В режимі спокою авто споживає 90 мА.
Оскільки норма - до 50 мА - спробував пошукати причину.
Виявилось, що вимикання запобіжника № 18 (в книзі-інструкції написано що відповідає за Плафон освітлення салона) приводить до падіння споживання струму до 30 мА.
Вимикання решти запобіжників до істотного зменшення споживання не приводило.
Також виявив, що від даного запобіжника (№ 18) живляться склопідйомники.
Підкажіть, яка може бути причина надмірного споживання струму в моєму випадку і як її "полікувати"?






