Місця для мандрівок по Україні :)

+7

Місця для мандрівок по Україні :)

Сообщениеот Guard » 09 ноя 2015, 12:59

10 «країн» в Україні, які варто відвідати: одеська Італія та хмельницька Ірландія
Якщо вам поки що не під силу закордонні курорти, не варто засмучуватись. В Україні повно місць, які дуже схожі на знамениті місця за кордоном.
Виявляється, на нашій території “вмістилося” безліч заморських країн – починаючи від “дикої” південної Африки, закінчуючи далекою Країною Сходу Сонця – Японією.
http://www.newskraine.com.ua/10-%D0%BA% ... %B0%D1%82/


Підбірка мальовничих місць в Україні, які варто відвідати. Зрозуміло, що все це суб'єктивно, але місцевості в підбірці дійсно виглядають гарно. Про деякі я взагалі вперше почув (наприклад, про українську "Венецію"). Думаю, якщо буду на Одещині, обов'язково заїду туди.
Я особисто був у чотирьох з цих місцевостей. Є куди рости.  :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Місця для мандрівок по Україні :)

Сообщениеот Saena730304 » 09 ноя 2015, 17:37

Мрія (поки що) зірватись і поїхати, от розізлюсь, складу маршрут і поїду, а поки що комплектую бус, диван розкладний в вантажний відсік, універсальний такий собі ящик-стіл, щоб туди все можна було впихнути, посуд там, газову горілку, мангал, стільці, гамак,  рибацьке начиння, спальник і т.д.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Місця для мандрівок по Україні :)

Сообщениеот скромный » 09 ноя 2015, 17:44

плакав "мій" бусік...

Добавлено спустя 1 минуту 22 секунды:
і, хіба, ти рибалка такий вже там затятий?
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Місця для мандрівок по Україні :)

Сообщениеот Guard » 09 ноя 2015, 20:35

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):Мрія (поки що) зірватись і поїхати, от розізлюсь, складу маршрут і поїду, а поки що комплектую бус, диван розкладний в вантажний відсік, універсальний такий собі ящик-стіл, щоб туди все можна було впихнути, посуд там, газову горілку, мангал, стільці, гамак,  рибацьке начиння, спальник і т.д.

О!  :good:  А взяти з собою дітей, країну їм показати...
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Місця для мандрівок по Україні :)

Сообщениеот Saena730304 » 09 ноя 2015, 20:42

плакав "мій" бусік...

Добавлено спустя 1 минуту 22 секунды:
і, хіба, ти рибалка такий вже там затятий?

Ну пару раз на рік балуюсь..))
А бусик зараз на антикорі, підкрилки купив, бризговики, все днище чистили, обезжирювали, протім R-stop, грунтівка, сеал, баранек в потенційно проблемних місцях та арках і антикор. Він хоч і не гнилий, зварювальних робіт не проводилось, але знаючи цю проблему Мерседесів все ж таки вирішив підстрахуватись. Потім займусь вищеописаними прибамбасами, тобто диван розкладний з меблевого магазину, стає по ширині один в один, а ящик замовлю у столяра, також буде зйомний, тобто, грузовий відсік, перегородку, трогати не буду, поставив диван і ящик укомплектований, на підлогу ковролін кинув і в подорож. Правда треба буде ще скло заднє та бокове врізати.

Добавлено спустя 3 минуты 21 секунду:
О!  :good:  А взяти з собою дітей, країну їм показати...

не знаю, перший раз хочеться одному, щоб тихо, спокійно, зібратись з думками, помедитувати, тобто Мамай моя компанія в першій поїздці буде.)) А далі по бажанням.)))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769



0

Re: Місця для мандрівок по Україні :)

Сообщениеот Saena730304 » 09 ноя 2015, 21:11

Ти мав на увазі пральний, чи правильний?)))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769




  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови про все



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air