Гудить бензонасос

0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот Saena730304 » 30 апр 2017, 10:51

У мене на Ауді колись нерозбірний фільтр з насосом стояв, також насос загудів, а потім в один прекрасний момент машина пересала їхати, заводиш, на холостих працює, а як натискаєш на акселератор - глохне. Насос з фільтром замінив, але варіант №3 мені подобається найбільше, пустити в обход магістраль і поставити нормальний фільтр, від якоїсь Шкоди чи ще чогось. Бо з роками все одно в баку є осад, а так як у Гварда газ і в баку скоріш за все він тримає мінімальний запас бензину, тому така проблема й виникає.
Гвард, тримай в баку постійно половину, загорілась лампа і знов до половини заливай, тоді буде все гуд. Навіть коли машина їде на газу, бензонасос все одно качає паливо по колу.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


+9

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот Guard » 30 апр 2017, 11:32

Посмотреть сообщение - absinth.lviv писал(а):Фільтр не зняти окремо
.....
2. Різати корпус, дістати фільтр, промити, вставити назад, спаяти корпус (сумнівна затія)

В своєму першому пості я писав, що на СТО, коли чистили бензонасос, діставали з нього фільтр. Робили це при мені.
Також про те, як вийняти фільтр, написано в книжці по Ніссан Альмера Классік під редакцією Капустіна, Горліна (с. 116).
Так що фільтр не впаяний в корпус бензонасоса.

Saena730304 писал(а):так як у Гварда газ і в баку скоріш за все він тримає мінімальний запас бензину, тому така проблема й виникає.
Гвард, тримай в баку постійно половину, загорілась лампа і знов до половини заливай, тоді буде все гуд. Навіть коли машина їде на газу, бензонасос все одно качає паливо по колу.

Та я так і роблю. Заливаю літрів 10-15. Лампочка загорілась - знову залив. На лампочці ніколи не їжджу. При чому, якщо залити 15 л, то стрілка як раз півбаку й показує (лампочка ж загоряється, коли в баку ще нормально бензину є).

ЗИ Сьогодні перевірив. При відкритій кришці бензобака гудить все одно.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот absinth.lviv » 30 апр 2017, 11:36

Ну, удачі тоді, я сам діставав його, і в мене він - монолітний з корпусом, сам насос (моторчик) - можна зняти, але решта - 1 деталь. Вдома старий насос взборі валяється

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
absinth.lviv Offline
Рейтинг: 8


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот absinth.lviv » 30 апр 2017, 11:44

Доречі, може ми про різні фільтри говоримо - там є тонкої очистки, і грубої очистки (сіточка).

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
absinth.lviv Offline
Рейтинг: 8


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот Guard » 30 апр 2017, 11:57

Отаке при мені виймали і радили його замінити
ИзображениеИзображение

Saena730304 писал(а):У мене на Ауді колись нерозбірний фільтр з насосом стояв, також насос загудів, а потім в один прекрасний момент машина пересала їхати, заводиш, на холостих працює, а як натискаєш на акселератор - глохне.

А, тобто коли авто починає душитись - це наступний крок після того, як загудів бензонасос...
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот скромный » 30 апр 2017, 20:29

почалося :friends:

Добавлено спустя 1 минуту 14 секунд:
Продавай авту та бери мот будеш як Берк і круто, і швидко, і приємно!
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот L@M@K » 01 май 2017, 21:08

просто информация для успокоения:
я за 180тыс не менял еще фильтр. и ездил не то что на лампочке, а всего с 1,5л в баке, неделями, месяцами, годами...
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот Saena730304 » 01 май 2017, 21:18

ну у тебе Ламак взагалі якась неправильна машина, на скільки я розумію ти в ній ще взагалі нічого не міняв і в ближчому майбутньому й не збираєшся  :grin:
А, тобто коли авто починає душитись - це наступний крок після того, як загудів бензонасос...

у мене так було, але бачиш що Ламак каже, їздь і не парся. ))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот L@M@K » 01 май 2017, 22:00

та ладно "нічого не міняв". много уже всего.
я за то чтоб не мешали технике работать )))
вот перестанет работать,тогда и менять. чего раньше времени паниковать?
хай гуде
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Гудить бензонасос

Сообщениеот Saena730304 » 01 май 2017, 22:05

та хай гуде, чорт його не вхопить! :grin:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

Вернуться в Almera Classic



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air