Где лучше купить моторное масло

+4

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Big525 » 25 июн 2018, 14:27

Посмотреть сообщение - Guard писал(а):Я екзістовське "Ніссан" і заливаю.

и это правильно!! :cooler:
Аватара пользователя
Big525 Offline
Рейтинг: 44


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Exist » 27 июн 2018, 11:02

Посмотреть сообщение - Big525 писал(а):и это правильно!!


Очевидно, что мы поддерживаем  :ab:

Кроме того, масла у нас все оригинальные. Ручаемся.
А, т.к. клуб является нашим партнером (о чем свидетельствует баннер вверху страницы), написав мне в ЛС номер договора у нас, мы установим партнерские цены каждому участнику клуба.
Аватара пользователя
Exist Offline
Рейтинг: 87


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот sapfir » 23 апр 2023, 12:52

Згоден, я теж декілька разів чуть не купив підробку.. добре що знайомий був поруч і сказав що це фуфіл.. тому після того купую тільки в офіційних магазинах.
sapfir Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Demin » 22 авг 2023, 01:31

Так і є, тому коли вирішив на Шелл перейти, став замовляти їх оливу напряму через Original helix store, що б не думать і не гадать оригінал чи підробка.
Demin Offline
Рейтинг: 0


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Sherlok » 07 янв 2024, 18:39

Так по оливі Шелл,  Original helix store топчик магазин, оригінал, швидко відправляють і акції часто бувають. Я взагалі коли акція була, окрім мастила ще додали подарунок, змивка комах, дрібниці, але приємно.
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


-10

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Akulla » 22 янв 2024, 12:20

О дякую, за наводку, теж замовив собі про запас на перед оливу через original helix store, хай буде, бо чую ціни будуть тільки рости. А в них там ще й зараз акція 5л за ціною 4х, чому б не взяти:ad:
Akulla Offline
Рейтинг: -5


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот скромный » 01 фев 2024, 19:03

на сегодня масло надо брать или в официальном автосалоне оригинал или сделанное в Японии все продается все доступно
базар и прочие стеллажи забыть как страшный сон особенно это относиться к современным авто с турбокомпрессорами
ПОЧТИ ВСЕ ЧТО ПОД КРАСИВЫМИ БАНКАМИ НА БАЗАРЕ ИЛИ ИНТЕРНЕТБАЗАРЕ (ДУМАЕТЕ ТАК ТРУДНО ИНТЕРНЕТ САЙТ ЗАМУТИТЬ, ХА-ХХХА!!!) - ПОДДЕЛКА ИБО ВСЕ ХОТЯТ КУШАТЬ

не хочу рассказывать истории просто если не хотите проблем с моторами знайте 1 литр в современные моторы НЕ ДЕШЕВЛЕ 10...12 долларов

если вы берете дешевую паленку - не пестите что вы самый умный и купили заливаете само то бомбезное масло

P.S.: я могу так утверждать ибо у меня на груди медалей на 2 ляма километров

Добавлено спустя 9 минут 5 секунд:
Посмотреть сообщение - Sherlok писал(а):Так по оливі Шелл,  Original helix store топчик магазин, оригінал, швидко відправляють і акції часто бувають. Я взагалі коли акція була, окрім мастила ще додали подарунок, змивка комах, дрібниці, але приємно.

поинтересуйтесь по "Шелл Хеликс" на просторах интернета и вы удивитесь когда узнаете что хакеры украли (или кто-то украл) у Шелл коды проверки оргинальности канистр с маслом и продал их ПРОИЗВОДИТЕЛЯМ ПАЛЕНКИ
Это было ещ елет 8 тому назад

И покупатель даже проверив код с канистры на официальном сайте видит что все в порядке
Но он не знает нИсчастный что его как всегда жистоко наипалли  :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Sherlok » 03 фев 2024, 18:28

поинтересуйтесь по "Шелл Хеликс" на просторах интернета и вы удивитесь когда узнаете что хакеры украли (или кто-то украл) у Шелл коды проверки оргинальности канистр с маслом и продал их ПРОИЗВОДИТЕЛЯМ ПАЛЕНКИ
Это было ещ елет 8 тому назад

И покупатель даже проверив код с канистры на официальном сайте видит что все в порядке
Но он не знает нИсчастный что его как всегда жистоко наипалли

Ну по логікі таке може статись з любим автовиробником, та й логічно шо Шелл після того випадку змінив ті коди, або взагалі робить їх зараз унікальні під кожну партію це ж очевидно. Тому що це точно не в їх інтересах. Ну і що б не переживати підробка чи ні, купувати в магазинах які є офіційними продавцями від Shell Україна. Там води видають сертифікати офф.точкам продажу. Вже трохи вивчав цю тему коли собі замовляв.
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот скромный » 12 фев 2024, 15:31

добре браття видно що ви таки нівроку обізнані і чимало знаєте але як завжди не до кінця
міг би промовчати але трошки побуду освітянином для вас
так от панове для початку питання

хто знає ЩО САМЕ по європейському законодавству (на сьогодні) означає визначення "ЕКООЛИВА" для моторних олив допущених для продажу і залив в нові і не зовсім мотори автомобілів?
що воно ото означає наприклад та магічна ЛонгЛайф для БМВ?

яке технічне визначення допуску складу оливи яку можна вважати дозволеною для продажу?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Где лучше купить моторное масло

Сообщениеот Sherlok » 20 фев 2024, 01:03

Що означає "еколайф"? Не зовсім зрозумів до чого це про те що я написав як перевірити Шелл на підробку. А про допуски, десь натикався на таблицю, де вказано відповідність допускам. Я прям знаходив їх мастило і наявність допуску.
Sherlok Offline
Рейтинг: 10


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розхідники



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air