ГБО! Помогите определиться!

0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Toks » 05 авг 2015, 12:05

Saena730304 писал(а):в салоне есть разьём к которому подключают компьютер, с сади должно быть впаяно два газовых провода, если не ошибаюсь, белый и зелёный, 7я и 14я нога.

Сейчас пойду проверю.  Спасибо
Toks Offline
Рейтинг: 14


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 05 авг 2015, 12:43

Є в мене сильна підозра, що на WOGах тупо розводять на заправках газом.
Їздив я на дальню відстань. Перед виїздом задуваю балон до повного. Проїжджаю певну відстань (але не так, щоб майже повністю викатати балон). Задуваю на WOG до повного. Рахую розхід - виходить близько 11л/100 км (майже міський розхід  :ai: ).
Проїжджаю ще певну відстань (також не до повної викатки). Задуваю на ОККО до повного. Вже по чеку бачу помітну різницю в задутих літрах. Рахую розхід - виходить звичних 9л/100 км.
Проїжджаю ще певну відстань. Знову задуваю до повного на ОККО. Знову рахую розхід - знову 9л/100 км.
І так було неодноразово.
Як це ще можна пояснити, крім того, що на WOG штучно завищують літри?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот скромный » 05 авг 2015, 14:25

ну так на ВОГ же знижок до біса. От воно те й на те виходе.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 05 авг 2015, 18:32

В мене на ВОГ немає знижок. Я там ніколи не запрвляюсь (в дорозі кілька раз запавився, бо не було іншого виходу).
Є знижки на ОККО. Але якби я помітив, що вони мене дурять при заправках, я б їх послав на всі 4 сторони.
ЗИ А ціна на газ (принаймні, в ті дні, коли я заправлявся) і там, і там однакова.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+2

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот НИК » 06 авг 2015, 06:28

Юра, для повноти експерименту потрібно зробити деклька заправок тільки ВОГ-овським газом - можливо колонки на ВОГ накачують більше за тех-характеристиками. Хоча, якщо чесно - в мене такі самі спостереження.
Є ще одне спостереження: з пустим балоном заїзжаю на ВОГ. Даю талонів на 70 л і заправляюся - всі 70 л влазить без проблем, думаю, що ще літрів 5-6 влізло б легко.
Наступного разу в той самий пустий балон, на тій самій заправці заправляю "до повного" але за готівку - ледве-лелве влазить 68л.
Ось такі пироги.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 06 авг 2015, 09:01

НИК писал(а):Юра, для повноти експерименту потрібно зробити деклька заправок тільки ВОГ-овським газом

Я декілька разів підряд і заправлявся.
На півдні вони найбільш поширені. Спеціально вже тягнув до ОККО чи якоїсь іншої, щоб не давати ригам заробити на мені. Дотягую - газу немає. Доводилось задувати вже ВОГовський.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Toks » 06 авг 2015, 19:22

Saena730304 писал(а):в салоне есть разьём к которому подключают компьютер, с сади должно быть впаяно два газовых провода, если не ошибаюсь, белый и зелёный, 7я и 14я нога.

сегодня ездил с газовщикам, нагнул их переделывать. возились почти 5 часов, пробовали разные варианты, брали плюс  с разных мест, с датчика распредва, коленвала, и т.д., и нифига. звонили в офф.представительство Стаг, каким-то своим электрикам ит.д. и ниодин совет не помог.
я уже задумался, уж не глючные в моей машине мозги, что с ними гбо не дружит нормально.
сказали, что завтра будут звонить в Польшу, спрашивать там, если ответа не будет, то решаться пробовать другой комплект гбо, думаю, может сразу Ловато сказать, чтоб ставили, вместо этого сраного Стага :yazol2:
Toks Offline
Рейтинг: 14


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Saena730304 » 06 авг 2015, 19:46

Поставь тот же Стаг без ПРО ОБД и будет тебе счастье.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот скромный » 10 авг 2015, 08:20

Так у него же Стаг установлен. Просто убрать ПРО ОБД - не?

Добавлено спустя 11 минут 46 секунд:
Посмотреть сообщение - скромный писал(а):ну так на ВОГ же знижок до біса. От воно те й на те виходе.

ну, к примеру, если на ВОГ заправляешся на сумму от 300,00 гривен - предоставляется дополнительная скидка - 1,0 гривны/литр топлива.
Я езжу на дизеле. Есть ли скидка для газа не знаю - но видимо должна быть.
также при определенных условиях могут накинуть скидку еще - 0,70 гривен/литр.
Итого если я заправлю скажем 30,00 литров по цене дизеля на ВОГ вот сейчас по 18,90 литр.
С учетом скидки это будет в гривнах цена за 1,0 литр = 16,90 гривен (это обычный дизель ВОГ не премиум).
И, при моем расходе в дизеле, сча особо не гоняю, за городом = 4,0 л Х 16,90 = 67,60 грн/100 км или 3,0 Бакса на 100 километров пробегу. ага.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 10 авг 2015, 08:35

Даєш всіляким ригам заробляти.  :ac:
На ОККО також постійно різноманітна система знижок.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

Вернуться в ГБО



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air