Тюнинг Альмера Классик

0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот Skiff66 » 09 фев 2009, 16:20

максут ты салон перетягивал? Во что и сколько обошлось?
Skiff66 Offline
Рейтинг: 13


0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот максут » 09 фев 2009, 20:10

Салон кожа. 2 года назад делалось - цена сейчас не актуальна. А в бампере - диоды, вот такие "губки" получились. Жене нравится. :ad:
Аватара пользователя
максут Offline
Рейтинг: 28


+1

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот УболівальникSFM » 13 фев 2009, 10:53

Я також встановив собі бортовий комп Multitronics RI-500. Інші популярні моделі вважаю не дуже практичними (встановлювати на лобове скло в горі або над торпедо - не надто прикольно як для мене). А от RI-500 чудово вписується у інтер'єр замість полички у центральній консолі. Головним "+" цього девайсу є те що він на 90% "совместим" з NAC'ом. Ніссанівський діагностичний розєм - у комплекті. просто підключив і все. Ніяких додаткових зєднань, пайок, скруток.
Встановлював сам, 20хв.

Изображение Изображение
Аватара пользователя
УболівальникSFM Offline
Рейтинг: 7


0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот Berk » 13 фев 2009, 11:04

- цена этого борткомпьютера? что в нем есть полезного?
- почему вместо коврика клеенка :))
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот УболівальникSFM » 13 фев 2009, 11:28

Комп коштував приблизно рік тому 800 грн.
Функцій багатєнно!!!! :grin:  Витрати палива (миттєві витрати, спостерігав - на першій трогаючись під гору витрати доходили до 40 л/год, накатом на 5-й - витрати становлять 0,5-0,7 л; на нейтралці - 5л.), оберти двигуна, температура двигуна, швидкість авто, напруга бортової мережі, оповіщення про прогрів двигуна (голосове) - усі ці данні беруться від ECU NAC'а. Розрахунок відстані на залишках палива у баку (приклад: у баку 50 л - пробіг 350 км), графопостроитель (будує графіки зміни параметрів. Можна застосувати до швидкості авто, обертів, таке ін.), читає та розшифровує помилки ECU, а також можливий "Сброс ошибок" (те що роблять на ТО), відрахунок пробігу до наступнго ТО, заміни масла, колодок та ін (задається певний пробіг до наступного ТО наприклад: 15000км - по завершенню, оповіщення по ТО, заміну та ін.), виносний датчик температури (встановлюєш і маєш інформацію про температуру за бортом), підрахунок витраченого палива за поїздку, розрахунок вартості поїздки, відстань за поїздку, витрати часу за поїздку. Фіксація максимальної швидкості на останньому км руху, підрахунок прискорення від 0-100. Можливе комбінування дисплеїв по параметрам (як буде зручно користувачу), 6 кольорів підсвітки дисплею та багато, багато іншого.
P.S.: Коли фоткав, коврик прибрав (дуже затяганий був, соромно викладати і нет, а плівка то ще рідна з салону)
Аватара пользователя
УболівальникSFM Offline
Рейтинг: 7


+2

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот Skiff66 » 13 фев 2009, 13:52

Это хорошо для тех у кого магнитола занимает одно место, а не два. Да и неудобно наверное смотреть на него во время езды. Лучше поставить 2DIN магнитолу а бортовик просто на торпеде закрепить.
Skiff66 Offline
Рейтинг: 13


0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот УболівальникSFM » 14 фев 2009, 08:17

Можливо.... Але мені найбільше сподобалось у цій моделі, що в неї знімається "морда", як у магнітоли. А стосовно "читаемости", не знаю, я уже звик + не постійно ж на нього дивитись, зато керувати ним зручніше, не потрібно дотягуватись аж до лобового, або за торпеду....
Аватара пользователя
УболівальникSFM Offline
Рейтинг: 7


0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот BBC » 16 фев 2009, 22:32

(приклад: у баку 50 л - пробіг 350 км),
 ...оогооо  расходец не детский.
BBC Offline
Рейтинг: 31


0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот Skiff66 » 16 фев 2009, 22:43

Получается 15 литров на 100. Только чет для ручной коробки многовато, у меня так на автомате жрет.
Berk а сколько жрет твоя альмера?
Skiff66 Offline
Рейтинг: 13


0

Re: Тюнинг Альмера Классик

Сообщениеот Berk » 16 фев 2009, 22:52

11 точно
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Almera Classic



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air