Консультации нотариуса

0

Консультации нотариуса

Сообщениеот Alina » 05 янв 2010, 18:52

В этой теме постараюсь ответить на Ваши вопросы.
Аватара пользователя
Alina Offline
Автор темы
Рейтинг: 79


0

Re: Консультации нотариуса

Сообщениеот Kim » 06 янв 2010, 11:35

Хотел-бы купить гараж , сколько будет стоить оформление у Вас ? :ad:
Аватара пользователя
Kim Offline
Рейтинг: 5


0

Re: Консультации нотариуса

Сообщениеот Alina » 06 янв 2010, 12:02

Гаражі існують різні, а відповідно і порядок їх оформлення, і оплата.
Щоб встановити всі витрати, які будуть понесені в результаті оформлення, то треба дивитись документи.
Поясню, щоб Вам було зрозуміліше.

Власник гаража - це громадянин, який має право власності на гаражне майно, підтверджене відповідним документом (свідоцтвом на право власності, реєстраційним посвідченням, угодою купівлі-продажу тощо). Цей документ обов'язково має бути зареєстрований у міському Бюро технічної інвентаризації. Це - приватна власність, якою громадянин може розпоряджатися на власний розсуд: продавати, дарувати, залишати в спадок і таке інше.
Член гаражного кооперативу не має таких можливостей, допоки не отримує свідоцтва на право власності, тобто не переведе свою частку пайової (кооперативної) власності у приватну. Підставою для отримання такого свідоцтва є довідка від голови кооперативу про повну сплату пайового внеску та технічний паспорт на гараж, що його готують у БТІ.
Користувач (суборендатор) місця під стоянку автомобіля не має ніяких прав власності, хоча і сплатив її вартість. Аби стати користувачем такого місця, потрібно укласти письмовий договір з власником (орендарем) земельної ділянки, на якій розташована ця стоянка - суб'єктом підприємницької діяльності. Договір має часові обмеження - на період оренди земельної ділянки підприємцем у держави. Єдине, що є у власності користувача, це зведена конструкція гаража (зварна, залізна, блочна, цегляна).
Реалізація гаражу. Порядок підготовки до відчуження та його нотаріальне посвідчення, а також витрати, пов'язані з цим, - такі самі, як і стосовно квартирної нерухомості. Для продажу неприватизованого кооперативного гаражу потрібне рішення зборів членів кооперативу про виведення вибулого (продавця) та прийняття нового члена (покупця). Підставою для цього служать заяви від кожної сторони на ім'я голови кооперативу. Схожий порядок продажу місця на стоянці. Зробити це можна так само лише шляхом усної домовленості між сторонами та укладання письмового договору з власником (керівником) стоянки.
Аватара пользователя
Alina Offline
Автор темы
Рейтинг: 79Вернуться в Страхування і юриспруденція© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2022 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air