Юридически-правовая защита

+4

Юридически-правовая защита

Сообщениеот alexdont » 19 дек 2015, 08:45

какой мужчина не любит быстрой езды? а за это, и не только, нужно встречаться с бывшим даи и нынешней полицией. когда в очередной раз надоело отстегивать в карман и чувствовать себя идиотом, решил проверить-не дурак ли я? оказалось, что нет (пусть потерял кучу времени и ночей за штудированием ппд, закона украины о милиции, и т.д. и т.п. сейчас выезжаю в дорогу с надеждой и радостью встретить на пути гайца, рассказать ему его права и обязанности, указать на не соответствие его требованией согласно закона и ппд и так далее. другими словами, собрал кучу материалов на все случаи жизни, вернее моментов на дороге, кто хочет-милости прошу к диалогу, возможна высылка уже готового материала как к конкретному случаю так и вообще по теме....не теряйте времени, пишите. к слову сказать, кто на данный момент может похвастаться знанием текста закона о национальной полиции? могу и здесь проконсультировать. я не юрист, не адвокат, простой украинский гражданин, но сообразительный и хитро-вооруженный знаниями.....)))
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот Guard » 19 дек 2015, 11:33

У нас є спеціальний розділ: Страхування і юриспруденція
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 3441


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот ValDen » 21 дек 2015, 07:20

Уж больно складно написано, аки статья журналиста
Аватара пользователя
ValDen Offline
Член ББ За порядок 
Рейтинг: 3340


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот НИК » 21 дек 2015, 07:41

Ну раз пропонують послуги, чи запрошують до діалогу, давайте спробуємо.
Мене цікавить наступне: в правах поліціанів є пункт про можливість огляду ТЗ поліціантом, при чому роз"яснено, що власник зобов"язаний дати можливість поліціанту оглянути авто і вантаж.
Моделюю ситуацію: їду я своїм авто (конкретно - Рено Трафік). Перевищив швидкість (наприклад). Зупинили. Подивилися документи (передавати в руки чи ні - теж не зрозуміло), глянули страховку (теж зобов"язали показувати) і кажуть: відкрийте бокові (задні двері). А я не хочу! От просто, без пояснень - не хочу :yazol2:
Варіанти розвитку подій і порядок моїх дій, згідно Закону??????
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот alexdont » 22 дек 2015, 18:46

Ну раз пропонують послуги, чи запрошують до діалогу, давайте спробуємо.
Мене цікавить наступне: в правах поліціанів є пункт про можливість огляду ТЗ поліціантом, при чому роз"яснено, що власник зобов"язаний дати можливість поліціанту оглянути авто і вантаж.
Моделюю ситуацію: їду я своїм авто (конкретно - Рено Трафік). Перевищив швидкість (наприклад). Зупинили. Подивилися документи (передавати в руки чи ні - теж не зрозуміло), глянули страховку (теж зобов"язали показувати) і кажуть: відкрийте бокові (задні двері). А я не хочу! От просто, без пояснень - не хочу :yazol2:
Варіанти розвитку подій і порядок моїх дій, згідно Закону??????

Прошу понять меня правильно: я не предлагаю услуги, а приглашаю к диалогу, поделиться теми знаниями, которые есть у каждого. Еще раз обращаю внимание, я не юрист, не адвокат и не журналист ДК, а обычный человек, который захотел больше узнать и понять что и как нужно делать в дорожных ситуациях, которые возникают повсеместно.
По первому вашему абзацу:  обратите внимание на слова, которые присутствуют в каждом пункте -  якщо існує достатньо підстав вважати
Стаття 34. Поверхнева перевірка
1. Поверхнева перевірка як превентивний поліцейський захід є здійсненням візуального огляду особи, проведенням по поверхні вбрання особи рукою, спеціальним приладом або засобом, візуальним оглядом речі або транспортного засобу.
2. Поліцейський для здійснення поверхневої перевірки особи може зупиняти осіб та/або оглядати їх, якщо існує достатньо підстав вважати, що особа має при собі річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб.
4. Поліцейський може здійснювати поверхневу перевірку речі або транспортного засобу:
1) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться правопорушник або особа, свобода якої обмежується в незаконний спосіб;
2) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб;
3) якщо існує достатньо підстав вважати, що річ або транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та/або знаходиться в тому місці, де може бути скоєно кримінальне правопорушення, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку.
5. Поверхнева перевірка речі або транспортного засобу здійснюється шляхом візуального огляду речі та/або транспортного засобу або візуального огляду салону та багажника транспортного засобу. Поліцейський при здійсненні поверхневої перевірки має право вимагати відкрити кришку багажника та/або двері салону.
6. Під час поверхневої перевірки речі або транспортного засобу особа повинна самостійно показати поліцейському вміст особистих речей чи транспортного засобу.
если подходит стиль моего изложения-будем идти дальше......

Добавлено спустя 3 минуты 51 секунду:
Посмотреть сообщение - ValDen писал(а):Уж больно складно написано, аки статья журналиста


я не юрист, не адвокат, не журналист ДК, обычный гражданин. Неужели я не могу выражать свои мысли на основе знаний других людей и материалов, которые нашел и сохранил для себя.....а то что складно - не беда, просто учился внимательно и прилежно, что не мешало участвовать в дворовых драках, и не быть маменьким сыночком...
alexdont Offline
Автор темы
Рейтинг: 32


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот НИК » 22 дек 2015, 19:23

Ок, це вже цікаво. Що слід віднести до поняття "достатньо підстав"? Як правило з цим словосполученням має використовуватися ще доповнення "отриманих, передбаченим Законом, способом". А це, в свою чергу, має бути конкретне доручення, наказ, орієнтування, покази свідкіа і т.п., а про це чомусь ні слова.
В мене в багажнику сумка, повна фото, на яких я голий, або моя дружина гола і я не хочу, щоб це хтось бачив. Як бути?
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот НИК » 23 дек 2015, 09:20

Давайте цю ситуацію "розберем", будь ласка :rolleyes2:
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот скромный » 23 дек 2015, 14:08

Посмотреть сообщение - НИК писал(а):Ок, це вже цікаво. Що слід віднести до поняття "достатньо підстав"? Як правило з цим словосполученням має використовуватися ще доповнення "отриманих, передбаченим Законом, способом". А це, в свою чергу, має бути конкретне доручення, наказ, орієнтування, покази свідкіа і т.п., а про це чомусь ні слова.
В мене в багажнику сумка, повна фото, на яких я голий, або моя дружина гола і я не хочу, щоб це хтось бачив. Як бути?
навіщо себе коханого і кохану оголеними фоткати? непойнятно... :ai:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот Saena730304 » 23 дек 2015, 17:44

тобі ще багато чого в цьому житті буде непойнятно! :grin:
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Юридически-правовая защита

Сообщениеот НИК » 23 дек 2015, 18:15

Та не в фотках справа! Не хочу, щоб в МОЮ машину пхали морди чужі люди. Я маю на це право, чи ні?
НИК Offline
Член ББ За заслуги перед отечеством 
Рейтинг: 2927


След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Страхування і юриспруденція



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air