ELM327 не бачить ЕБУ. У чому річ?

0

ELM327 не бачить ЕБУ. У чому річ?

Сообщениеот MykhailoMG » 09 июл 2024, 15:08

Добрий день, шановний колектив. Підкажіть, будь ласка, що робити...

У батька - НАК 2011 року, але не можемо під'єднати ЕЛМ327 до ЕБУ (додаток CarScanner, офіційний).
Найцікавіше, що раніше все підключалось і все було супер.
А зараз чогось ЕЛМ327 бачить тільки програму CarScanner (по Bluetooth) - а от зв'язку між ЕЛМ327 і ЕБУ машини більше немає! Пробували раз 20 під'єднатись за останні тижні - нуль ефекту.
Ніякі налаштування, нічого не міняли. Ну і до MG 5, до Skoda Superb той самий ЕЛМ327 підключається без жодних нюансів. А до Almera Classic - перестало.
Може є якісь ідеї?
MykhailoMG Offline
Автор темы
Рейтинг: 0

Облако тэговnissan almera classic, nac, нак, elm327, ебу, car scanner

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Almera Classic



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2026 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air