Сухая чистка салона

0

Re: Сухая чистка салона

Сообщениеот Guard » 24 сен 2016, 13:16

Іноді я повертаюсь до своїх тем.  :grin:
Коротше, вирішив я взяти реставратор пластику і нашоколадити ним салон. Суть реставраторів полягає в тому (принаймні, так кажуть виробники), що вони втягуються в царапини, надають блиску пластику і через це царапини не так помітні.
Взяв я такий реставратор:
ИзображениеИзображение
Вимив пластик в салоні. Пройшов два рази цим реставратором... і ніфіга особливо не змінилось. Царапини на шахті (чорний чи темно-сірий колір. Точно не можу визначити) ще, дійсно, стало не так видно. А от царапини на світло-сірій панелі та дверних картах фактично так і залишились нормально видимими.
Як на мене, дурна трата часу.

ЗИ Пластик до і після фоткав, але на стільки був розчарований результатом, що психанув і видалив фотки.  :pardon:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Сухая чистка салона

Сообщениеот Saena730304 » 24 сен 2016, 13:43

Зато тепер мабудь блищить як у собаки яйці! :grin:
Я панель просто витираю антистатичною ганчіркою, інколи можу бризнути тією рідиною, що монітор на ноуті  протираю. А ці всі девайси для пластику мені смердять, блищать і викликають асоціації з торпедо аля Ланос у таксистів.))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Сухая чистка салона

Сообщениеот Guard » 24 сен 2016, 14:07

Дня 2 блищав. Потім потускнів.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Сухая чистка салона

Сообщениеот Saena730304 » 24 сен 2016, 14:41

Ну правильно, припав пилом і потускнів, це ще одна з причин не користуватись цими реставраторами, бо вони ще й пил притягують.))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Сухая чистка салона

Сообщениеот скромный » 26 сен 2016, 09:05

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Іноді я повертаюсь до своїх тем.  :grin:
Коротше, вирішив я взяти реставратор пластику і нашоколадити ним салон. Суть реставраторів полягає в тому (принаймні, так кажуть виробники), що вони втягуються в царапини, надають блиску пластику і через це царапини не так помітні.
Взяв я такий реставратор:
[ Изображение ][ Изображение ]
Вимив пластик в салоні. Пройшов два рази цим реставратором... і ніфіга особливо не змінилось. Царапини на шахті (чорний чи темно-сірий колір. Точно не можу визначити) ще, дійсно, стало не так видно. А от царапини на світло-сірій панелі та дверних картах фактично так і залишились нормально видимими.
Як на мене, дурна трата часу.

ЗИ Пластик до і після фоткав, але на стільки був розчарований результатом, що психанув і видалив фотки.  :pardon:
магія якась...
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Сухая чистка салона

Сообщениеот Ivan91 » 12 июн 2022, 13:48

Кто делал чистку салона авто в детtйлинг центре  Lab13? Интересуют отзывы.
Ivan91 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Сухая чистка салона

Сообщениеот Akulla » 04 сен 2023, 14:54

Я роблю АБРО хімчисткою і для пластику в них теж є палероль, ціна/якість результут те що треба.
Akulla Offline
Рейтинг: -5


Пред.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Своїми руками



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air