Продам Х-Трейл Т30. Свій.

Правила форума
Рекламные (коммерческие) объявления размещаются только ПОСЛЕ СОГЛАСОВАНИЯ с администрацией. Название темы должно быть информативно, обязательно указывайте в названии темы ПРОДАМ или КУПЛЮ и следите, пожалуйста, за грамматикой. Поднимать тему - можно не чаще, чем раз в 5 (пять) дней.
Вы также можете самостоятельно закрыть свою тему (меню Быстрые действия внизу-справа).
0

Продам Х-Трейл Т30. Свій.

Сообщениеот НИК » 10 авг 2015, 07:49

В звязку з певними обставинами стала потреба у продажі свого автомобіля: Х-Трейл Т30, 2005 року народження, 2.5л, АКПП. Машинка у максимальній комплектації, технічно повністю справна і не потребує ніяких вкладень.
Виїхав двічі на ринок в Київ :scare3: : почав ненавидіти слово "ПЕРЕКУП", а люди з приборами для вимірювання товщини фарби почали викликати в мене бажання вчепитися їм в горло :yazol2: .
Вирішив, що якщо і продам машинку, то лише людині для себе.
З історії: в 2007 році машинка була вдарена мордою - радіатори цілі, мінялися капот, бампер, фари. Подушки не стриляли.
В цьому році я перефарбовував автомобіль: повністю, капітально і дорого. Зроблена повна шумка.
Стоїть ГБО-4, балон на 80 л.
Перекупи відкрито задолбують :wall: . Один відкрито сказав: твою машину треба купляти за 8200-8300, відчухати, примарафетити і продавати за 9500-9600.
В Авто-Ріа виставив за 9550. ЯЧкщо хтось надумає - телефонуйте, будемо говорити.
На питання відповім по телефону, або ввечері письмово тут.
Буду радий, якщо хтось візьме його собі в сімю. Якщо не продасться - буду їздити сам. Знайду гроші з іншого боку
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Продам Х-Трейл Т30. Свій.

Сообщениеот скромный » 10 авг 2015, 08:03

міняєш як рукавиці! :ab:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+6

Re: Продам Х-Трейл Т30. Свій.

Сообщениеот НИК » 23 авг 2015, 08:31

Продав вчора.... Ніч не спав... Ніби живого товариша втратив... Знаю, що не можна жаліти, але гірко капець на душі...
Хай служить новому господарю - людина, ніби, позитивна і порядна
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Продам Х-Трейл Т30. Свій.

Сообщениеот Guard » 23 авг 2015, 09:08

Враховуючи, що гроші були потрібні на інші (більш важливі) потреби - фіг з ним. Заробиш на краще.  :friends:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Продам Х-Трейл Т30. Свій.

Сообщениеот Saena730304 » 23 авг 2015, 11:40

Ото й я за Максом сумував, бачу знову неклейка на задньому склі висить - продам, пішла машина по рукам, а як йому зі мною було добре..... запчастинки по можливості оригінал, гаражик теплий, а у ньому друг Гєна, полірольки, шампуньки, миєчки, віск, увага, не сильно великі пробіги, мастила Мотюль, та що там казати.... До Віто так і не можу звикнути, хоча виручалка ще та, і на природі добре, загрузив все що треба й не треба, ще й виспався в ньому, не капризний, не ломкий, але закінчу дачу, візьму знову легковика.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Продам Х-Трейл Т30. Свій.

Сообщениеот Berk » 24 авг 2015, 12:05

Что будешь брать, Коль?
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712



Вернуться в Автомобілі (Nissan)



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air