Підвищене споживання струму

0

Підвищене споживання струму

Сообщениеот suyar » 18 мар 2012, 20:50

В режимі спокою авто споживає 90 мА.
Оскільки норма - до 50 мА - спробував пошукати причину.
Виявилось, що вимикання запобіжника № 18 (в книзі-інструкції написано що відповідає за Плафон освітлення салона) приводить до падіння споживання струму до 30 мА.
Вимикання решти запобіжників до істотного зменшення споживання не приводило.
Також виявив, що від даного запобіжника (№ 18) живляться склопідйомники.
Підкажіть, яка може бути причина надмірного споживання струму в моєму випадку і як її "полікувати"?
suyar Offline
Автор темы
Рейтинг: 0


0

Re: Підвищене споживання струму

Сообщениеот НИК » 18 мар 2012, 21:26

спробуй вийняти лампочку в плафоні салону - якщо втрати зменшаться, то проблема там. З скло-підйомниками - треба подумати. Вибач,що без конкретики - те, що прийшло в голову :ad:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927



Вернуться в Almera Classic



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2026 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air