Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

0

Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

Сообщениеот Berk » 22 май 2015, 12:14

Верховна Рада дозволила громадянам фіксувати отримання хабара на аудіо - та відео пристрої. За відповідний закон проголосували депутати в п'ятницю.
Закон передбачає впровадження інституту громадського обвинувачення, тобто можливість порушувати кримінальні провадження за ініціативи будь-яких фізичних чи юридичних осіб, яким стало відомо про факти корупції.
УП
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 5712

Облако тэговвзяточники, чиновники, ловля на живца

0

Re: Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

Сообщениеот Guard » 22 май 2015, 15:37

Це не позитивне зрушення.
Це тест українцям, чи готові вони до змін (те, про що ми з Саєною постійно сперечаємось  :ab: ). Якщо почнуть люди цим користуватися - значить таки готові. Якщо ні - значить таки правий Саєна: ніфіга ми не готові. І я б ще додав, якщо не зараз, то вже ніколи.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

Сообщениеот Berk » 22 май 2015, 15:53

І я б ще додав, якщо не зараз, то вже ніколи.

Ну я бы так не был пессимистичен, после померанчевой революции тоже казалось, что уже ни на что не способны. Так что и после это революции возможны новые движения и пр.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 5712


0

Re: Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

Сообщениеот Guard » 22 май 2015, 16:28

Так. Але який в тому сенс?
Якщо зараз ми заплатили таку ціну за шанс щось змінити і просто повернемось в те багно, в якому варились, ніби в країні нічого не відбулось, то що дадуть наступні рухи?
Проводь хоч сотню революцій/переворотів/війн, але якщо суспільство не хоче змін, то ні до чого вони не призведуть.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+2

Re: Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

Сообщениеот Berk » 22 май 2015, 16:53

ДА меняется общество, глянь какой разлом получился вата/не вата. Я и не думал ранее, что рядом могут жить настолько разные люди.
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Автор темы
Рейтинг: 5712


0

Re: Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

Сообщениеот Guard » 22 май 2015, 20:11

Ну, в принципі, я також вважаю, що ми дозріли до кардинальних змін. Тому то й сперечаюсь постійно з Ігорем.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


+5

Re: Рада дозволила громадянам ловити чиновників на хабарах

Сообщениеот НИК » 23 май 2015, 06:25

Головне не зупинятися і не давати зупинятися тим слугам народу, які зараз рулять. А їм треба дати спробувати пожити як звичайний народ - 1.5-2 тисячі в місяць. А то літати в "економі" за державні кошти великого розуму не треба, а от прожити на неповні 100 вічнозелених сімї - це дійсно мистецтво виживання.
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927



  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови про все



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air