Exist

Водіям дозволили самостійно вибирати СТО для ремонту застрах

0

Водіям дозволили самостійно вибирати СТО для ремонту застрах

Сообщениеот Guard » 23 апр 2015, 15:00

Водіям дозволили самостійно вибирати СТО для ремонту застрахованих авто

Моторне (транспортне) страхове бюро України припиняє роботу з акредитованими станціями технічного обслуговування і надає право потерпілим самостійно вибирати СТО для ремонту пошкодженого автомобіля.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні президії МТСБУ 16 квітня, пише Insider.

Згідно з повідомленням, члени президії одноголосно прийняли рішення оптимізувати бізнес-процеси в бюро і визнати недоцільним подальшу співпрацю з акредитованими дирекцією МТСБУ станціями технічного обслуговування.

«Таке рішення має забезпечити отримання потерпілим на його особистий банківський рахунок регламентної виплати за пошкодження транспортного засобу та убезпечити від можливості шахрайських дій зі сторони СТО, оскільки відтепер, право на подальший вибір СТО для ремонту пошкодженого автомобілю залишається за потерпілим», – сказано у повідомленні.

Президія також зобов’язала дирекцію МТСБУ у найкоротші терміни здійснити відповідні юридичні дії для припинення дії договорів про співпрацю з СТО та привести розпорядчі документи МТСБУ у відповідність з прийнятим рішенням.

МТСБУ є єдиним об'єднанням страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобілів за шкоду, заподіяну третім особам.

http://p-p.com.ua/articles/68628/
Аватара пользователя
Guard Offline
Член ББ За активность 
Автор темы
Рейтинг: 3441


0

Re: Водіям дозволили самостійно вибирати СТО для ремонту зас

Сообщениеот sangvinik » 23 апр 2015, 19:39

Ребята всем привет! Нужна ваша помощь. Уменя есть б/у двигатель от Nissan Maxima QX II (A32) 2.0 с навесным, може кому интересно)) За ранее спасибо!))

С таким предложением сюда: Запчасти и аксессуары*
*модератор
sangvinik Offline
Рейтинг: 0

Облако тэговб/у двигатель от Nissan Maxima QX II (A32) 2.0


Вернуться в Страхування і юриспруденція© Автоклуб «NISSAN-CLUB™» 2008–2022 • О клубеСоглашениеЧленствоПартнёрcкая программа
Наш форум не содержит ГМО Встречи клуба Кто онлайн On Air