Новые тарифы на газ в Украине

0

Re: Новые тарифы на газ в Украине

Сообщениеот Guard » 19 фев 2016, 11:31

Українцям прийшли перші штрафи за субсидії

Люди отримують листи, в яких їм повідомляють, що в разі неповернення субсидійних коштів, їх очікує штраф у розмірі 25 тисяч

Перевіряти декларації про доходи, які українці подавали на оформлення субсидії вже почали. Відтак, українці масово отримують нові "листи щастя" від соціальних служб із штрафами, які держава вимагає повернути за надані раніше пільги при оплаті комунальних послуг. Юристи кажуть, що в першу чергу зараз перевіряють декларації про доходи тих українців, які звернулись по субсидію протягом останніх трьох років. Люди отримують листи, в яких їм повідомляють, що в разі неповернення субсидійних коштів, їх очікує штраф у розмірі 25 тис. грн., - повідомляє Знай.юа. Виявляється, українці приховують своє майно, не вказуючи в деклараціях автівки, квартири, земельні ділянки. Приміром, мешканка Луцька отримала лист із вимогою повернути держані понад 33 тисячі гривень. При чому 10 тисяч вимагали за повернення коштів, виданих на компенсацію комуналки, а решту коштів вимагали повернути за надану раніше соціальну виплату на малозабезпечену родину. Причиною всього стало небажання жінки вказати у декларації додатковий будинок та автівку. Подібний випадок стався і в Тернополі, де жінка не вказала у декларацію про доходи, що має у власності дві вантажівки. Тепер жінка повинна сплатити штраф у сумі 2,5 тис. грн. Відомо, що єдине, чого зараз ще не зможуть перевірити з майна українців це – банківські вклади, однак, як зазначила Міністр фінансів Наталія Яресько, вже найближчого тижня вона вимагатиме, щоб Мінсополітики, КМУ, та Мінфін сумісно прийняли пакет законів, за якими доступ до такої інформації надаватимуть без перепон.

http://karpatnews.in.ua/news/114239-ukr ... bsydii.htm
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Новые тарифы на газ в Украине

Сообщениеот скромный » 19 фев 2016, 11:55

і правильно нічого обманювати
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Новые тарифы на газ в Украине

Сообщениеот Saena730304 » 19 фев 2016, 16:39

Люди отримують листи, в яких їм повідомляють, що в разі неповернення субсидійних коштів, їх очікує штраф у розмірі 25 тисяч

про що я й писав, а вклади у пенсіонерів по любому є, і то не в одного, кожен третій на чорний день депозитик невеличкий тримає, від совкової психології так просто не позбудешся!))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Новые тарифы на газ в Украине

Сообщениеот скромный » 19 фев 2016, 16:47

очі бачили що було написано чорним по білому? тому нех
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Новые тарифы на газ в Украине

Сообщениеот Saena730304 » 19 фев 2016, 16:49

ой, які там у них вже ті очі...
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Новые тарифы на газ в Украине

Сообщениеот скромный » 19 фев 2016, 17:11

ага, депозит відкрити мізків та очей вистачає, а умови надання субсидії так зразу ні буб-бум.
не сміши мої труся :yakrut:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+3

Re: Новые тарифы на газ в Украине

Сообщениеот Saena730304 » 19 фев 2016, 20:04

ото ж бо й воно, що дуже "гарно" пенсіонерам роз'яснили ті умови, так роз'яснили, що зараз гарненько поповнять собі кишені.
Колись у мене був прикол, пред'явили 800 грн. пені з пенсійного фонду, я вже й не пам'ятаю точно що до чого, але фішка в тім, що щось помінялось в законодавстві, а вони не попередили мене про це, ще й порадили "Вісник пенсійного фонду"" виписати. Але після телефонної розмови з їхнім начальником, цим діячам перехотілось брати з мене пеню і навпаки, вони загорілись неймовірно палким бажанням попереджувати мене особисто про будь які зміни в пенсійному законодавстві, щоб я бува не попав на незаплановані витрати.
А що вже говорити про стариків з трьома класами церковно приходської школи. Так що недоречна твоя іронія Ігорьоха в цьому випадку, бо то розводняк чистої води. Не пояснюють вони все так як потрібно, з тим розрахунком, що помітивши помилку в наданні данних, заповнені документів, та декларацій, вони обов'язково будуть мати шанс повернути своє назад. Це так як в кредитуванні, скільки людей попало в неприємні ситуації, бо просто уважно не читали те що надруковано дрібним шрифтом.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Розмови про все



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air