратор - поступово розряджаються.
Спочатку подумав на розгалужувач (12 В). Втикнув телефон напряму в прикурювач - те саме.
Заміряв напругу на гнізді прикурювача, розгалужувачі - всюди 12,4 В.
Подумав, може з телефоном що. Втикнув його в розетку - заряджається нормально.
Варіант, що розгалужувач не підтримує одночасно два прилади, виключається, оскільки телефон і при включенні напряму в прикурювач не підзаряджається.
Заміряв напругу на акумуляторі - 12,4 В.
:wall:
Є якісь ідеї, що це може бути?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот L@M@K » 24 авг 2015, 14:52

сколько Ампер выдает зарядка? что за зарядка? на сколько выходов?
если один 0,5 (500мА), то при вкл ЖПС и максимальной яркости экрана, телефон просто поддерживает батарею, и практически не заряжается.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот Guard » 27 авг 2015, 08:19

Розгалужувач на 10 А. Реєстратор в нього вмикаю не через зарядку, а через USB-шнур (USB-перехідник). Телефон вмикаю через зарядку. На скільки вона ампер, не знаю (на ній не пише). Але не думаю, що причина в нізькій кількості ампер. Ранше такого з телефоном у мене не було. Тримав заряд спокійнісьнько хоч добу.

Добавлено спустя 12 минут 9 секунд:
Не знаю, може це наштовхне на якісь думки. Перед цим у мене сталась така проблема. Втикнув я телефон через зарядку напряму в гніздо прикурювача. Вона не працювала. Я спочатку подумав, що вилетів запобіжник. Замінив його. Зарядка все одно не працювала. Не доходили руки, щоб купити нову. Потім в один день думаю: "Втикну но я її ще раз". Втикнув - працює. Що це був за глюк, ХЗ.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот L@M@K » 27 авг 2015, 10:11

ну значит, возможно, плохой контакт в самом гнезде прикуривателя.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот Guard » 27 авг 2015, 10:52

Міняти прикурювач?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот L@M@K » 27 авг 2015, 11:17

сначала нужно убедится, что это он. потом попробовать подогнуть нужные контакты, что бы зарядка лучше держалась в нём.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот Беляус » 03 сен 2015, 11:37

Имеет смысл попробовать зарядку проверить на прикуривателе другой машины - возможно, проблема именно в ней.
Беляус Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Проблема із зарядкою від гнізда прикурювача

Сообщениеот Guard » 05 сен 2015, 10:29

Поспостерігав я певний період за індикатором розгалужувача. Він горить постійно. Значить і прикурювач подає живлення постійно.
Виявив нове. Без акумулятора реєстратор від мережі автомобіля не працює. І взагалі поводить себе якось дивно. Ввімкнувся, вимкнувся, ще раз ввімкнувся, ще раз вимкнувся (вже остаточно). Спробував через той самий USB-шнур ввімкнути в розетку. Працює нормально. Спробував ввімкнути в ноутбук. Така сама фіндя як в машині: вмикається, вимикається. Недостатньо напруги від авто та ноутбука чи глюк самого реєстратора? В інструкції написано: "Живлення - 5 В".
Телефон, ввімкнутий через зарядку в розгалужувач (без запуску на ньому будь-яких програм), заряджається.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441



Вернуться в Электрика та электроніка



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air