Green peace

0

Green peace

Сообщениеот L@M@K » 05 окт 2010, 01:54

ехали с дружбаном с дачи домой, и всю дорогу он тыкал в магнитолу разные диски, а я всю дорогу орал: "выключи эту херь!"... и вот он вставляет 100500-й диск и говорит: "О! Это Чиня поет!" (его сосед) Я послушал, мне понравилось. стал искать в сети, и нашел видео... еще больше понравилось :good:

и так, смотрим, группа "Жаба в дирижаблі - Зелений peace"



спецом для Берка. что бы не задрачивал вопросами: "кто это?" :grin: Это сосед моегу друга. подробнее под спойлером
Спойлер: открыть
Жаба в дирижаблі

Група Жаба в дирижаблі була створена восени 1989 р. київським клоуном і шоуменом Богданом Харченко (він же Лисий і Бодякиевский і Харч), досить відомий на рокерских тусовках. Він запропонував з'єднати клоунаду з рок-н-ролом. Лисий звертається до брата дружини на ім'я Сергій (Лагодячи) із пропозицією зібрати групу. Лагодячи, дзвонить молочному братові Богдану Грибовскому й другові Славі Дьяченко й ті з радістю підтримують ідею. У першому варіанті група називалася «Други - Вуги» з визначенням стилю радіоактивний панк. Згодом приходить Сергій Едемский. У пошуках репетиційної бази вони знайшли бомбосховище, там, на підлозі стрибала більша й гарна земляна жаба. Ми випили за її здоров'я, і народилася назва групи Жаба в дирижаблі.

У перший «жабский» склад увійшли: сам пан Богдан Харченко - вокал, автор музики й текстів, Сергій Ачинян (Лагодячи) - гітара, вокал, В'ячеслав Дьяченко (Асик) - бас, Богдан Грибовский (Гриб) - барабани, Сергій Едемский - акордеон.

Перший виступ групи відбувся в грудні 1989р. Тоді команда виступила разом із групами Кому Вниз й Баніту Байда у Києві в будинку торгівлі, самобутність і новаторство стало відмітною рисою групи.

Дебютний альбом писався в різний час й у різних місцях але так і не був закінчений у нього входили такі пісні: «Дівчинка», «Буратіно», «Пики - Кришна ?», «Собачка», «Краватка», «Бабайка», «Белочка», «Церква», «Дід Мороз» і гімну «Жаба в дирижаблі».

Потім був не великий рок-фестиваль «Золотий інтеграл».
Квітень 1990р. Рок-фестиваль «Від патології до екології».

Якщо говорити про імідж «Жаби» зразка 1990р. то це було яскраве театрально-клоунське шоу, де музика не переважала над видовищем, - вони скоріше були рівноправними партнерами.

Паралельно граючи з «Жабою» Богдан (Лисий) захопився мистецтвом пантоміми, і пише музику й тексти в стилі білогвардійської пісні (шансон). Назвавши, дують Брати Карамазови (не плутати з однойменної київської рок - групою Брати Карамазови), і виступаючи разом із Сергієм Едемским, намагається розширити свій невгамовний талант.

Поступово він відходить від творчості в групі. Наприкінці 1990р. він залишає своє дітище й переїжджає в Чикаго (США) на ПМЖ.

Незабаром до «Жаби» приєднується Олександр Єфімов (соло - гітара). Екс-гитарист групи «Ностальгія по Мезозої». Підсиливши гітарний саунд і професійний підхід до аранжування пісень.

Небагато пізніше він приводить до складу групи вокалистку Ангеліну Гаврикову (вокал). А такому голосі ніжна й упевненому, група могла тільки мріяти. Ліна стала Музою й інтегральною частиною вокалу групи й чудовою акторкою на сцені. І в «Жаби» починається новий період.Склад групи з 1990 по 1995 року.
Ангеліна Гаврикова - вокал;
Сергій Ачинян - вокал, гітара (Лагодячи);
Сергій Едемский - акордеон;
В'ячеслав Дьяченко - бас (Асик);
Олександр Єфімов - гітара ,акордеон;
Богдан Грибовский - барабани (Гриб);
Євгеній Ковальчук - концертний звукорежисер (Жу-жу);

Серія успішних концертів і не одного в Києві -підігрівала народну любов до їхньої творчості. Як результат в Августі 1991р. «Жаба» бере участь вовтором всеукраїнському фестивалі сучасної піп і рок музики «Червона Рута» (м. Запоріжжя), де стає лауреатом, зайнявши почесне третє місце в жанрі рок - музики. Де композиція «Саддам Хусейн» побиває всі можливі рекорди в «рутовских» номінаціях.

Більша тусовка, що складалася з переможців «Червоної Рути» протягом 91 й 92-го років гастролює з початок по Україні, а потім по Східній і Західній Європі. Весело квакаючи Жаба в дирижаблі пролетіла над містами Чехії, Словаччини, Польщі, Німеччини, Бельгії й Франції. До речі, про Францію, - Париж надихнув групу на створення пісні «Бажання на вулицях Парижа», що виконується чому - те німецькою мовою.

Жаба в дирижаблі подорожує фестивалями, колекціонуючи нагороди: вересень 1991р. - Нова Коховка, шостий фестиваль «Рок-н-ролу Таврійський - пісня «Саддам Хусейн» стала кращою піснею фестивалю, а гітарист Олександр Єфімов був визнаний кращим гітаристом фестивалю.

1992 рік - фестиваль «Вивих» (Львів), Другий всеукраїнський фестиваль рок і піп музики «Тарас Бульба» (Дубно), «Рок-н-рол наруинах» (Київ).

1993р. перемога на другому міжнародному фестивалі «Teen Wave» (Вольногорск), успішний виступ на 13-м фестивалі українській культурі в Польщі «Сопот - 93».

Навесні того ж року багато тисячним тиражем виходить перший альбом рок групи «Жаба в дирижаблі», що складається з п'ятнадцяти пісень. Альбом вийшов одночасно в трьох країнах - в Україні, Польщі й Бельгії.

1994 р. - на Першому національному телевізійному фестивалі «Нові Зірки Старого Року», український варіант «Грими» де «Жабу» визнано кращої в номінації Рок - група напрямку «панк - рок».

Сходинка за сходинкою, «Жаба» піднімається нагору по зоряній драбинці. І хотілося б, як у добрій старій казці, розповідати про те, як маленька зелена жабка стає, на кінець, царівною, але…

Наприкінці 1994 року групу залишає по семейнимобстоятельствам фантастична вокалистка Ангеліна Гаврикова (через якийсь час вона стала мамою), і все вокальне навантаження залишається на гітаристі Сергієві Ачиняне (Лагодячи), що у той час уже виконує половину репертуару команди.

У такому складі група проіснувала ще біля року, активно концертуючи, але наприкінці 1995 року практично перестала існувати. На жаль, у плані розкручування вони - цілковитий андеграунд, при загальному захваті Смине найшлося музичних ділових людей (продюсер, директор)який взяв би на себе рішення фінансових проблем «Жаби в дирижаблі», «Жаба залягла на дно!!!»

Пройшло два роки. Ангеліна Гаврикова встигла народити сина й скучити по сцені. Сергій Ачинян спробував себе як музичний редактор. Сергій Едемский занурився в малий (або середній) бізнес. В'ячеслав Дьяченко працював настроювачем піаніно й устигав грати в різних київських рок групах. Олександр Єфімов вів музичні передачі на радіо «Промінь» і занималсяаранжировкой ведучих виконавців української естради.

1998 року відбулося відродження «Жаби»:
Ангеліна Гаврикова - вокал;
Сергій Ачинян - вокал;
В'ячеслав Дьяченко - бас;
Олександр Єфімов - комп'ютери, гітара ,акордеон;
Андрій Рижов - концертний звукорежисер;

У музичній стилістиці відбулися зміни, група працює в «Real Time-3» - на записані семпли - живі - бас, гітара й вокал, всі пісні - звукорежиссерская Ігоря Прими.

У цьому ж році була закінчена робота над записом другого альбому групи имеющего назву «Сонце в моїй голові» складається із шестнадцатипесен як нових, так і римейков зі старого матеріалу.

Симбіоз семплов і живих звуків, цілісний стильний альбом. Тексти «жаби» залишилися такими ж яскравими, всі шістнадцять пісень слухаються на одному подиху, хоча виконуються на українському, російському, і навіть на німецькому. Композиції «Растаман» й «Конопельки» особливо розвеселять й обрадують шанувальників JAH. Ліричного настрою задають такі пісні «Хоробро», «Паровоз», «Пум-Пум-Пум» й «Зелений Peace» по новому зазвучали «Жучки Смердючки», «Зелений горошок» й «Гамак».

Особливе уваги заслуговують такі пісні: «Мила принцеса», «Слон», «Либен Августин» (гімн пиву) тому що вони зовсім не схожі на композиції раннього періоду групи, і відрізняються своїм досить твердим саундом й еклектичністю.

Кривдно що забули включити в альбом композицію «Саддам Хусейн» яка принесла славу «Жабі»!

На українському ТВ появилсяклип на пісню «Зелений Peace» або «Green Peace». Але на жаль він був мало замічений через відсутність засобів на його прокручування.

Відбувся прес конференція перед презентацією нового альбому із записом на телеканалі «Тонис».

Відновилася концертна діяльність і підготовка до десятиліття групи наступного року (1999), але цим планам не призначено було збутися.

P.S. Альбом був записаний але тиражування не відбулося.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Green peace

Сообщениеот Стич » 05 окт 2010, 13:26

Музыка мне очень понравилась - простая, но приятная, а вот слова... как-то не по мне. А инструменталки без слов у них нет?
Аватара пользователя
Стич Offline
Подружки За преданность клубу 
Рейтинг: 2130


0

Re: Green peace

Сообщениеот Berk » 05 окт 2010, 13:56

не люблю "хохлятский" поп/рэп
скрябина и вакарчука не слушаю
вот Бумбокс это вещь - потому как качественно, талантливо и по-нашему, по-русски!
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Green peace

Сообщениеот L@M@K » 05 окт 2010, 22:03

А инструменталки без слов у них нет?

нету. хотя у автора думаю есть. спрошу как нить


не люблю "хохлятский" поп/рэп
скрябина и вакарчука не слушаю
вот Бумбокс это вещь - потому как качественно, талантливо и по-нашему, по-русски!


где ты тут ПОП/РЭП увидел?

скрябин и вакарчук вообще не музыканты. просто в независимой украине оказалось нету рока вообще. все советские рок-музыканты остались в россии. вот и назначили пару человек :)

бумбокс? Юра не очень требователен к качеству и талантливости :)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Green peace

Сообщениеот Berk » 05 окт 2010, 22:39

да да, эта хрень гораздо талантливей
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Green peace

Сообщениеот L@M@K » 05 окт 2010, 23:00

я не сравнивал это с бумбоксом ;)

просто я не вижу в бумбоксе ну ничего талантливого. самый что ни на есть обычный поп-рок (я его называю рок для девочек :)) таких сотни.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Автор темы
Рейтинг: 2771


0

Re: Green peace

Сообщениеот Стич » 05 окт 2010, 23:14

Эээ. Мне тоже нравится Бумбокс, не все, конечно. Есть откровенно никудышные композиции. А альбом "Family Бізнес" классный весь. Поп-рок - это Звери. А если сравнивать вот так, то по сравнению со Слеером, на пример, Грин пис вообще колыбельные песни исполняют
Аватара пользователя
Стич Offline
Подружки За преданность клубу 
Рейтинг: 2130


0

Re: Green peace

Сообщениеот fly » 06 окт 2010, 11:09

Кузьма вообще по моему поет шо хочет...
Просто хочется ему петь, вот он и поет...
Про Вакарчука - не знаю, но что это не рок, так это 100% согласен.
Аватара пользователя
fly Offline
Рейтинг: 383


0

Re: Green peace

Сообщениеот Стич » 06 окт 2010, 12:16

Флай, согласна на все 100. Только добавлю, что Кузьма не поет, он просто говорит под музыку :hahaha:
Аватара пользователя
Стич Offline
Подружки За преданность клубу 
Рейтинг: 2130


0

Re: Green peace

Сообщениеот iron_angel » 06 окт 2010, 17:39

а в обработке  DJ Тапольский ничё так
Аватара пользователя
iron_angel Offline
Член ББ 
Рейтинг: 176



  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Музыка



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air