Привіт усім.
Недавно задумався поставити про ставки на НАК алюмінієві по 20мм. у зв'язку з ти, що часто при повній загруз ці машини тру днищем по ямам. Після встановлення стала вище.
Хто собі ставив, і у кого які враження?
Щодо встановлення проставок |

що ж туди по повній завантажується? люд у каблУках?Посмотреть сообщение - shulga писал(а):...при повній загрузці машини...

| © Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2026 • О клубе • Соглашение • Членство • Партнёрcкая программа |
|
|
|