Жити по-новому

0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 14 июн 2016, 17:48

Гляну.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот lost » 14 июн 2016, 18:02

Стал известен перечень нарушений правил дорожного движения, за которые представители патрульной полиции будут высылать штрафы по почте:
Среди них:
превышение скорости движения;
проезд на запрещающий сигнал светофора;
нарушение правил остановки и стоянки;
нарушение запрета о передвижении по тротуарам и пешеходным дорожкам;
нарушение правил движения по полосам для общественного транспорта;
нарушение правил движения через ж/д переезды;
выезд на полосу встречного движения.
lost Offline
Рейтинг: 26


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 15 июн 2016, 09:07

Я не бачу особливих варіантів, як уникнути податку.
Можна створити громадську організацію інвалідів і передати нерухомість в її статутний фонд. Можна створити підприємство, видом діяльності якого поставити виробництво (але тоді ще потрібно прибирати зі статусу будівлі "магазин") і передати йому в статутний фонд.
Але це вже якісь радикальні міри.

Можу порадити не спішити реєструвати нерухомість по нових правилах. Може вона підвисне між старими і новими реєстрами. На власника не покладається обов'язок подавати інфу в податкову. Інформацію зобов'язані подати органи реєстрації нерухомого майна.

Діяльність в МАФах і на ринках, я так розумію, не проводиться?
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 15 июн 2016, 21:57

Даааа Гвард, ото я й думаю, людина заробляла гроші, платила з них податки, купила землю (заплатила податок), звільнила її від величезної купи сміття, побудувала приміщення заплативши державі купу внесків, перерахувань за дозволи і т.д., щоб в ньому проводити підприємницьку діяльність, з якої також платить податки, створила робочі місця, з кожного працівника також платить податки, забезпечила себе та своїх близьких роботою. А тепер їй ще пропонують платити податок з того приміщення, яке вона збудувала не просячи у держави ні однієї копійки, в якому вона проводить підприємницьку діяльність з якої платить податок. А що держава? А держава просрала території, обвалила валюту, обклала податками, підвищила ціни на енергоносії, на комунальні послуги, на паливо, та на все! Юра я в ахує!!! Якщо таким чином будуть розвиватись події, я прекрасно знаю чим я буду займатись далі. Але це буде далеко не чесна підприємницька діяльність. А ще я думаю, що я такий не один, нас багато, дуже багато. Хаос чекає на нашу країну, морок і хаос, якщо бляді вчасно не схаменуться.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 15 июн 2016, 23:19

Можна спробувати ще одну замутку. Завтра остаточно розберусь і напишу.
ЗИ Податок на нерухомість є в багатьох країнах.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 15 июн 2016, 23:40

Та є, я не сперечаюсь, просто на сьогодні, якщо по максимальному відсотку, то мені прийдеться платити 13000 грн. А якщо взяти взагалі всі податки які я плачу підрахувати, то знаєш друже, це вже ні в які рамки не лізе.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 16 июн 2016, 11:40

Коротше, дивись (зараз буде багато тексту).
Підпунктом "е" підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу (можеш глянути сам) передбачено, що не є об'єктом оподаткування об'єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб'єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках.
Якщо тлумачити цю статтю буквально, то виходить, що суб'єкт господарювання, який здійснює діяльність на ринку, не платить податок на нерухоме майно, яке також належить йому, використовується в його діяльності та не знаходиться на ринку (тому що в статті прямо не написано, що звільняється від оподаткування тільки та нерухомість, яка знаходиться на ринку).
Але є в мене сильна підозра, що податкова буде тлумачити цю статтю по іншому: звільняється від оподаткування тілька та нерухомість, що перебуває на ринку.
Хто відноситься до суб'єктів господарювання малого та середнього бізнесу, можна знайти в статті 55 Господарського кодексу (також можеш глянути):
Спойлер: открыть
Суб'єктами малого підприємництва є:

фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Суб'єктами великого підприємництва є юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) перевищує 250 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Інші суб'єкти господарювання належать до суб'єктів середнього підприємництва.

Я думаю, що ти підпадаєш під цю категорію.

Твої дії.

1. Звернутись за роз'ясненнями в Державну фіскальну службу України (на мило: idd@sfs.gov.ua): "Я здійснюю діяльність на ринку. Також у моїй власності є склад-магазин поза межами ринку. Чи є цей склад-магазин об'єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?"
Подивитись, що вони скажуть. Швидш за все, скажуть, що є. Якщо скажуть, що ні, взагалі прекрасно. Можна посилати свою податкову. А якщо й раптом щось не так, то по законодавству платник податку не несе відповідальності, якщо він діяв на підставі роз'яснень податкової.

2. Але відповідь, все таки думаю, буде для тебе негативна.
Тоді (якщо є така можливість) можна заднім числом укласти договір оренди торгового місця на ринку. Тільки потрібно прослідкувати, щоб у них були в порядку всі документи на діяльність ринку. Після цього оскаржуєш податкове повідомлення-рішення про нарахування цього податку з тих підстав, що ти не зобов'язаний його платити.
Сам податок краще заплатити. В такому випадку якщо ти програєш суд, ти гарантовано не попадеш на штрафні санкції (при податку 13 000 грн. штрафні складуть близько 6 000 грн.).
Можна й не платити. Але в Податковому кодексі є дві норми, які суперечать одна одній (як завжди у нас). По одній штрафні починають нараховуватись тільки, якщо платник податку не заплатив його після рішення суду. По іншій платник податку платить штрафні навіть у випадку якщо він оскаржував дії податкової, але суд програв. Як воно складеться в практиці, я ХЗ.

3. Якщо не виходить зареєструватись заднім числом на ринку, залишається реєструватись зараз і оскаржувати податкове повідомлення-рішення в наступному році.

ЗИ Не зважаючи, що тексту багато, це лише кістяк. Всі ньюанси потрібно прораховувати при конкретній роботі.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот L@M@K » 16 июн 2016, 20:02

всё для людей, короче )
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 16 июн 2016, 22:08

тобто мені потрібно взяти в оренду на ринку робоче місце, і прописати ще один квед. Чи може спочатку проконсультуватись в податковій, чи то фісальній службі?
З ринком буде трохи проблематично, якщо брати МАФ фіктивно в оренду, не багато  й зекономиш, інакше  потрібно ним займатись, а це геморно. А за прості робочі місця під навісом у нас плата поденна, тобто кожен день обілечують.
Ох і задерли суки, але дякую за пораду, треба буде зустрітись з директором ринку, запитати, що до чого. Але один хрен в цьому році доведеться платити.
Я знаю чувака, так у нього в загальному комерційної нерухомості біля 6000 квадратів, частину якої він здає в оренду. Це в рік біля 180000 грн. податку. Весело стало жити.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот скромный » 17 июн 2016, 09:31

нічого, не обідніє, податки теж треба платити
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови про все



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air