Оптимальный выбор масла.

0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Akulla » 19 апр 2023, 10:40

Підніму тему, щоб не робити нову. Загалом цікавить питання, хтось пробував собі заливати недорогу напівсинтетику Shell HX6 10W-40? Просто пробіг на машині вже великий, не знаю чи є сенс переплачувати за повну синтетику?
Akulla Offline
Рейтинг: -5


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот sapfir » 23 апр 2023, 12:30

А який у тебе зараз пробіг? Я від стану двигуна орієнтувався. Саме за це масло не скажу, але я кілька років їжджу на Shell Helix HX8 ECT 5W-30 то двигун всередині чистий на кожній заміні дивлюся. Заміна раз на 10 тис.км але намагаюся і частіше. Ну і головне, щоб на підробку не потрапити. Якщо і надумаєш купувати, то шукай через офф.сайт шелл офіційних продавців. Я собі беру напряму через original helix store хоча, люди кажуть, що у великих мережевих теж начебто оригінал повинні продавати. Але об'язково перевіряй захисні маркування на каністрі.
sapfir Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот скромный » 26 апр 2023, 16:20

сьогодні прогрес дійшов то дого що навіть перевірочні оригінальні коди на каністрах Шелл співпадають з каністрами Шелл з пальонкою хакери постаралися покрали ті коди у офіційного Шелл і продали на чорний ринок
Тому хрен вам а не оригінал Шелл ви де купите в інтернетах і на неосяжних просторах базарів

Або оригінал у оригіналів або краще справжню японську моторну оливу купляти
Ціни за 5 літрів 30…70 баксів (мінеральне…напів…синтетика)

І хрен ви найдете за 600…1000 гривень (як підфартить  :hahaha: ) за 5 літрів оригінальний Шелл
Хоча може і найдете та тільки напис на бамажці Шелл і купа проблем двигуну то напевно
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот sapfir » 01 май 2023, 20:52

Згоден з вами, тому я замовляю напряму, тому що не знаю де беруть оливу всякі великі гіпермаркети і т.д.
Тому все просто, заходим на офф.сайт Шелла і бачимо список офіціалів шо продають у нас і все. Коди можна і злити, але хто буде друкувать захисну наліпку з голограмою? Такі штуки у нас в країні друкує максимум пару компаній, якщо не одна. А якщо десь друкувати в "підвалах" то воно явно не пройде перевірку на ШеллЧек.  :hi: А про ціни, ну напівсинтетику Shell HX6 10W-40 можливо взяти у офіціалів зараз за 745 грн. Я за HX8 ECT 5W-30 заплатив 1400 грн, якось так.
sapfir Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Demin » 14 май 2023, 23:14

Доречі серед бюджетних Shell Helix HX6 10W-40  непоганий варіант, беру її тату  в Логан 2009 року, вже декілька років питань нема, сам поки віддаю перевагу все ж повній синтетиці.  :pardon:
Demin Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Yan87 » 29 июн 2023, 12:43

Панови на моторній оливі краще не єкономити, воно того не варте як на мене, а там кожен вирішує для себе сам звісно. Я собі останній час заливав таке Шелл
Прикрепленные файлы
Yan87 Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Sherlok » 20 июл 2023, 07:51

Посмотреть сообщение - sapfir писал(а):Згоден з вами, тому я замовляю напряму, тому що не знаю де беруть оливу всякі великі гіпермаркети і т.д.
Тому все просто, заходим на офф.сайт Шелла і бачимо список офіціалів шо продають у нас і все. Коди можна і злити, але хто буде друкувать захисну наліпку з голограмою? Такі штуки у нас в країні друкує максимум пару компаній, якщо не одна. А якщо десь друкувати в "підвалах" то воно явно не пройде перевірку на ШеллЧек.  :hi: А про ціни, ну напівсинтетику Shell HX6 10W-40 можливо взяти у офіціалів зараз за 745 грн. Я за HX8 ECT 5W-30 заплатив 1400 грн, якось так.

Я собі замовляв через original helix store, сертифікат офіційного продавця  у них є,  ціни норм + попав під акцію ще й бонусом поклали очисник від комах. :pardon: Ну і масло перевірку пройшло на офф.сайті що ще треба. Єдине доставка тільки нова пошта, ціна кусається.
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Sherlok » 02 авг 2023, 08:00

Доречі серед бюджетних Shell Helix HX6 10W-40  непоганий варіант, беру її тату  в Логан 2009 року, вже декілька років питань нема, сам поки віддаю перевагу все ж повній синтетиці.  :pardon:

У вас такой під кришкою не було нічого на Helix HX6 10W-40, чи це на всих оливах Шелл так?
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Demin » 20 авг 2023, 22:07

Так під кришкою фольги/плівки ніякої не було, це на всьому маслі Шелл не важливо, дорога чи дешева. Типу в них захист від підробок зроблений іншим чином.
Demin Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Оптимальный выбор масла.

Сообщениеот Sherlok » 02 сен 2023, 21:32

Зрозумів, ну судя чи з цього відео, основну ставку Шелл робить саме на захисний QR код, як захист від підробок.
https://www.youtube.com/watch?v=StiGReSfxk4&t=6s
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


Пред.След.

Вернуться в Розхідники



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air