Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 06 авг 2015, 19:43

На рахунок переворту: майдан потрібен був однозначно, а переворт ні, крепко багато людських життів втрачено, тисячі сиріт, вдів, сплаканих матерів, жінок, дітей. Ні один золотий унітаз того не вартий, але то тільки моя думка.
Що до клієнта, вибач, а чому його аж десять чоловік товкло? Я не уявляю себе на його місці, колись було у мене подібне, але не десять, троха менше, хоча я там сам винен був, втрощив чуваку біля кафе, а там його друзі вибігли, почали розбороняти, ну я і тим почав роздавати, сп'яну подумав, що у мене чорний пояс, потім балончик, і мені насипали по саму зав'язку, тиждень з хати не виходив. Що робив потім? Все просто, наносив візити ввічливостя кожному по одному.))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 06 авг 2015, 20:01

Saena730304 писал(а):крепко багато людських життів втрачено, тисячі сиріт, вдів, сплаканих матерів, жінок, дітей. Ні один золотий унітаз того не вартий, але то тільки моя думка.

Ніщо в світі не вартує людських смертей.
Але сталось те, що сталось... Все це вже неодноразово обговорювалось на цьому сайті. Все це нас чекало рано чи пізно.

Saena730304 писал(а):Що до клієнта, вибач, а чому його аж десять чоловік товкло?

Одне п'яне чмо вирішило доіпатись. Отримало в рило. Зібрало дружків (також добре напідпитку) і пішли всі разом мстити.

Saena730304 писал(а):Що робив потім? Все просто, наносив візити ввічливостя кожному по одному.))

Варіант. Ще варіант і самому порішати в "правоохоронних" органах. Але:
1. Я адвокат, а не місцевий авторитет. Я не можу роздавати такі поради направо і наліво. Інакше моя репутація буде добре підмочена. А я нею (хочеш - вір, хочеш - ні) дорожу. Не кажучи вже про те, що з чисто юридичної точки зору такі речі називаються "підбурення до вчинення злочину".
2. Я робив натяки клієнту набити пики кривдникам і забути про це все. Він не хоче.
3. В клієнта є виходи в прокуратурі. Я йому радив звернутись туди. Він не захотів. Вирішив принципово діяти по чесному.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 06 авг 2015, 20:10

Зрозуміло, репутація це дійсно вагомий момент, ну що ж, тримай в курсі, самому цікаво.

Добавлено спустя 4 минуты:
Все це нас чекало рано чи пізно

І що саме більше коробить мене, це те, що політичні шлюхи передбачали такий розвиток подій, і все ж таки пішли на авось не дивлячись ні на що!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 06 авг 2015, 20:22

Saena730304 писал(а):Зрозуміло, репутація це дійсно вагомий момент, ну що ж, тримай в курсі, самому цікаво.

Так-так, я пам'ятаю, що ти обіцяв приїхати в Хмельницький на пиво, коли гроші впадуть клієнту на рахунок. ;)
І ще щодо репутації... Те, що мусора внаглу заминають справу ображає і мене, як адвоката. Значить вони вважають, що мене можна розвести як пацана.
Щоб ти не думав, що я тупо заробляю на цій справі бабки, то все, що я поки що "заробив" - це поїздка в райцентр подивитись машину (коли я купував НАК).

Saena730304 писал(а):І що саме більше коробить мене, це те, що політичні шлюхи передбачали такий розвиток подій, і все ж таки пішли на авось не дивлячись ні на що!

Нікуди вони не йшли. Це я можу сказати як безпосередній учасник подій.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 06 авг 2015, 20:29

Я давно зрозумів, що на такому клієнту х. заробиш, а то що ти чувак принциповий, я також давно зрозумів. Як? Все просто, грецький профіль.))
Кажеш нікуди вони не йшли? Добре, перерахуй які вимоги до керівництва країни ставив Майдан, спочатку?
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 06 авг 2015, 20:42

Saena730304 писал(а):Як? Все просто, грецький профіль.))

Щось греки (в світлі останніх політичних подій) більше шлюх нагадують, ніж принципових чуваків.  :grin:

Saena730304 писал(а):Кажеш нікуди вони не йшли? Добре, перерахуй які вимоги до керівництва країни ставив Майдан, спочатку?

Та хто з політиків на той Майдан звертав увагу після втечі вітька?
На сцені влаштували шоу з представленням нового керівництва держави. При цьому кроликоподібне жиденя Сєня вигукувало: "Ви підтримуєте ... ?". В мене вже тоді руки чухались взяти автомат і розстріляти нахуй всю ту шоблу на сцені.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 06 авг 2015, 21:31

Ооооо, бля, нарешті! :grin:

Добавлено спустя 1 минуту 25 секунд:
А греки принципові, то просто вони в ЄС попали здуру.)))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 06 авг 2015, 21:56

Україна здуру нікуди не потрапила. Тепер пожинаємо плоди.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 06 авг 2015, 22:06

Україна потрапила на дуже завидну землю, чорноземи, ліси, луга, вугілля, метал, граніт, сланець, ракушняк, газ, море, гори, бурштин і т.д. ото й пожиноємо плоди, бо немчура розуміє, що рано чи пізно, ми почнемо все це використовувати по повній, і де тоді вони будуть?
Ото тому нам більше й не треба нікуди потрапляти, ми вже потрапили куди треба, залишилось тільки нагнутись, взяти й правильно, ефективно використати.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 06 авг 2015, 22:12

Угу... І купу злодіїв до них.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Страхування і юриспруденція



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air