Добрий день, шановний колектив. Підкажіть, будь ласка, що робити...
У батька - НАК 2011 року, але не можемо під'єднати ЕЛМ327 до ЕБУ (додаток CarScanner, офіційний).
Найцікавіше, що раніше все підключалось і все було супер.
А зараз чогось ЕЛМ327 бачить тільки програму CarScanner (по Bluetooth) - а от зв'язку між ЕЛМ327 і ЕБУ машини більше немає! Пробували раз 20 під'єднатись за останні тижні - нуль ефекту.
Ніякі налаштування, нічого не міняли. Ну і до MG 5, до Skoda Superb той самий ЕЛМ327 підключається без жодних нюансів. А до Almera Classic - перестало.
Може є якісь ідеї?






