Заберем столи/стільці/шафи

Правила форума
Рекламные (коммерческие) объявления размещаются только ПОСЛЕ СОГЛАСОВАНИЯ с администрацией. Название темы должно быть информативно, обязательно указывайте в названии темы ПРОДАМ или КУПЛЮ и следите, пожалуйста, за грамматикой. Поднимать тему - можно не чаще, чем раз в 5 (пять) дней.
Вы также можете самостоятельно закрыть свою тему (меню Быстрые действия внизу-справа).
0

Заберем столи/стільці/шафи

Сообщениеот НИК » 06 июн 2016, 09:18

Звертаюсь до всіх в кого є, або хто може підсказати де взяти меблі для кабінету/офісу. Створили новий підрозділ, куди вхожу і я, але меблів немає - клята війна все забрала :wall:
Є приміщення, є кабінети, а меблів немає - приходиться тіснитися як кілька в банці у сусідів в одній кімнаті. Ніякої роботи....
Зрозуміло, що при наявності того, що шукаємо, ми приїдемо і заберем все самі (по Києву, звичайно).
Буду вдячний за любу допомогу.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Заберем столи/стільці/шафи

Сообщениеот скромный » 06 июн 2016, 09:32

в мене нема такого :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Заберем столи/стільці/шафи

Сообщениеот НИК » 06 июн 2016, 09:46

будем шукати
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Заберем столи/стільці/шафи

Сообщениеот Guard » 06 июн 2016, 11:42

Може спробуйте по оголошеннях подивитись? Буває, що якась контора закривається і за безцінь розпродують меблі, техніку.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Заберем столи/стільці/шафи

Сообщениеот НИК » 06 июн 2016, 13:41

Оголошення моніторю, шукаю "віддам задарма/даром і т.п.". За безцінь не попадалися, та і не дуже підходить - керовніки грошей не дають, а у самого інтузіазм вже закінчився: надоїло :yazol2:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Автор темы
Рейтинг: 2927


0

Re: Заберем столи/стільці/шафи

Сообщениеот Guard » 06 июн 2016, 13:57

З волонтерами поговоріть. Ті що хочеш знайдуть.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441



Вернуться в Різні оголошення



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air