ГБО! Помогите определиться!

0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 27 июн 2016, 10:29

Big525, якщо так, то мій автомобіль потрібно вже було зо два рази капіталити.  :grin:

По статті мене насторожили 85 %. Якщо так, то в мій баалон (40 л) мало б влазити 34 л. Але задувають мені постійно 36-38 л.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+5

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот L@M@K » 27 июн 2016, 11:16

тут, Юра, два варианта: или балон твой 42-43л, или так настроен поплавок отсекателя.

Через рік-два експлуатації на нашому "газі" автомобіль треба капітально ремонтувати а ще краще продавати за безцінь.

это мнение расходится с фактами.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Big525 » 27 июн 2016, 11:27

успіхів Вам ! Памятайте, що Ви їздите на пороховій бочці!
Аватара пользователя
Big525 Offline
Рейтинг: 44


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот НИК » 27 июн 2016, 12:12

Що саме відноситься до порохової бочки?
Big525 , скільки кілометрів проїхав на газу? Думаю, не багато.
Я пройшов на трьох авто з ГБО в загальному більше 400 000 км за 3 роки. Допоможу з підразунками: більше 100 000 км на кожне авто за один рік :scare3: . СмАгьош так?
Всі автомобілі після продажу до цих пір знаходятьсяв моєму полі зору, спілкуюсь з власниками і ні одна з машин не просить ремонту, або втручання в двигун чи якусь з його систем через їзду на газі.
Так що, домисли, припущення, думки і враження дяді Васі чи ще когось, я легкоготовий розвіяти своїм особистим прикладом.
Колись писав тут, що не поставлю ГБО на своє авто лише в тому випадку, якщо воно буде з дизелем. Зараз їзжу на дизелі і заздрю брату, який їздить на газу :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Guard » 27 июн 2016, 12:26

Озадачу газовщиків на наступному ТО. На балоні позначок про літраж немає. А коли мені робили документи для реєстрації ГБО, то написали 40 л.

Big525 писал(а):успіхів Вам ! Памятайте, що Ви їздите на пороховій бочці!

А бензин то що не займистий?  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Saena730304 » 27 июн 2016, 13:30

Газ встановлюють від відчаю і від незнання предмету! Грошей не має а їздити хочеться тому і йдуть на такий ризик. Через рік-два експлуатації на нашому "газі" автомобіль треба капітально ремонтувати а ще краще продавати за безцінь.  

Гвард, даю 99%, що у тебе балон 42л.
Газ встановлюють від відчаю і від незнання предмету! Грошей не має а їздити хочеться тому і йдуть на такий ризик. Через рік-два експлуатації на "газі" автомобіль треба капітально ремонтувати а ще краще продавати за безцінь.  

Аргументуй.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот НИК » 28 июн 2016, 13:06

Нема що аргументувати. Як я говорив раніше, про ГБО сперечаються дві категорії людей: ті, хто поставив його, їздять і радіють, і ті, хто ніколи його не мали :rofl:

Добавлено спустя 2 минуты 16 секунд:
Скільки спілкуюся на тему ГБО як з установниками, так і з тими, хто їздиь на газу, ні одного випадку не знаю і не чув, щоб людина поставила ГБО, а потім через деякий час його зняла :pardon:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот L@M@K » 28 июн 2016, 14:19

Гвард, даю 99%, що у тебе балон 42л.

и я так подумал. но на 99% решил не рисковать )

п.с. на прошлой неделе расход был 21л/100км. но там у меня моточасов больше чем пробега. я представил сколько это бенза было бы в гривнах )))
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


+4

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Saena730304 » 28 июн 2016, 23:23

У Альмеры ниша под 42-й баллон, он самый распространённый и самый дешевый, их Харьков штампует, газовщику нужно быть идиотом, что бы туда поставить меньший баллон, так как он и по цене дороже и зазоры будут большие.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: ГБО! Помогите определиться!

Сообщениеот Xpom » 01 июл 2016, 18:49

Добрый день, вопрос наверное к довольно узкому кругу людей, или же к самим установщикам.
Итак, двигатель CA18S, карбюратор Хитачи(!) Планирую установку ГБО, не знаю, нужно ли врезатся в кастрюлю, или под этот карбюратор можно поставить "пластину", под это самое ГБО.
Выкинуть Хитачи и поставить "как все нормальны люди" Солекс не предлагать. Original mast be original.
Xpom Offline
Рейтинг: 10


Пред.След.

Вернуться в ГБО



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air