Жити по-новому

0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот скромный » 31 дек 2016, 09:47

мда...
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 20 янв 2017, 21:30

Ну що там, гайки так закрутили що скоро срати буде нічим, на майдан ні в кого бажання нема?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 20 янв 2017, 22:23

Аж руки сверблять.  :yazol2:  Стримує лише те, що цей майдан може стати останнім в історії незалежної України.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 20 янв 2017, 22:33

Знаєш, в 2014 році я казав, що безлад породить хаос, тому я був за те щоб почекати півроку до дострокових виборів, в принципі я не помилився, а сьогонді у мене не тільки чешуться руки, у мене чешеться все тіло і наразі я готовий пожертвувати всім, взяти до рук зброю і хуярити без перестанку, не за світле майбутнє, бо з тупоголовими його нам ще довго не бачити (я залишаюсь сторонником теорії зміни поколінь) а за те щоб просто по звіриному вдовольнити свою ненависть і врешті заспокоїтись, морально, чи фізично вже без різниці.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 20 янв 2017, 23:02

Saena730304 писал(а):Знаєш, в 2014 році я казав, що безлад породить хаос, тому я був за те щоб почекати півроку до дострокових виборів

Не було б за Януковича ніяких виборів. Ні дострокових, ні чергових.

Saena730304 писал(а):в принципі я не помилився

Це стало можливим тільки завдяки Майдану.

Saena730304 писал(а):а сьогонді у мене не тільки чешуться руки, у мене чешеться все тіло і наразі я готовий пожертвувати всім, взяти до рук зброю і хуярити без перестанку, не за світле майбутнє, бо з тупоголовими його нам ще довго не бачити (я залишаюсь сторонником теорії зміни поколінь) а за те щоб просто по звіриному вдовольнити свою ненависть і врешті заспокоїтись, морально, чи фізично вже без різниці.

Е, ні. Будь-який двіж має переслідувати певну мету. Двіж заради самого двіжу - це не варіант.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 20 янв 2017, 23:23

Не було б за Януковича ніяких виборів. Ні дострокових, ні чергових.

Ну тут хуй знає, що було, а що не було....
Це стало можливим тільки завдяки Майдану.

Ну да, це що зараз твориться стало можливим саме завдяки майдану, так як первинна його ціль була зміна однієї гілки олігархату при владі, на іншу. Іншими словами народ використали в своїх цілях.
Е, ні. Будь-який двіж має переслідувати певну мету. Двіж заради самого двіжу - це не варіант.

Мета одна, якогмога більше результативно використати набоїв, іншої нема.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 20 янв 2017, 23:33

Saena730304 писал(а):Ну да, це що зараз твориться стало можливим саме завдяки майдану, так як первинна його ціль була зміна однієї гілки олігархату при владі, на іншу. Іншими словами народ використали в своїх цілях.

Ні, це не було ціллю Майдану. А те, що використали?.. Ну так, поки що виходить, що використали.

Saena730304 писал(а):Мета одна, якогмога більше результативно використати набоїв, іншої нема.

Тренуйся.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+5

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 20 янв 2017, 23:56

Це не було твоєю ціллю Гвард, і ще багатьох тисяч людей, які надіялись ... слухай, почекай, я поки свою думку не буду висловлювати, а послухаю тебе, питання у мене виникло, а на що все ж таки надіялись?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


0

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Guard » 21 янв 2017, 00:06

В сенсі, за що стояли? За реформи.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+5

Re: Жити по-новому

Сообщениеот Saena730304 » 21 янв 2017, 00:32

Добре Юра, а як думаєш, якби тоді азаров виступив по телебаченню і пояснимв людям які умови нам пропонує ЄС в своєму меморандумі, люди згодились би стояти за такі реформи?
І ще, чому зараз ніхто навіть й не натякає ні на який майдан, невже наразі ситуація краща, ніж була у 14-му році? А особливо після опрелюднення є-декларацій? Гвард, це ж був смачний плювок прямо людям в лице, з понтом ось бидло, дивіться що у нас є, все це ми, ті хто не єдиного дня не займався комерцією, а все життя працював держслужбовцем, отримали завдяки вам, дебіли ви довбані. Чому Юра при таких розкладах люди понили, поохкали два тижні і замовкли? А тому, що їх ніхто не розкачав, як це було в 14-році, тому Юра, що їм ніхто не проплатив 25 долларів за день, розумієш? Просто не пішло цепної реакції і все! Ти стояв за реформи, я не сумніваюсь, попавши в струю масової ейфорії, але скільки було таких, які стояли за гроші. Юра де патріоти, вони ж всі на передовій, і їх день за днем методично відстрілюють, ти ж подивись, що не день то 200-й. Середній клас знищується, фінанси цього класу всіма силами стараються загнати в безнал. А знаєш чому? Так все просто, єдині хто може розхитати наразі обстановку, це середній клас зі своїми фінансами. Значить що треба зробити, якомога швидше загнати їх гроші на рахунки, а у випадку ненадійності індивіда, ці рахунки просто заблокувати. Нема грошей, нема ризиків, нема революції.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 4769


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови про все



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air