Ресторанний консалтинг в Україні

Правила форума
Рекламные (коммерческие) объявления размещаются только ПОСЛЕ СОГЛАСОВАНИЯ с администрацией. Название темы должно быть информативно, обязательно указывайте в названии темы ПРОДАМ или КУПЛЮ и следите, пожалуйста, за грамматикой. Поднимать тему - можно не чаще, чем раз в 5 (пять) дней.
Вы также можете самостоятельно закрыть свою тему (меню Быстрые действия внизу-справа).
0

Ресторанний консалтинг в Україні

Сообщениеот ВадимБлинов » 06 дек 2019, 14:57

Бізнесмени часто не знають, як удосконалити свій бізнес. Якщо ви маєте свою справу, бажаєте її покращити, вам слід звернутися до бізнес-спільноти, яка зможе запропонувати допомогу вам у цьому. Якщо ви маєте свою мережу харчових закладів, вам зможе допомогти у їх покращені відомий бізнесмен-ресторатор Роман Хорзов.
На khorzov.com ви зможете продивитись про його діловий досвід та практичні застосування його методики у дії. Багато підприємців з різних країн світу вже використовують методи, які він пропонує. В наш час ресторанний консалтинг https://khorzov.com/ua/ стає дуже крутим, адже саме завдяки цій ресторанній справі ви зможете багато заробляти. Сьогодні майже у кожного підприємця, який має власний заклад є бажання, щоб його заклад став відомим, або перевтілився у мережу.
Якщо у вашого закладу є багато точок і досить великий штат, вам треба час від часу проводити тренінги. Навички управління і фінансовий досвід бізнес-тренера дасть шанс вашому закладу вийти досить швидко на новий рівень. Вам будуть надаваться теоретичні і практичні ідеї, за допомогою яких ви зможете покращити ваш заклад. Цілі, задачі і ідеї, які загалом можуть бути використані у роботі, зможуть покращити роботу креативного сектору і у цілому стратегію. Якщо вам треба надати послуги з бізнес-аудиту, ви також можете звертатися. Багато хто знає, що саме фінансовий аудит є дуже важливим, але не всі розуміють цільові його функції.
ВадимБлинов Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Різні оголошенняcron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2020 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air