Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот скромный » 20 июл 2015, 09:45

ну и воды налили, вай...  
P.S.: тема об автоматической фиксации и письмах счастия :ad:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


+6

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 20 июл 2015, 18:22

Посмотреть сообщение - anbug писал(а):Зате хабарів не будуть давати :ex:

Як мало нашим людям потрібно для щастя.  :ab:  Нові патрульні не беруть хабарів і всі вже готові їх розцілувати.
А я то думав, поліцейський має бути професіоналом. Все таки, робота у нього, дійсно, пов'язана з підвищеним ризиком. Як для нього самого, так і для оточуючих. Поліцейський має право застосовувати спецзасоби, зброю. Має право обмежувати права людей. Всі промахи в роботі можуть обернутися судовими справами, стягненням грошей з бюджету. А бюджет - це наші з вами гроші.

Тетянка писал(а):не, ну если рассуждать с точки зрения "вы никто и зовут вас никак, а я как хочу нарушаю и ничего мне за это не будет", то о чем речь :)

Та не в цьому справа.
Тань, ти вже, мабуть, чула, що суд виправдав славнозвісного ректора податкової академії Мельника? Можливо чула і про те, що є вже виправдовувальні вироки по деяких резонансних злочинах часів Майдана?
Думаєш 100 % суддів у нас такі тупі, що, знаючи, що до цих справ прикута увага суспільства та високопосадовців, все одно витворяють, що хочуть? Та в них просто іншого виходу немає. Слідство настільки некваліфіковано зробило свою роботу, що засудити того Мельника чи інших - це отримати скасований вирок та заробити собі жирну пляму в кар'єру.
По нашому законодавству, по міжнародних конвенціях, до яких ми приєдналися, докази, здобуті з порушенням закону, не можуть використовуватись для підтвердження вини обвинуваченого. Тому воно все й розлітається в судах.
Зрозумійте одне: некваліфіковані дії працівника правоохоронного органу - це замість того, щоб злочинець отримав заслужене покарання та поповнив бюджет (у випадках незаконного збагачення), він виходить сухим з води та ще й тягне соки з того бюджету за незаконне притягнення до кримінальної відповідальності.

Тетянка писал(а):Пока что в нечестных предъявах они не уличены.

Помічені.

Тетянка писал(а):Я всеми конечностями "за" новую полицию. И также "за" то, чтобы разогнать всю предыдущую шоблу, которая по полтора центнера веса себе наела, лениво помахивая палочкой.

Ти думаєш, я проти? Але я хочу саме поліцію, а не дітей, які наломають дров, а за ними потім вигрібати всім.

Тетянка писал(а):P.S. А насчет составленных протоколов, которые в суд пойдут. Может, не все выиграют.

По тим історіям, які мені розповідали, адвокат, який програє у них справу, має покласти посвідчення на стіл та більше ніколи не сунутись в юриспруденцію.

Добавлено спустя 1 минуту 23 секунды:
Посмотреть сообщение - скромный писал(а):ну и воды налили, вай...  
P.S.: тема об автоматической фиксации и письмах счастия :ad:

Можна лишнє перенести в тему "ДАИ. ПДД. Новости и изменения". Все таки коменти стосуються ДАІ.

Добавлено спустя 16 минут 15 секунд:
Хочу доповнити.
Всі вже, певно, чули про двох заступників генпрокурора, у яких в кабінеті знайшли діаманти та півмільйона зелені?
Згадаєте мої слова через кілька місяців. Діаманти, зелень їм повернуть, а кримінальну справу потихеньку злиють.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот скромный » 20 июл 2015, 18:47

видать зелені та діаманти - також непереконливі докази! :hahaha:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 20 июл 2015, 18:57

А я все таки не можу заспокоїтись. Ось ще результати роботи "професіоналів" в правоохоронних органах:
Портнов увосьме виграв позов проти ГПУ http://www.pravda.com.ua/news/2014/11/2 ... ?attempt=1
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 20 июл 2015, 19:53

хабарі, хабарі... що таке хабар для правоохоронця, судді, ДПСника, прокурора? Це так би мовити гроші правопорушника, який не хоче сісти в тюрму, або платити штраф по повній. Тобто, порушник порушив і щоб не платити державі 1000 грн., він платить на місці блюстителю законів 500 грн. То хто їм хати побудував, машин понакупував? Отож, правопорушники і ніхто інший! То якого дідька порушувати, а потім шукати варіанти як домовитись, а ще потім волати на всю горлянку КОРУПЦІЯ, ГАНЬБА!
Моя батьківщина просто неймовірна!
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769



0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 20 июл 2015, 19:58

Посмотреть сообщение - Saena730304 писал(а):хабарі, хабарі... що таке хабар для правоохоронця, судді, ДПСника, прокурора? Це так би мовити гроші правопорушника, який не хоче сісти в тюрму, або платити штраф по повній. Тобто, порушник порушив і щоб не платити державі 1000 грн., він платить на місці блюстителю законів 500 грн. То хто їм хати побудував, машин понакупував? Отож, правопорушники і ніхто інший! То якого дідька порушувати, а потім шукати варіанти як домовитись, а ще потім волати на всю горлянку КОРУПЦІЯ, ГАНЬБА!
Моя батьківщина просто неймовірна!

ОК, як бути з такими як я, хто ще (для прикладу) жодної копійки ДАІшнику не дав?

скромный писал(а):скотиняки!!!! :yazol2:

Я аж побачив перед собою Ляшка.  :grin:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 20 июл 2015, 20:03

а як з тобою юристом бути?)))
Я теж Олежку побачив. :rofl:

Добавлено спустя 2 минуты 7 секунд:
до речі, я вже й не пам'ятаю сам, коли останній раз ДПСнику давав хабар, на умняк випадаю і все, зазвичай проходить.)))
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Guard » 20 июл 2015, 20:48

А от, до речі, свіженький позов від мене до "правоохоронних" органів.
Справу заминали як при старій злочинній панді, так і при новій "чесній та непідкупній" владі.

Спойлер: открыть
До Хмельницького міськрайонного суду
Хмельницької області
29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 54


          Позивач: ________________________
       Ідентифікаційний код _____________
29000, м. Хмельницький, вул. ____________________
    Тел. _______________


       Відповідачі: Хмельницький районний відділ
УМВС України в Хмельницькій області
    Ідентифікаційний код 08676406
  29000, м. Хмельницький, пров. Коцюбинського, 35
     Тел. (0382) 2-12-23

   Прокуратура Хмельницької області
     Ідентифікаційний код 02911102
   29000, м. Хмельницький, пров. Військоматський, 3
        Тел. (0382) 75-51-38

      Управління
         Міністерства внутрішніх справ України
    в Хмельницькій області
    Ідентифікаційний код 08592336
  29000, м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7
       Тел. (0382) 69-23-09

Міністерство внутрішніх справ України
    Ідентифікаційний код 00032684
         01024, м. Київ, вул. Богомольця, 10
      Тел. (044) 254-91-02

          Генеральна прокуратура України
                                       Ідентифікаційний код 00034051
01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15
       Тел. (044) 200-74-02




ПОЗОВНА ЗАЯВА
про відшкодування моральної шкоди

30 грудня 2012 р. близько 24 години у с. Іванківці Хмельницького району відомі та невідомі особи завдали мені тілесних ушкоджень. По даному факту я звернувся до Хмельницького РВ УМВС України в Хмельницькій області із заявою про вчинення злочину.
31 грудня 2012 р. слідчим було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато розслідування. Спочатку попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення було умисне легке тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 125 КК України). Згодом правову кваліфікацію було змінено на умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності (ч. 2 ст. 125 КК України). За моєю скаргою слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області зобов’язано начальника слідчого відділу Хмельницького РВ УМВС України в Хмельницькій області внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань також відомості про вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюють прокурори прокуратури Хмельницького району (не являється юридичною особою, а є структурним підрозділом прокуратури Хмельницької області).
Не зважаючи на те, що з моменту внесення відомостей до ЄРДР пройшло вже понад 2,5 роки, особам, які завдали мені тілесних ушкоджень до цього часу навіть не оголошено про підозру, хоча частина з них була відома з самого початку досудового розслідування, зам злочин не являється складним для розслідування. Невідомі особи, які завдали мені тілесних ушкоджень, до цього часу не встановлені.
Орган досудового розслідування фактично його не проводить. Прокурори, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, не виконують покладених на них Кримінальним процесуальним кодексом обов’язки. Натомість кримінальне провадження декілька закривалось (при цьому мене жодного разу не було повідомлено про таке закриття). Мої клопотання, подані в кримінальному провадженні, в передбачені законом строки не розглядались або взагалі залишались без відповіді. Мої скарги до вищестоящих органів внутрішніх справ та прокуратури результату не принесли, досудове розслідування до цього часу не завершене.
Внаслідок такої бездіяльності відповідачів сплили встановлені п. 1 ч. 1 ст. 49 КК України строки давності притягнення до кримінальної відповідальності за злочин, передбачений ч. 1 ст. 125 КК України, що означає, що особи, які завдали мені легких тілесних ушкоджень не понесуть передбаченого законом покарання.
Згідно ст. 2 КПК України завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Відповідно до ч. 1 ст. 28 КПК України під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки. Розумними вважаються строки, що є об'єктивно необхідними для виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень. Розумні строки не можуть перевищувати передбачені цим Кодексом строки виконання окремих процесуальних дій або прийняття окремих процесуальних рішень.
Слід відмітити, що і Європейський суд з прав людини розглядаючи справи щодо порушення ст. 3 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (в її процесуальному аспекті) неодноразово у свої рішеннях вказував, що кожна людина має право на ефективне розслідування скарги щодо жорстокого поводження з нею. Такі правові позиції викладені у рішеннях в справах Федоров та Федорова проти України, Міхєєв проти Росії, Захаркін проти України, Козинець проти України, Кобець проти України.
Згідно ст. ст. 36, 37 КПК України процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює прокурор. Прокурор, який здійснюватиме повноваження прокурора у конкретному кримінальному провадженні, визначається керівником відповідного органу прокуратури після початку досудового розслідування.
Розслідування моїх заяв щодо завдання мені тілесних ушкоджень не може вважатись таким, що проводиться в розумні строки, та є ефективним.
Такою бездіяльністю Хмельницького РВ УМВС та прокуратури Хмельницького району мені завдано моральної шкоди, яка полягає в підриві в моїх очах авторитету та престижу органів державної влади; зневірі до органів державної влади, які зобов’язані захищати мої права як людини та громадянина, потерпілого від злочину; нервуваннях та втраті сну і спокою. Внаслідок бездіяльності відповідачів я змушений відриватися від роботи та звичайних повсякденних справ, свого звичайного способу життя, оскільки мені доводиться звертатись за юридичною допомогою та шукати захисту в судових органах, правоохоронних органах вищого рівня. Оскільки кримінальне провадження триває вже понад 2,5 роки, я втратив надію на справедливість та те, що особи, які завдали мені тілесних ушкоджень, понесуть за це справедливе покарання. Особи, які вчинили щодо мене злочин, передбачений ч. 1 ст. 125 КК України, вже в будь-якому випадку не понесуть покарання, оскільки сплив передбачений п. 1 ч. 1 ст. 49 КК України строк притягнення до відповідальності. Мене вражає, що державні органи, які утримуються на податки, сплачувані в тому числі і мною, відмовляються виконати покладені на них законом обов’язки та надати мені допомогу в той час, коли я її потребую.
Згідно ч. 6 ст. 1176 ЦК України шкода, завдана фізичній або юридичній особі внаслідок іншої незаконної дії або бездіяльності чи незаконного рішення органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, органу досудового розслідування, прокуратури або суду, відшкодовується на загальних підставах.
Відповідно до ч. 1 ст. 1167 ЦК України моральна шкода, завдана фізичній або юридичній особі неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю, відшкодовується особою, яка її завдала, за наявності її вини, крім випадків, встановлених частиною другою цієї статті.
У п. 9 постанови Пленуму Верховного Суду України від 31 березня 1995 року № 4 «Про судову практику у справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди» судам роз'яснено, що розмір відшкодування моральної (немайнової) шкоди суд визначає залежно від характеру та обсягу страждань (фізичних, душевних, психічних тощо), яких зазнав позивач, характеру немайнових втрат (їх тривалості, можливості відновлення тощо) та з урахуванням інших обставин. Зокрема, враховуються стан здоров'я потерпілого, тяжкість вимушених змін у його життєвих і виробничих стосунках, ступінь зниження престижу, ділової репутації, час та зусилля, необхідні для відновлення попереднього стану, добровільне - за власною ініціативою чи за зверненням потерпілого - спростування інформації редакцією засобу масової інформації. При цьому суд має виходити із засад розумності, виваженості та справедливості.
Враховуючи все вищевикладене, розмір грошового відшкодування моральної шкоди, завданої мені бездіяльністю Хмельницького РВ УМВС та прокуратури Хмельницького району (яка є структурним підрозділом прокуратури Хмельницької області) я оцінюю в 35 000 (тридцять п’ять тисяч) грн. 00 коп. з кожного.
Згідно ч. 1 ст. 308 КПК України підозрюваний, обвинувачений, потерпілий мають право оскаржити прокурору вищого рівня недотримання розумних строків слідчим, прокурором під час досудового розслідування.
Я неодноразово звертався до прокуратури Хмельницької області зі скаргами на бездіяльність працівників прокуратури Хмельницького району. В скаргах вказував на те, що останніми не здійснюється належне процесуальне керівництво досудовим розслідування за моєю заявою, строки досудового розслідування явно виходять за межі розумних. Просив вжити заходів щодо належного розслідування вчинених щодо мене злочинів.
Однак жодних заходів за моїми скаргами вжито не було. Досудове розслідування за моїми заявами у відповідність до норм КПК України не приведене.
Відповідно до п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про прокуратуру» прокурор вживає заходів до того, щоб органи, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування (дізнання та досудове слідство) додержували передбачений законом порядок початку та проведення оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, закриття кримінального провадження, а також додержували строки здійснення досудового розслідування та тримання осіб під вартою; не допускали порушення законності під час проведення оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування.
Прокуратура Хмельницької області не виконує покладені на неї ст. 308 КПК України та ст. 30 ЗУ «Про прокуратуру» обов’язки.
Такою бездіяльністю відповідача мені завдано моральної шкоди. Вираз моральної шкоди, обставини, норми законодавства я обґрунтовую ті самі, що й до попередніх відповідачів з тією лише особливістю, що бездіяльність відповідача полягає у не здійсненні контролю за прокуратурою Хмельницького району.
Розмір грошового відшкодування моральної шкоди, завданої мені бездіяльністю прокуратури Хмельницької області, я оцінюю в 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп.
Згідно ст. 15 ЗУ «Про прокуратуру» Генеральний прокурор України спрямовує роботу органів прокуратури і здійснює контроль за їх діяльністю. Письмові вказівки Генерального прокурора України з питань розслідування є обов'язковими до виконання всіма органами, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність та досудове розслідування.
Я неодноразово звертався до генеральної прокуратури України зі скаргами на бездіяльність працівників прокуратури Хмельницького району та прокуратури Хмельницької області. У скаргах вказував на бездіяльність працівників прокуратури району у досудовому розслідуванні за моєю заявою та відсутність належного контролю за ними з боку прокуратури області. Просив вжити заходів щодо належного розслідування вчинених щодо мене злочинів.
Однак фактично мої скарги були залишені без належного реагування. Досудове розслідування за моїми заявами у відповідність до вимог КПК України не приведене.
Такою бездіяльністю відповідача мені завдано моральної шкоди. Вираз моральної шкоди, обставини, норми законодавства я обґрунтовую ті самі, що й до попередніх відповідачів з тією лише особливістю, що бездіяльність відповідача полягає у не здійсненні контролю за підпорядкованими йому прокуратурами.
Розмір грошового відшкодування моральної шкоди, завданої мені бездіяльністю генеральної прокуратури України, я оцінюю в 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп.
Згідно п. 3 Положення про Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, затвердженого наказом МВС України від 02. 02. 2004 р. № 94, основними завданнями УМВС є організація роботи з питань кадрового забезпечення органів і підрозділів УМВС, додержання законності в їх діяльності; виявлення, розкриття і розслідування злочинів, розшуку осіб, які їх вчинили.
Я неодноразово звертався до УМВС України  в Хмельницькій області зі скаргами на бездіяльність працівників Хмельницького РВ УМВС. У скаргах вказував на їх бездіяльність щодо досудового розслідування за моєю заявою. Просив вжити заходів щодо належного розслідування вчинених щодо мене злочинів.
Однак фактично мої скарги були залишені без належного реагування. Досудове розслідування за моїми заявами у відповідність до вимог КПК України не приведене.
Такою бездіяльністю відповідача мені завдано моральної шкоди. Вираз моральної шкоди, обставини, норми законодавства я обґрунтовую ті самі, що й до попередніх відповідачів з тією лише особливістю, що бездіяльність відповідача полягає у відсутності контролю за підпорядкованим йому підрозділом та досудовим розслідуванням за моєю заявою.
Розмір грошового відшкодування моральної шкоди, завданої мені бездіяльністю УМВС України в Хмельницькій області, я оцінюю в 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп.
Згідно підпункту 3 п. 5 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 383/2011, МВС України контролює    діяльність органів внутрішніх справ, підприємств,  установ,  організацій,  що  належать  до  сфери його управління.
Я неодноразово звертався до МВС України зі скаргою з приводу того, що слідчий не повідомляє мене про закриття кримінального провадження як того вимагає КПК України, а працівники УМВС України в Хмельницькій області відмовляються притягнути його за це до дисциплінарної відповідальності. Просив вжити заходів щодо притягнення слідчого до дисциплінарної відповідальності.
Фактично мої скарги були залишені без реагування. Слідчого до дисциплінарної відповідальності притягнуто не було.
Такою бездіяльністю відповідача мені завдано моральної шкоди. Вираз моральної шкоди, обставини, норми законодавства я обґрунтовую ті самі, що й до попередніх відповідачів з тією лише особливістю, що бездіяльність відповідача полягає у не вжитті заходів щодо притягнення слідчого до дисциплінарної відповідальності.
Розмір грошового відшкодування моральної шкоди, завданої мені бездіяльністю МВС України, я оцінюю в 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп.

Згідно ч. 4 ст. 110 ЦПК України позови, пов'язані з відшкодуванням шкоди, завданої особі незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду, можуть пред'являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.
Відповідно до ч. 1 ст. 113 ЦПК України позови до кількох відповідачів, які проживають або знаходяться в різних місцях, пред'являються за місцем проживання або місцезнаходженням одного з відповідачів за вибором позивача.

Згідно ч. 2 ст. 120 ЦПК України правила цієї статті щодо подання копій документів не поширюються на позови, що виникають з трудових правовідносин, а також про відшкодування шкоди, завданої внаслідок злочину чи каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 3, 119, 120 ЦПК України, -

ПРОШУ:

1.        Стягнути з Хмельницького районного відділу УМВС України в Хмельницькій області на мою користь 35 000 (тридцять п’ять тисяч) грн. 00 коп.
2.        Стягнути з прокуратури Хмельницької області на мою користь 45 000 (сорок п’ять тисяч) грн. 00 коп.
3.        Стягнути з Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області на мою користь 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп.
4.        Стягнути з Міністерства внутрішніх справ України на мою користь 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп.
5.        Стягнути з Генеральної прокуратури України на мою користь 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп.
6.        Стягнути з відповідачів понесені мною судові витрати.
7.        Витребувати із Хмельницького РВ УМВС копії матеріалів кримінального провадження № 12012240250000151.
8.        Витребувати із Хмельницького РВ УМВС копії матеріалів кримінального провадження щодо вчинення проти мене злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.



Додатки:

1.         Копія довідки про прийняття і реєстрацію заяви.
2.        Копія ухвали слідчого судді від 10. 06. 2015 р.
3.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницького району від 01. 04. 2015 р.
4.        Копія клопотання слідчому від 26. 07. 2014 р. із квитанцією про відправку.
5.        Копія клопотання слідчому від 29. 10. 2014 р. із квитанцією про відправку.
6.        Копія скарги прокурору Хмельницького району на бездіяльність слідчого від 08. 04. 2013 р.
7.        Копія відповіді прокуратури Хмельницького району на скаргу на бездіяльність слідчого від 11. 04. 2013 р.
8.        Копія відповіді прокуратури Хмельницького району на скаргу на бездіяльність слідчого від 01. 07. 2013 р.
9.        Копія відповіді прокуратури Хмельницького району на скаргу на бездіяльність слідчого від 25. 09. 2013 р.
10.        Копія скарги прокурору Хмельницького району на бездіяльність слідчого від 22. 01. 2014 р.
11.        Копія відповіді прокуратури Хмельницького району на скаргу на бездіяльність слідчого від 25. 01. 2013 р.
12.        Копія клопотання від 15. 07. 2014 р. з квитанцією про відправку.
13.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницького району від 12. 08. 2014 р.
14.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницького району від 03. 10. 2014 р.
15.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницького району від 17. 07. 2014 р.
16.        Копія постанови про відмову в задоволенні клопотання від 17. 07. 2014 р.
17.        Копія клопотання від 16. 10. 2014 р. з квитанцією про відправку.
18.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницького району від 20. 10. 2014 р.
19.        Копія постанови про відмову в задоволенні клопотання від 20. 10. 2014 р.
20.        Копія клопотання від 29. 10. 2014 р. з квитанцією про відправку.
21.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницького району від 07. 11. 2014 р.
22.        Копія скарги на бездіяльність слідчого до УМВС України в Хмельницькій області від 20. 12. 2013 р. з квитанцією про відправку.
23.        Копія повідомлення УМВС України в Хмельницькій області від 03. 01. 2014 р.
24.        Копія скарги на бездіяльність слідчого до УМВС України в Хмельницькій області від 22. 01. 2014 р. з квитанцією про відправку.
25.        Копія повідомлення УМВС України в Хмельницькій області від 04. 02. 2014 р.
26.        Копія скарги на бездіяльність слідчого до УМВС України в Хмельницькій області від 23. 08. 2014 р. з квитанцією про відправку.
27.        Копія повідомлення УМВС України в Хмельницькій області від 01. 09. 2014 р.
28.        Копія повідомлення УМВС України в Хмельницькій області від 02. 10. 2014 р.
29.        Копія клопотання до УМВС України в Хмельницькій області від 29. 10. 2014 р.
30.        Копія повідомлення УМВС України в Хмельницькій області від 30. 10. 2014 р.
31.        Копія повідомлення УМВС України в Хмельницькій області від 12. 11. 2014 р.
32.        Копія скарги на бездіяльність слідчого до УМВС України в Хмельницькій області від 21. 11. 2014 р. з квитанцією про відправку.
33.        Копія повідомлення УМВС України в Хмельницькій області від 05. 12. 2014 р.
34.        Копія скарги до прокуратури Хмельницької області від 07. 06. 2013 р.
35.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницької області від 12. 06. 2013 р.
36.        Копія скарги до прокуратури Хмельницької області від 01. 08. 2013 р.
37.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницької області від 05. 08. 2013 р.
38.        Копія скарги до прокуратури Хмельницької області від 26. 07. 2014 р.
39.        Копія скарги до прокуратури Хмельницької області від 23. 08. 2013 р. із квитанцією про відправлення.
40.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницької області від 09. 09. 2013 р.
41.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницької області від 07. 08. 2014 р.
42.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницької області від 01. 09. 2014 р.
43.        Копія скарги до прокуратури Хмельницької області від 11. 09. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
44.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницької області від 02. 10. 2014 р.
45.        Копія скарги до прокуратури Хмельницької області від 16. 10. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
46.        Копія скарги до прокуратури Хмельницької області від 29. 10. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
47.        Копія повідомлення прокуратури Хмельницької області від 19. 11. 2014 р.
48.        Копія скарги до Міністерства внутрішніх справ України від 09. 09. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
49.        Копія скарги до Міністерства внутрішніх справ України від 16. 10. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
50.        Копія скарги до Генеральної прокуратури України від 20. 08. 2013 р. із квитанцією про відправлення.
51.        Копія скарги до Генеральної прокуратури України від 23. 08. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
52.        Копія повідомлення Генеральної прокуратури України від 28. 08. 2014 р.
53.        Копія скарги до Генеральної прокуратури України від 09. 09. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
54.        Копія повідомлення Генеральної прокуратури України від 16. 09. 2014 р.
55.        Копія скарги до Генеральної прокуратури України від 22. 10. 2014 р. із квитанцією про відправлення.
56.        Копія повідомлення Генеральної прокуратури України від 27. 10. 2014 р.
57.        Копія ухвали слідчого судді від 31. 03. 2015 р.
58.        Квитанція про сплату судового збору.






«___» липня 2015 р.                                                        ___________________


Тобто, позов не від мене особисто. Від клієнта, справу якого я веду.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД

Сообщениеот Saena730304 » 20 июл 2015, 20:59

Йооо :ai: , а де ти такого тошнотіка нарив? Слухай, Юра будь пильний, а то він ще на тебе накатає! :grin:  Не бачу в переліку документів заключення судмедексперта.
Аватара пользователя
Saena730304 Offline
Член ББ За активность 
Рейтинг: 4769


Пред.След.

  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Страхування і юриспруденція



© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air