ГБО! Помогите определиться!

0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Saena730304 » 27 май 2016, 13:44

Пожалуйста!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот shulga » 15 июн 2016, 10:01

хто невстиг перейти на ГБО (газ) буде мати проблеми з переобладнанням, власник авто повинен звернутись до компанії яка випускає авто стосовно переобладнання на газ,  все це передбачено  законопроектом 4683 позбавить автовласників переходити на ГАЗ, Кабмін як завжди працює на краще дла населення в кавичках :yazol2:  :yazol2::twisted:  :pulemet:  :duel:  :girl_werewolf:
"Стаття 32. Основні вимоги щодо переобладнання транспортних засобів
Переобладнання транспортних засобів (тобто зміна типу, призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації) шляхом установки кабіни, кузова, інших складових частин або їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на такий транспортний засіб, та сам транспортний засіб після переобладнання повинні відповідати вимогам технічних приписів, правил, норм і нормативів, чинних на дату першої реєстрації (перереєстрації) в Україні.
Не дозволяється переобладнання транспортного засобу без згоди виробника транспортних засобів та їх складових частин, без документа про технічну можливість та умови безпечного переобладнання транспортного засобу, виданого спеціально уповноваженою на це Кабінетом Міністрів України організацією з питань переобладнання, що призводить до зміни повної маси і її розподілу по осях, розміщення центру мас, типу двигуна, його маси і потужності, колісної бази чи колісної формули, систем гальмового управління і кермування та силової передачі, підвіски, коліс, приладів зовнішнього освітлення та сигналізації, кількості місць для сидіння та конструкції сидінь, аварійних виходів з автобусів, встановлення газобалонного обладнання, обладнання для перевезення дітей (школярів), людей з обмеженими фізичними можливостями, небезпечних вантажів."
Аватара пользователя
shulga Offline
Рейтинг: 106


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Saena730304 » 15 июн 2016, 22:05

Вже заїбали в доску! Хоч я й не сторонник шухерів різного роду, але в слідуючому обов'язково візьму участь!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Berk » 16 июн 2016, 07:41

Пожалуй, я это запомню.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Saena730304 » 16 июн 2016, 08:46

Ага, я можу навіть сказати під якими лозунгами він (шухер) буде проходити.))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769



0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 26 июн 2016, 18:35

Знатоки, що скажете?
КАК ОБМАНЫВАЮТ ВОДИТЕЛЕЙ НА ГАЗОВЫХ АЗС https://avtoblog.ua/useful/kak-obmanyva ... azovyh-azs
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Saena730304 » 26 июн 2016, 22:20

Один раз зустрічався з таким, в мій балон на Максимі ніколи не влазило більше ніж 52 л., а раз вдули 54 л., буває.))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот НИК » 27 июн 2016, 09:14

Якщо різниця 1-2 л на балон, то можна й забити, а якщо більше - треба піднімати гвалт: старшого оператора, потім директора АЗС, потім горяча лінія і т.д.
Це актуально, якщо АЗС брендова, а якщо якась "польова" - відразу хай викликають директора і йому вже розказувати про захист прав споживачів, боротьбу з економічними злочинами, антикорупцію і т.д.
Аргументи типу "у нас насос потужний", "ви ж більше проїдете" і т.д. до уваги просто не брати, а стояти на своєму :yazol2: .
Якщо вдасться, можна взагалі не платити :grin: , але я особисто двічі платив лише за звичайний об"єм, тобто за те, скільки зазвичай влазило в балон, а не стільки скільки надули.
Правда на Сокарі якось так і не добився правди - вдули 84л в 80 літровий балон. Але там я сам винен - розрахувався за каву, жрачку і газ одним чеком, а потім вже почав возбухати. І на гарячу лінію звонив, і вони мені звонили, і з менегером срався, потім плюнув і поїхав - був не сам і втрачати цілий день на шкандаль не міг.
Зате потім, проїзжаючи ту заправку (на Одеській трасі), а проїжав я її частенько :grin: , я просто заїзжав на АЗС і не виходячи з машини, любому, кого зустрічав казав, що тут жорстко намахують і купувати в них варто лише каву (реально класна) :hahaha: .
А взагалі, бажано заправлятися на одній АЗС, акщо виходить, звичайно
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


-5

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Big525 » 27 июн 2016, 09:52

Газ встановлюють від відчаю і від незнання предмету! Грошей не має а їздити хочеться тому і йдуть на такий ризик. Через рік-два експлуатації на нашому "газі" автомобіль треба капітально ремонтувати а ще краще продавати за безцінь.  :wall:
Аватара пользователя
Big525 Offline
Рейтинг: 44


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в ГБО



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air