ISOFIX на Micra K11

0

ISOFIX на Micra K11

Сообщениеот Юрій » 13 ноя 2017, 00:02

Всім доброго дня!

Нещодавно став щасливим господарем Мікри 1997 року. В родині є дитина, тож задумався щодо придбання автокрісла. Як виявилося кріплення типу ISOFIX у мене немає. Прошу підказати, хто робив/встановлював самостійно? Знайшов кронштейни в запчастинах для Форду Фієсти на автопро. Здається все просто, єдине питання - чи встане. Хтось підкаже де можна пошукати аналог для Ніссан?

Шановні власники К11 - покажіть у кого є ISOFIX - як воно позначається та де воно знаходиться. Може я не там шукав.

Дякую!
Юрій Offline
Автор темы
Рейтинг: 20


0

Re: ISOFIX на Micra K11

Сообщениеот barmaley919 » 13 ноя 2017, 09:02

У меня в К-11 2002г выпуска такие крепления так же не устанавливались в заводской комплектации. Возможно поискать на разборках с более молодых моделей (К-12; К-13) По идее должны подойти. Себе не ставил т.к  дите уже не в том возрасте и нет необходимости.
Аватара пользователя
barmaley919 Offline
За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 380


0

Re: ISOFIX на Micra K11

Сообщениеот Гость » 13 ноя 2017, 13:52

Дякую дуже!
Гость Offline


0

Re: ISOFIX на Micra K11

Сообщениеот Юрій » 13 ноя 2017, 13:57

Дякую, зараз намагаюся знайти це кріплення.
Напевно такіспробую поставити від Форда Фокуса. Принаймні таку деталь можна замовити. Не думаю, що вона дуже відрізняється від Мікри, це ж один стандарт. ХІба що отвори нові прорізати під болти.
Юрій Offline
Автор темы
Рейтинг: 20


0

Re: ISOFIX на Micra K11

Сообщениеот Юрій » 02 дек 2017, 22:25

Обдзвонив десь до десяти СТО поблизу себе - жодна не береться за встановлення. Бояться відповідальності в разі ДТП. ТОму буду відновлювати ремені безпеки задні. Здається, цей варіант простіше та швидше.
Юрій Offline
Автор темы
Рейтинг: 20


0

Re: ISOFIX на Micra K11

Сообщениеот скромный » 03 дек 2017, 17:14

Молодець, до справи! :ab:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977



Вернуться в Micra



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air