Юридически-правовая защита

0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот скромный » 14 янв 2016, 10:03

Посмотреть сообщение - alexdont писал(а):прошу понять меня правильно, без темы я не смогу освежить память - что именно???

а ну Алексе розчеши он по Стаcіку так же гарно я ти вмієш, друже :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот Saena730304 » 14 янв 2016, 11:21

Давай я тобі по Стасіка розчешу, так я вмію: Стасика батько мало пиздив, от і вся проблема!))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот скромный » 14 янв 2016, 13:18

це не юридичне пояснення тої сітуації
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977



0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот alexdont » 14 янв 2016, 18:59

для всей спильноты, для начала:

Вас зупинив інспектор ІДПС…  

1.На вимогу ІДПС, зупинитися з дотриманням вимог п.2.4 ПДР. Якщо ІДПС вказує місце зупинки ТЗ з порушенням правил дорожнього руху, то зупинятися не можна, а спочатку доїхати за своїм маршрутом до того місця, де зупинка не заборонена і тільки там зупинитися.
Якщо в темний час доби машина ДПС і ІДПС стоять на неосвітленій ділянці дороги і при взмахом жезла не була включена «люстра», то теж можна не зупинятися (п.24.2 Інструкції).
ІДПСу заборонено вночі (це коли Сонце нижче рівня горизонту) зупиняти другий ТЗ (п.24.3.6 Інструкції).

Прочитати п.15.9 ПДР, вивчити напам'ять.

п.15.9. Остановка запрещается:
а) на железнодорожных переездах;
б) на трамвайных колеях (кроме случаев, обусловленных пунктом 15.8 этих Правил);
в) на эстакадах, мостах, путепроводах и под ними, а также в туннелях;
г) на пешеходных переходах и ближе 10 м от них с обоих сторон, кроме случаев предоставления преимущества в движении;
гг) на перекрестках и более ближе 10 м от края перекрестка проезжей части из-за отсутствия на них пешеходного перехода, за исключением остановки для предоставления преимущества в движении и остановки против бокового проезда на Т-подобных перекрестках, где есть сплошная линия разметки или разделительная полоса;
д) в местах, где расстояние между сплошной линией разметки, разделительной полосой или противоположным краем проезжей части и транспортным средством, которое остановилось, менее 3 м;
е) ближе 30 м от посадочных площадок для остановки маршрутных транспортных средств, а если их нет - ближе 30 м от дорожного знака такой остановки с обеих сторон;
ее) ближе 10 м от обозначенного места выполнения дорожных работ и в зоне их выполнения, где это создаст препятствия технологическим транспортным средствам, которые работают;
ж) в местах, где будет невозможен встречный разъезд или объезд транспортного средства, которое остановилось;
з) в местах, где транспортное средство закрывает от других водителей сигналы светофора или дорожные знаки;
и) ближе 10 м от выездов из близлежащих территорий и непосредственно в месте выезда.



2. Включити аварійну сигналізацію, виключити всі фари і габарити, закрити дверні фіксатори, закрити всі вiкна, своє трохи опустити вниз, двигун не глушити. Якщо ІДПС після Вашої зупинки не почав рухатися в сторону Вашої машини, то можна сміливо їхати.
3. Не виходити з машини. Це гарантує Вам, що без протоколу затримання Вас не відвезуть у РВВС.
4. Включити відеозапис і чекати ІДПС. Пристрій, яким знімаєте має перебувати в недоступному для ІДПС місці. Запис вести постійно, не переривати.
5. Відразу вимагати в ІДПС надати службове посвідчення у розгорнутому вигляді (читаємо п.4.2.3) (ч.2 ст.5 З-ну «Про міліцію»). Якщо посвідчення не надано або говорять, що воно в машині, або пред'являють так, що неможливо прочитати з нього всі дані, то закривайте скло і їдьте. Після чого набирайте будь-який телефон (102 - розмова записується, довіри ДАІ 65-06-83, черговий ДАІ 48-11-11) та повідомляйте, що в такому місці Вас зупинив хтось, одягнений як ІДПС, представився так, але не надав посвідчення, службової машини Ви не помітили, після чого поїхали.
6. Якщо посвідчення пред'явили, то продиктувати вголос номер жетона, ПІБ, посаду, № посвідчення, до якого числа воно дійсно. Сказати: Дата, час. ІДПС такий то, попереджений про те, що ведеться запис розмови. Якщо справа відбувається вночі, то світити на посвідчення ліхтариком, потім посвітити на фото в посвідченні, а потім в обличчя ІДПС, для звірки особи з фотографією. Якщо починають: Нас знімати заборонено, то: Згідно ст.19 Конституції дозволено все, що не заборонено, повідомте мені статтю Закону, за якою знімати забороняється. Ст.3 З-ну «Про міліцію» говорить про те, що діяльність міліції є гласною. (Також почитати стст.9, 23, 43 З-ну «Про інформацію»). Якщо ІДПС починає знімати Вас, то: У відповідності зі ст. 307 ГК я не даю Вам дозвіл на мою зйомку, тобто забороняю мене знімати. Також Ви порушуєте п. 20.2 Інструкції. При продовженні зйомки буде написана скарга.
7. Вимагати повідомити причину зупинки (п.2.14в ПДР). Відповідно до ст.11 ч.21. З-ну «Про міліцію» і п.7.3 Інструкції їх всього ТРИ. Якщо ні одна з причин не підходить, то: У разі продовження бесіди буде написана Скарга на безпричинну зупинку транспортного засобу в ДАІ і заяву до прокуратури. Згідно ст.18 З-ну «Про звернення громадян» я маю право бути присутнім на розборі скарги, і я їм скористаюся.
8. Якщо причина - порушення знака обмеження швидкості, то: Відповідно до п.12.10 правил дорожнього руху мене не можна штрафувати, якщо разом зі знаком обмеження швидкості не має знака «Дорожні роботи».
9. Якщо Вас спіймали на «фен» або «Візир», то: Складайте протокол, але я з ним буду не згоден. В суді цей прилад вже був визнаний незаконним для збору доказів.
10. Якщо причина - непрацюючі світлові прилади (неосвітлений номер), то: Відповідно до п.2.3 ПДР перед виїздом я перевірив технічний стан ТЗ. Все було нормально. У зв'язку з виниклою в процесі руху несправністю, в даний час я відповідно до п.9.9 ПДР рухаюся до місця стоянки ТЗ.
11. Якщо причина - «спецоперація». Ознакою спецоперації є бронежилети і автомати. У цьому випадку краще не чудити. Якщо автоматів немає, то: Якщо Ви мене в чомусь підозрюєте, то складайте протокол затриманя. Якщо не підозрюєте, то я поїхав. Нічого я Вам показувати не буду.
12. Якщо причина - «орієнтування», то: Якщо Ви мене в чомусь підозрюєте, то складайте протокол затримання. Якщо не підозрюєте, то я поїхав. Нічого я Вам показувати не буду.
13. Якщо причина - «тонування» або будь-яка інша технічна несправність, то показуємо на талон ТО, який відповідно до ст.29 З-ну «Про дорожній рух» є документом, який дає право їздити. У ст.35. З-ну «Про ДД» написано хто має виключне право проводити ТО. Не погоджуємося на перевірку техстану, тому що такого обов'язку у водія (ч.2 ст.16 З-ну «Про ДД») немає.
14. Якщо причина - недотримання рядності (рух в лівій смузі при вільній правій), то: Заздалегідь зайняв відповідне положення на проїзній частині для повороту наліво.
15. Якщо починають лякати приводом у РВВС, то вимагаємо вказати причину. Законним така дія буде тільки у випадку (ст.259 КпАП): - Якщо на місці порушення скласти протокол неможливо (ІДПС не може заступити в наряд без протоколів (п.12.5 Інструкції)); - Якщо при собі немає документів, що засвідчують особу або 2х свідків, які можуть підтвердити Вашу особу; Якщо при собі є документи, що засвідчують особу, або є можливість скласти протокол на місці, - не погоджується нікуди їхати.
16. Якщо намагаються виманити Вас з машини: Запах спиртного з машини. На хвилиночку вийдіть сюди, то: З машини не вийду. Починайте складати протокол на алкоголь. Знаходьте 2-х понятих. Потім вийду.
17. Якщо говорять: Ви на водiйському посвiдченнi в окулярах, а за кермом без окулярів, то: Я в контактних лінзах.
18. При вимозі пред'явити номери кузова, аптечку, вогнегасник, знак аварійної зупинки, то: Зупинка ТЗ для перевірки чого б то не було є незаконним. Я не буду виконувати Ваші незаконні вимоги. З номерами і комплектацією ТЗ все в порядку. Згідно п.2.4Б правил дорожнього руху я Вам даю можливість все перевірити, але з машини не вийду, і нічого відкривати не буду.
19. При вимозі пред'явити зміст багажника (або салону):
- а). Вимагати пояснення причин огляду транспортного засобу (п.2.14в ПДР).
- б). Догляд ТЗ здійснюється у осіб, затриманих в адміністративному або кримінально-процесуальному порядку (ч.5, 6 ст.11 З-ну «Про міліцію»). Згідно з ч.8 ст.5 працівник міліції при затриманні зобов'язаний усно роз'яснити права затримувати особи, а також вручити письмово роз'яснення статей 28, 29, 55, 56, 59, 62 і 63 Конституції і встановлених законами прав затриманих осіб. От і зажадати від ІДПС: скласти протокол адмінзатримання (ст.261 КпАП) (або протокол затримання за підозрою у скоєнні злочина), письмово роз'яснити і вручити Вам копію (?). Після підписання цього протоколу Ви зобов'язані вийти з машини (бо інакше можуть вийняти), але там вже повинні бути Ваші знайомі.
- в). Зателефонувати за телефонами довіри і повідомити про спробу провести незаконний огляд транспортного засобу.
- г). Попередити, що для проведення огляду потрібна присутність двох понятих і обов'язкове складання протоколу огляду, огляду або обшуку (чч.4, 5 ст.264 КпАП, стст.181, 188, 190, 191 КПК)
20. Якщо Ви бачите, що причини зупинки немає, але документи все одно вимагають, то документи краще тільки пред'явити. На обурення ІДПС: Якщо я щось порушив - запрошуйте двох понятих, складайте протокол. При понятих (якщо до цього дійде) документи передати.
21. Якщо Ви від'їжджаєте від знаку «Зупинка заборонена» і Вас тут же зупиняє ІДПС і ставить Вам зупинку під знаком, то: Під знаком зупинився не я, а мій близький родич, про якого, відповідно до ст.63 Конституції, я Вам більше нічого не скажу.
22. Якщо причина зупинки все-таки є, то дізнатися у ІДПС, які документи він хоче отримати. Законних документiв всього ТРИ: водійське посвідчення, талон до нього, реєстраційний документ на транспортний засіб. Якщо ІДПС називає документи якось по іншому (права, техпаспорт), то: У мене їх немає і де написано, що я їх повинен мати? Коли принесуть правил дорожнього руху, то: А. .. Водійське посвідчення! Це є. Передавати їх по одному, коментуючи даний процес. Якщо є бажання показувати їм інші документи, то тільки в Ваших руках.  
23. Якщо вимагають поліс (сертифікат) страхування, то згідно ст.21.2 З-ну «Про обов'язкове страхування» договір надається ТІЛЬКИ при: техогляді, реєстрації / перереєстрації ТЗ, складанні протоколу, оформленні ДТП. Не показуємо, незважаючи на те, що по ПДР Ви надати договір зобов'язані.
24. Якщо ІДПС, взявши Ваші документи, виїжджають, моментально викликайте міліцію: Мене тільки що пограбували. Украли документи. Куди під'їхати. І фіксуйте факт пограбування.
25. Сказати, щоб не тягнули із заповненням протоколу, тому що Ви будете телефонувати за телефонами довіри ДАІ (044) 272-46-59. Дзвінок на телефон довіри: На такому посту в такий то час зупинений співробітником ІДПС таким то, пред'явлені такі то усні обвинувачення (або не пред'явлені), письмовий протокол не складає, натякає на дачу хабара. (Записати, хто прийняв дзвінок).
26. Якщо просять написати в протоколі, що Ви не проти заповнення протоколу російською мовою, то: Я це напишу, коли Ви його повністю заповните та передасте мені. Якщо Ви добре знаєте українську, то можете відповісти: Я проти і наполягаю на заповненні на українській.
27. У разі якщо протокол написаний і Вам його принесли, то:
а) у ст.256 КпАП зазначено зміст протоколу про адміністративне правопорушення. УВАЖНО читаємо протокол. Чи всі графи заповнені? Чи правильно все вказано? На ВСІХ порожніх місцях (особливо свідки) ставимо велику літеру Z.
б) у протоколах є місця для підписів: під порушенням, під коментарем і під тим, що з ст.63 Конституції і ст.268 КпАП нас ІДПС ознайомив. Вимагаємо ознайомити. Якщо у відповідь мукають (а зазвичай мукають), то пишемо: «З ст.63 Конституції і ст.208 КпАП не ознайомлений» і підписуємося. Якщо ознайомили, то вимагати українською.
в) в протоколі ЗАВЖДИ пишемо: «З протоколом не згоден, нічого не порушував, всі докази приведу в суді. До протоколу додаються письмові клопотання про перенесення строків розгляду справи та звернення за юридичною допомогою. Схема не складалася».
г) якщо з Вами хтось їхав (не важливо родич чи ні (ст.272 КпАП)), то в поясненнях записуємо його як свідка. «При зупинці ТЗ зі мною в машині знаходився свідок - ім'я». Такого свідка ЗАВЖДИ заслухають у суді.
д). якщо під час Вашого спілкування з ІДПС з його боку були будь-які погрози, то обов'язково заносимо це в протокол: У процесі спілкування ІДПС також називав мене редискою і обіцяв відібрати права.
е). дістаємо з бардачка клопотання. Заповнюємо, докладаємо до протоколу. Якщо штраф все одно виписали на місці, то це порушення КпАП, на підставі чого протокол і штраф в ДАІ будуть визнані незаконними.
ж). відповідно до ч.2 ст.254 протокол заповнюється у двох примірниках, один з яких має залишитися у Вас. Процес такий: Отримуємо на руки копію, підписану ІДПС, підписуємо її в місці, що «Копію отримав». Підписуємося про те ж на оригіналі, оригінал віддаємо. з). зазвичай ІДПС відразу приносить і протокол і постанову. Якщо у Вас в руках виявилося підписані 2 протокола і 2 постанови, то назад повертаємо 1 протокол, 1 постанову та клопотання. Постанова виписана незаконно. Пишемо скаргу в ДАІ, просимо скасувати штраф і протокол, покарати ІДПС. ІДПС одержує догану.
28. Оскаржити дії ІДПС до прокуратури.
29. Оскаржити дії ІДПС в суді.

Загальні зауваження:
1. Не використовувати цю Пам'ятку наполовину. Якщо Ви віддасте свої документи ІДПС, не взнавши його ПІБ, а потім почнете качати права, то нічого доброго з цього не вийде.
2. Не розтікатися думкою по древу. Все має йти по Вашому сценарієм, і Ви повинні знати, що будете робити на наступному кроці. При розмові з ІДПС припиняйте його спроби поговорити на абстрактні теми, тому що: «Під час несення служби працівнікам підрозділів ДПС забороняється: ... вступати в розмови з учасниками дорожньо-нього руху з питань, ЯКІ НЕ мають відношення до служби». (П.18.1 Інструкції).
3. Судячи з переглянуто відео, ІДПС часто починають видумувати на предмет: А може у Вас автомобіль крадений / А може Ви щось переносите незаконне / А дайте свій телефон / камеру / ще що я його перевірю, може він крадений. Відповідь: Ви мене підозрюваних у скоєнні правопорушення? Якщо ні, то посилати всіх до лісу.
4. Часто вимагають документи на підставі того, що так написано в ПДД, називаючи перевірку документів, причиною зупинки. Відповідь: Ви зупинили мене незаконно, а я не зобов'язаний підкорятися незаконним вимогам ІДПС. Документи не передам. Можу тільки надати.
5. Якщо при розмові починають тикати. Відповідь: ІДПС, навіщо на камеру порушуєте ч.2 ст.5 З-ну «Про міліцію» і не проявляєте високу культуру і такт. Вам тикати ІДПСу не заборонено.
6. Якщо починають погрожувати (зараз поїдемо в РВВС, закриємо тебе на 15 діб і т.п.), то йти у глуху оборону, дзвонити всім кому тільки можна, щоб приїхали. ІДПС: З Вами і напарником спілкуватися не буду, викликайте старшого. Це як мінімум дасть Вам час. Тим більше, що згідно з рішенням Конституційного суду у справі № 23рп-2009 від 30.09.2009, громадянин має право при спілкуванні з органами влади на надання йому правової допомоги, фахівцем у галузі права, не обов'язково адвокатом. Тому: Ніяких пояснень і дій, в т.ч. передачі документів проводитися не буде, до прибуття на місце особи, яка буде захищати мої інтереси. На цьому водій повинен замовкнути і знову телефонувати адвокату, всім і вся. До його приїзду ніякого спілкування з працівниками ДАІ.
7. 3 метою запобігання конфліктним ситуаціям, об`єктивного розгляду справ, а також як допоміжний засіб для попередження протиправних дій та розкриття правопорушень допускається використання фото-, кінозйомки, відеозапису та звукозаписувальної техніки, а під час оформлення матеріалів ДТП воно є обов`язковим. У зв'язку з цим при конфліктних ситуаціях (тобто коли Ви незгодні): Шановний ІДПС, у Вас немає відео або свідків, які могли б підтвердити або спростувати те, що Ви мені ставите в провину, тому давайте обмежемось усним зауваженням.
8. НЕЗАКОННІ ВИМОГИ ІДПС виконанню не підлягають. Ч.1 ст.3 З-ну «Про міліцію», чітко говорить, що «Діяльність міліції будується на принципах законності». У разі будь-яких вимог з боку ІДПС: згiдно з ч.4 ст.5 З-ну «Про міліцію», повідомте мені на підставі якого Закону Ви від мене вимагаєте те і те. Якщо не називають, то: Оскільки Ви не можете обгрунтувати законність своїх вимог, то я вважаю їх незаконними і виконувати не буду.
9. Якщо Ви відмовляєтеся виконувати якісь вимоги ІДПС, то в кінці фрази частіше додавайте: Якщо Ви вважаєте, що я щось порушую - складайте протокол. І ще одне: Чи будуть ще якісь законні вимоги?
10. Якщо пообіцяли написати скаргу, то написати обов'язково. У скарзі завжди просити розглянути питання про звільнення ІДПС з органів МВС.
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот L@M@K » 14 янв 2016, 20:10

на сегодняшний день этот текст не годится.
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771



0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот alexdont » 16 янв 2016, 14:20

что значит не годится???? почему?? есть какие то аргументы?? любое обвинение должно проходить через доказательство...)))))
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот alexdont » 17 янв 2016, 09:59

так все таки...L@M@K....почему текст вверху не годится, а? что изменилось в королевстве?.....что не так или что не подходит лично или к полициянтам?....
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот Guard » 17 янв 2016, 12:22

Поки що не мав часу ознайомитись (текст об'ємний). Але бачу у Вас посилання на Закон "Про міліцію", який вже втратив чинність.
Правда, новоприйнятий Закон "Про національну поліцію" в частині повноважень поліцейських нічим особливо не відрізняється від Закону "Про міліцію".
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Страхування і юриспруденція



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air