Проблема із мотором

0

Проблема із мотором

Сообщениеот YUra.Hlyan » 04 май 2017, 20:11

Добрий день.
Недавно замінив масло в своєму Ніссані Ноут(1.4, пробіг 180т. км), після чого машина заглохла на ходу, постоявши 5 хв - завелась і поїхала ніби нічого не було. На наступний ранок, коли заводив, почали плавати холості із 2000 до 300, а потім машина заглохла, десь за 30 сек завів, холості трохи плавали, але скоро вирівнялись і ніби нічого не було.
Та сама історія повторилась на наступний день, тоді, коли обороти плавали, я додав газу і загорівся ЧекЕнджін. Поїхав на сервіс, там мені сказали що то датчик розпредвалу, або ланцюг чи може навіть масляний фільтр(одним словом самі не знають). Зняли помилку і сказали, якщо буде повторятись, то приїхати до моториста.
Вчора знову машина заглохла на ходу і загорівся ЧекЕнджін і вже не гасне. Перевірив що то за помилка - показало Р0011 та Р0340.
Читав по інших форумах, що то можуть бути проблеми як і датчика розпредвалу так і сам ланцюг. Як на мене, то на ланцюг не подібно, бо коли машина прогріється, то нічого не барахлить.
Хтось стикався із такою ситуацією? Що то може бути.
Заздалегідь дякую.
YUra.Hlyan Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Проблема із мотором

Сообщениеот Saena730304 » 04 май 2017, 22:30

180 т. може бути ланцюг, а на прогрітій машині він й не буде барахлити, тільки на холодній його добре чутно. Раджу знайти до нормального діагноста.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Проблема із мотором

Сообщениеот North » 31 окт 2017, 11:28

якщо не допомогла порада вище, то раджу записатися на діагностику систем вприску:
тут є сайт, де цілий каталог СТО с відгуками і т.п.,

рекомендую
North Offline
Рейтинг: 0
Забанен


0

Re: Проблема із мотором

Сообщениеот Максим19877 » 07 мар 2018, 15:31

Каков диапазон цены полной пересборки сток движка на ВАЗ 2106
Максим19877 Offline



Вернуться в Двигун



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air