Exist

Продам Прем'єру Р11 2.0і 1997р. МАХ.компл.

Правила форума
Рекламные (коммерческие) объявления размещаются только ПОСЛЕ СОГЛАСОВАНИЯ с администрацией. Название темы должно быть информативно, обязательно указывайте в названии темы ПРОДАМ или КУПЛЮ и следите, пожалуйста, за грамматикой. Поднимать тему - можно не чаще, чем раз в 5 (пять) дней.
Вы также можете самостоятельно закрыть свою тему (меню Быстрые действия внизу-справа).
0

Продам Прем'єру Р11 2.0і 1997р. МАХ.компл.

Сообщениеот speeddriver » 12 июн 2012, 14:09

авто ціле,рівне,не гниле з АБСОЛЮТНО ЖИВИМ кузовом - всі зазори ідеальні,днище оброблене!
2 подушки безпеки (на місці, кондиціонер заправлений, шкіра у чудовому стані,
ПОВНИЙ електропакет :сидіння,вікна,дзеркала, коректор фар, центральний замок, бортовий комп\\\\\\\'ютер, круіз-контроль, підігріви сидінь та дзеркал, парктронік, сигналізація,
dvd / mp3, шкіряний серворуль, всюди ксенон - ВСЕ ПРАЦЮЄ!!!
4 роки на Україні в хороших руках - доглянута і ухожена.
машина СВОЯ-все покажу та розкажу.
останнє ТО в березні на 4800грн
провірка на будь-якому вашому СТО (на знайдений ремонт скину!)
масло лише Shell 10w40 (на 8000км рівень опускається до min.тоді доливаю 300-400грам)
машина удобна і шустра (під настрій на 2-й робить 100,на хорошому бєнзі 200 набирає впевнено)
всі запчастини та рідини якісні.
розхід в режимі чуть швидше за інших по трасі 6.4/7.2 по місту 9.5/10.5 (більші числа з вкл.кондеєм)
тачка завжди у чудовому тонусі та підтягнута як струна
причина продажу-купив новіше авто.
фото тут:
Спойлер: открыть
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

можу дати генералку ,або зняти з обліку.
мій тел. 067 354 71 91
Последний раз редактировалось Стич 12 июн 2012, 20:13, всего редактировалось 1 раз.
Причина: Ссылки на сторонние сайты в ЛС, пожалуйста
speeddriver Offline
Автор темы
Рейтинг: 0

0

Re: Продам Прем'єру Р11 2.0і 1997р. МАХ.компл.

Сообщениеот Волк » 12 июн 2012, 16:07

Все это то,конечно, замечательно. Я о комплектации ! За исключением одного НО.
Главное,для меня конечно,может кто и не согласен в машине, двигло.
Ежели владелец любит форсить и мотаться в зоне спидометра 200км/ч., а пробег,как погляжу на машине 222т.км.,то, в таком режиме,с учетом информации о падении уровня масла через 8 т.км.,до минимума, то жить такой жизнью ему осталось тысяч 50 максимум ! А делать двиг.,поверьте моему недавнему опыту дело геморное и крайне не дешовое,- примерно 1000 енотов +/- 100. Ежели кому интересно будет,опишу в деталях что и по чем покупал и где , в личку. Так что, как по мне,цена немного не оправдана!
И ненужно мне вещать о том,что высокооборотистые двигатели все под занавес замены берут масло. Берут.Некоторые и не в таких колличествах!
До ремонта,на своем 16DS, было 360000. На 320000 он начал помалу подъедать масло. До этого тысяч 60,в нещадном даже режиме эксплуатации (трасса не ниже 150км/ч.), 8000км., от замены до замены масло не брал ни грамма! Благо ежели у Вас обойдется заменой сальников клапанов и,возможно, парой тройкой розбитых направляющих (причина подбора масла),но что-то кажется мне что не так все будет просто !
Волк Offline
Рейтинг: 402

0

Сообщениеот speeddriver » 12 июн 2012, 16:56

дякую за комент - висновки зробив)
потрібно писати ,що їздив лише по вихідних , переключався на 2тис\об , бо швидкості боюся :grin:
В МАШИНІ ГОЛОВНЕ -  К У З О В !!!  все решта хєрня, ну навернеться той мотор колись зрозуміло ж всім - попаде на мене відремонтую, не попаде ,то хтось інший відкапіталить (або з донора візьме) які проблеми?
наразі мотор їде бодро,працює рівно, обороти не плавають.
можу вас ще більше розчарувати-маю підозру,що пробіг скручений десь на тисяч 100 , але гарантувати не можу, бо  особисто цього не робив :rofl:  отаке
ціну вважаю середньоринковою, стан даного авто "живее всех живых"  по ціні можу і уступити,або віддати нову зимову резину замість торгу!
ніби все)
speeddriver Offline
Автор темы

0

Сообщениеот speeddriver » 12 июн 2012, 20:41

Да і не парьтесь ви сильно моїм стилем їзди- на цій тачці з жовтня , за цей період проїхав 15тис, зимою ганяти змоги немає, та і літом хорошу дорогу знайти це щастя потрібно мати) любе авто яке у мене було обслуговував вчасно та якісно тому вважаю за норму брати і взамін від них драйв ,емоції та адреналін.
Вже давно не малолєтка та і після 540 бехи ісполняти тут нема на чому)
Вот не перестаю дивуватися наівності людей.. ось подзвонить лох до чорта по об"яві, останній йому клятвенно розкаже б"ючись у груди,що мотор масла не підбирає ні грамулі,інший купить, потім прижене авто додому скажем за кілометрів 500,а щуп вже сухий :grin:  
А коли чувак лайк мі говорить щиро,що при помірно-агресивній їзді так, не будеш крутити вище 4тис, то і рівень в нормі буде-то це туфта,мотору пі..да, тачка гавно, ціна космос  :scare3:
Смішні ви,не перекуп часом?
speeddriver Offline
Автор темы