ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

+11

ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот Guard » 28 май 2015, 13:25

Щось ржу я з наших "реформаторів". Хоча тут, скоріше, вже плакати пора.  :ac:

ДАІ не має права стягувати штрафи на місці – КС http://www.pravda.com.ua/news/2015/05/28/7069377/

Конституційний Суд України оприлюднив рішення у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини http://www.ccu.gov.ua/uk/publish/article/274986

Повний текст рішення суду: http://www.ccu.gov.ua/doccatalog/document?id=275024


ДАІ тільки закупила мобільні термінали, щоб водії одразу ж могли оплатити штраф. І що тепер? Викидати їх на звалище?
А все чому? Тому що як мавпи тупо копіюють у західних країн їх методи. При цьому, немає ніякого розуміння цих методів. Немає системності у проведенні реформ.
Чому  ні одному долбойобу (а деякі з них працюють в ситемі МВС довгі роки) не прийшло в голову перечитати КУпАП перш ніж запроваджувати ці термінали?
Чому реформу не почати з прийняття нових закону про міліцію та КУпАП (старий прийнятий ще в 1984 р. В ньому, не зважаючи на внесені зміни, ще купа совковості)?
Нахуй нам в МВС грузинка Згуладзе, якщо наші вітчизняні МВСники можуть тупити не гірше неї?
І такі "реформи" в усьому.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот Guard » 28 май 2015, 17:36

До речі, це рішення Конституційного Суду означає не тільки те, що ДАІшник не має права стягувати штраф на місці, а й те, що він не має права одразу ж на місці виносити постанову.
ДАІшник лише складає протокол і все. Порушнику має бути наданий час для підготовки захисту. Сама справа розглядаєть уповноваженою особою, яка повинна вислухати порушника, прийняти від нього докази і тільки потім винести постанову.
Ну, це, звичайно, дає простір для фантазії і можливість відмазатись.  :ab:  Головне в протоколі не визнавати вину. Якщо на ходу важко щось придумати - писати просто: "ПДР не порушував". Ну,а за час, який пройде з моменту складення протоколу до моменту розгляду справи, можна багато чого придумати.

Добавлено спустя 13 минут 58 секунд:
Або можна промовчати, дати ДАІшнику винести постанову, а потім оскаржити її, оскільки вона незаконно винесена. А поки справа буде розглядатись - вже й строк на притягнення до адмінвідповідальності спливе. :ab:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот Berk » 28 май 2015, 19:00

це рішення Конституційного Суду означає не тільки те, що ДАІшник не має права стягувати штраф на місці, а й те, що він не має права одразу ж на місці виносити постанову

я всегда считал, что так и должно быть

Добавлено спустя 9 минут 56 секунд:
хреново только то, что если я согласен заплатить штраф на месте, то это невозможно
придётся куда-то ехать в банк, потом завозить квитанцию
может быть потом у них квитанция потеряется и авто через год-два заберут на штрафплощадку за якобы не уплату этого штрафа
надо искать квитанцию, показывать и забирать авто
короче дебилизм
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712


0

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот Guard » 28 май 2015, 20:12

На скільки я чув, зараз вже нічого возити не потрібно. Банки самі передають інформацію в ДАІ, а ДАІшники вносять в базу.
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот скромный » 28 май 2015, 20:15

в теории, да, а практика покажет реалии
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот L@M@K » 29 май 2015, 09:55

я всегда считал, что так и должно быть

так оно и было 10 лет назад. составляли протокол и передавали в суд. поскольку таких протоколов, в киеве было, наверное, тысячи, суды не успевали их рассматривать за 3 месяца. срок давности истекал и все.
за период с 2002 по 2007 на меня было составлено, наверное, несколько десятков протоколов, и ни один не рассматривался. я тогда удивлялся, зачем давать гайцу 10-ку (во были тарифы :)), если протокол вообще бесплатно. :)
Аватара пользователя
L@M@K Offline
Член ББ За преданность клубу 
Рейтинг: 2771


+2

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот скромный » 29 май 2015, 17:23

дык, исходя из не шибко зажиточного нашого стану, по 10 грывен-то будем і пропонувать?

хочуть - беруть, неохота - примушувати не будЕм  :friends:
Аватара пользователя
скромный Offline
Член ББ 
Рейтинг: 3977


0

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот Guard » 29 май 2015, 19:40

А я їм і так ніколи нічого не даю.
Так що хай ще подякують, якщо дам десятку.  :yakrut:
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: ДАІшники не мають права стягувати штрафи на місці

Сообщениеот Berk » 29 май 2015, 23:01

ну теперь же ГАИ не будет, будут постовые кругом — полицейские
кстати, у моего мотобрата дочь полицейской стала
мы ржём, говорим: — Витя, да она тебя же должна первым арестовать, бухаешь, на байке выпивши ездишь; на авто, красный и двойная сплошная пох :)
он ей сказал, если узнаю, что хоть 10-ку взяла, всё! отказываюсь от дочери!

:))
Аватара пользователя
Berk Offline
Член ББ 
Рейтинг: 5712




  • Похожие темы
    Комментариев(я)
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Страхування і юриспруденція



cron
© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2023 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air