ГБО! Помогите определиться!


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот скромный » 12 фев 2018, 21:36

Посмотреть сообщение - НИК писал(а):Андрій, набирав - не береш трубу. Набери - полялякаєм. Номер на 97 закінчується

Добавлено спустя 7 минут 38 секунд:
Андрій, як варіант - набери Віталіка з клубного СТО (Венімін у нього нік). В нього Тііда, правда не знаює ГБО, чи ні.
На другій його машині, точно стояло ГБО

НІК, чого ти паришся? Якби чоловіку собі треба був би ГБО - він би поїхав куди слід, наприклад туди куди порекомендував Гвард, заплатив би леве і катався задоволений акі слон.
А так що виходить? Спочатку пише що хочу поставити, потім дай йому інструкцію, потім розкажи про клапани і взагалі повністю проінструктуй. Ми що тут безкоштовний он-лайн по навчанню фахівців механіків по встановленню ГБО?? Дякую, але я пас. І правильно що Вініамін трубку не бере. Мабуть відчуває що то не йому дзвінок.
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+10

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Лазерщик » 13 фев 2018, 10:15

Всім дяка. Віталіку також респект. Все розжував, відправив до моториста налагодити зазори клапанів, дав розкладку по обладнанню. Форум рулить !
п.с. Скромний будь скромнішим.
Лазерщик Offline
Рейтинг: 19


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Andrey.Kitach » 14 фев 2018, 16:49

Всем привет! Уважаемые автовладельцы подскажите какай набор ГБО поставить на Nissan Almera Classik
Andrey.Kitach Offline
Рейтинг: 0


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот скромный » 15 фев 2018, 17:05

Посмотреть сообщение - Лазерщик писал(а):Всім дяка. Віталіку також респект. Все розжував, відправив до моториста налагодити зазори клапанів, дав розкладку по обладнанню. Форум рулить !
п.с. Скромний будь скромнішим.
:hahaha:
Прикрепленные файлы
ГБО! Помогите определиться!
66-iloveimg-resized.gif (1.8 МБ) Просмотров: 1216
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот lis5662 » 23 фев 2018, 13:45

Ребята всем привет! Подскажите пожалуйста  толковых мастеров по настройке ГБО в Харькове. Машина Nissan Rogue  конец 2016 года 2.5. Установлен STAG qbox Plus OBD, форсунки Barracuda, редуктор Tomasseto Antarctic
lis5662 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот скромный » 23 фев 2018, 18:54

Привет! Я обычный форумчанин поэтому в этом вопросе поможет возможно Берк. Удачки! :ab:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 03 мар 2018, 08:33

Народ, знову потребую вашої допомоги.
Епопея в мене з мембранами ГБО. Минулого разу відходили 45 тис. При запасі 100 тис. Поміняв. Нові походили 20 тис. Так як почалися приколи з ГБО, загнав на СТО. Дзвоню спитати, що там. Кажуть: "Мембрани треба міняти". Кажу: "Бля, пацани, тільки 20 тис. як міняв. В чому причина?".
Закінчилось тим, що відремонтували клапан. Мембрани не чіпали. Але сказали, що вони вже мають тріщинки. Тобто, свої 100 тис. вони явно не відходять.
Запитав в майстрів, в чому причина такої недовгої служби мембран. Стискують плечима. Кажуть, може бути, якщо авто подовгу не експлуатується. Але в мене авто постійно в русі.
Коротше, в чому може бути причина, що мембрани так швидко виходять з ладу?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот скромный » 03 мар 2018, 09:15

Позвони Саєні запитай він у нас дока в цих питаннях. Або клубному партнеру ГАС-авто.
Може просто неякісні мембрани...
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот скромный » 07 мар 2018, 20:05

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Народ, знову потребую вашої допомоги.
Епопея в мене з мембранами ГБО. Минулого разу відходили 45 тис....
Коротше, в чому може бути причина, що мембрани так швидко виходять з ладу?

Ну шо?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в ГБО



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air